مارسلو، مدافع چپ رئال مادريد، معتقد است که تيمش سبکي هجومي مانند بوروسيا دورتموند دارد.

رئالي ها که به دنبال دهمين قهرماني شان در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا هستند، بايد در مرحله نيمه نهايي اين رقابت ها با دورتموند روبرو شوند؛ تيمي که نتوانستند در نيمه نهايي مقابل آن به پيروزي برسند.

مارسلو در گفتگو با ال موندو دپورتيوو گفت:" ما خيلي شبيه دورتموند هستيم زيرا آنها از حمله کردن نمي ترسند؛ از اين نظر، ما شبيه هم هستيم.

ما واقعا به دنبال رسيدن به فينال هستيم و کاملا آماده ايم. همه بازيکنان تيم با هم نزديک هستند و اين را در زمين نشان مي دهند.

در خيابان مي شنوم که هواداران دائما در مورد دهمين قهرماني صحبت مي کنند و مي دانم که اين روياي آنهاست اما ما ابتدا بايد به فينال برسيم. بايد آرام آرام پيش برويم.

ما از اينکه به مراحل پاياني رسيديم، خيلي خوشحاليم. بازي در برنابئو يک اتفاق ويژه است و اميدوارم که بتوانيم بهترين بازي مان را ارائه بدهيم."

مارسلو همچنين روبرت بواندوفسکي، مهاجم لهستاني دورتموند، را بزرگترين خطر اين تيم مي داند اما تاکيد کرد که نبايد تنها روي متوقف کردن اين بازيکن تمرکز کرد.

" ما مي دانيم که تيم آنها قدرتمند است و ما نبايد تنها روي يک بازيکن تمرکز کنيم اما دفاع کردن مقابل لواندوفسکي دشوار است."