زريني: پاداش نه، توجه ميخواهيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زريني: پاداش نه، توجه ميخواهيم

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

زريني: پاداش نه، توجه ميخواهيم

دريافتکننده تيم ملي واليبال ايران گفت: گلايه من از عدم پرداخت پاداشها نيست، بلکه از کم توجهي مسئولان است.

حمزه زريني در خصوص آمادگياش و تمرينات تيم ملي واليبال اظهار داشت: صبحها با زور از خواب بيدار ميشويم و شبها هم خوشحال ميرويم خانه که تمرين تمام شده است! تمرينات فشار زيادي دارد و بازيکنان زود خسته ميشوند، چراکه هر روز در دو نوبت تمرين داريم و خدا را شکر تمام شرايط از نظر فدراسيون خودمان خوب است.

به گزارش فارس، وي با تاکيد بر اينکه فعلاً تمام شرايط تنها از سمت فدراسيون واليبال خوب است، ادامه داد: بازيکنان با غيرت خود جنگيدهاند و در اين راه فدراسيون هم بسيار به ما کمک کرده؛ متاسفانه هيچ لطفي از طرف هيچ مسئولي به ما نشده است. گلايه من اصلاً از پاداشها نيست، چراکه آن پاداشي که در نظر گرفته بودند شايد يک بيستم مبلغ قرارداد مليپوشان هم نباشد، گلايه اصلي من موضوع توجه است.

زريني با بيان اينکه اگر در اين خصوص حرف نزنم بهتر است، خاطرنشان کرد: ما براي نخستين بار وارد ليگ جهاني شديم، اما حتي يک بار هم نشد که مسئولي سر تمرين ما بيايد و از بازيکنان فقط تشکر کند. تنها بعد از پيروزيها و موفقيتها قول ميدهند و عکسهايشان را با ما ميگيرند و ميروند. متاسفانه مسئولان تنها در آخرين لحظه در کنار مليپوشان حاضر ميشوند و عکس ميگيرند، اما زماني که بازيکنان در تمرينات عرق ميريزند و زحمت ميکشند هيچکس ياد ما نميکند.

دريافت کننده تيم ملي واليبال ايران با طرح اين سوال که زماني که بازيکنان مانند يک جنازه تمرين را ترک ميکنند، مسئولان کجا هستند، تصريح کرد: برخي برخوردها ما ورزشکاران را دلسرد ميکند و باعث ميشود به حال خودمان تاسف بخوريم، چراکه اين همه زحمت ميکشيم، اما اصلا ديده نميشويم. اگر هم ميبينيد دست از تلاش برنميداريم تنها بخاطر مردم عزيزمان بوده است. زماني که در سالن 12 هزار نفري ميجنگيديم هيچ چشمداشتي به پاداش نداشتيم، بلکه تنها به عشق مردم بازي کرديم.

زريني با بيان اينکه نميخواهم صحبتهاي جنبه شعاري داشته باشد، افزود: واقعيت اين است که بسياري از مردم روز صعود به ليگ جهاني پشت درهاي بسته سالن ماندند و ما با ديدن اين شور و اشتياق بود که تلاش خود را مضاعف کرديم. خدا را شکر ما ورزشکار کم درآمدي نيستيم؛ اصلا هم موضوع پاداش مطرح نيست، بلکه ما از مسئولان تنها توجه ميخواهيم.

وي عنوان کرد: تيم ملي فوتبال در يک مسابقه از وسط زمين توپي را وارد دروازه حريف ميکند و تمام مليپوشان پاداش ميگيرند؛ فعلا هم که تکليف صعودشان به جامجهاني مشخص نيست. اميدوارم آنها هم بتوانند وارد جام جهاني شوند. اي کاش مسئولان به تمام رشتهها به يک اندازه توجه کنند تا اگر روزي براي مثال واليبال نتيجه نگرفت بتوانند سرشان را بالا بگيرند و انتقاد کنند.

دريافت کننده تيم ملي واليبال درخصوص غيبت نادي و عدم دعوتش به تيم ملي تصريح کرد: جاي خالي نادي کاملاً احساس ميشود. حدود 7 - 8 سال بود که در کنار هم تمرين ميکرديم و اگر روزي بازيکني از اين جمع جدا شود کمي شرايط سخت ميشود. اين عدم دعوتها آدم را به فکر فرو ميبرد که شايد روزي اين اتفاق براي خودمان بيفتد. نميتوان درخصوص جايگزينهاي وي صحبت کنم، اما بايد بپذيريم که نادي يکي از بازيکنان سرعتي خوب ايران بوده و هست. خودم دلم بسيار براي نادي تنگ ميشود، چراکه هميشه در تمرينات با هم شوخي ميکرديم.

زريني درمورد کاپيتاني معروف ادامه داد: من خودم به مهدوي راي دادم، چراکه معتقد بودم مهدوي از نظر سني بزرگتر از معروف است، اما اکثر آرا با معروف بود و حالا وي کاپيتان تيم ملي است.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (16th April 2013)