سرمربي تراکتورسازي در مورد عدم گلزني مهاجمانش گفت: نميتوانم به رونالدو زنگ بزنم و از او بخواهم براي تراکتورسازي به ميدان برود.

توني اوليويرا پس از تساوي يک بر يک تيمش برابر فولاد گفت: ميخواستيم در اين مسابقه به پيروزي برسيم چون در صورت تساوي استقلال و سپاهان شانس بيشتري پيدا ميکرديم، با اين تساوي کارمان سخت شد. امروز مقابل تيمي بازي ميکرديم که بازي بستهاي از خود ارائه ميکرد و روي ضدحملات برنامه داشت. گردش توپ در اختيار ما بود اما از اين موضوع استفاده نکرديم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه هنگام کرنر چه صحبتي با دهنوي انجام داد، اظهار داشت: پيش دهنوي رفتم و به او گفتم فرصت زيادي نداريم و بايد دقت بيشتري انجام دهد تا بتوانيم به پيروزي برسيم. بايد باهوش بازي کنيم تا بتوانيم در ديدارهايمان برنده باشيم.

وي افزود: به بازيکنانم استراحت دادم چون به دليل فشردگي بازيها خيلي خسته هستند و از اين پس خودمان را براي ديدار مقابل الجزيره آماده ميکنيم تا با کسب موفقيت در آن مسابقه بتوانيم به دور بعد ليگ قهرمانان راه يابيم.

اوليويرا در مورد اينکه آيا از تساوي مقابل فولاد راضي است، اظهار داشت: بازي با فولاد بسيار سخت بود، خوشحال نيستم که در اين مسابقه به تساوي رسيديم اما اين نتيجه باعث شد فاصله ما با اين تيم در جدول حفظ شود.

وي در مورد اينکه بازيکنانش موقعيتهاي زيادي از دست ميدهند، گفت: توقع نداريد که با رونالدو تماس بگيرم و از او بخواهم به تراکتورسازي بيايد و برايمان به ميدان برود.

اوليويرا در مورد وضعيت فروزان و اينکه اعلام شده بود ديگر به او نيازي ندارد، خاطرنشان کرد: فروزان بازيکن جواني است، او پتانسيل زيادي دارد و بايد بداند که براي حفظ شرايط خود خيلي چيزها را در نظر بگيرد. بايد به او کمک کنيم تا بتواند به موفقيت برسد.

وي در مورد اينکه گفته ميشود تراکتورسازي قصد تمديد قرارداد با او را ندارد، گفت: اين صحبتها در حالي مطرح شده که مسئولان تراکتورسازي براي فصل بعد از من برنامه خواستهاند، اين خبر حتي در پرتغال نيز منتشر شده است و آنها اعلام کردند که تراکتورسازي من را نميخواهد.