حسینی:برای سپاهان فرقی ندارد کجا بازی کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حسینی:برای سپاهان فرقی ندارد کجا بازی کند

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

حسینی:برای سپاهان فرقی ندارد کجا بازی کند

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سابقه و بازيهاي سپاهان نشان ميدهد فرقي ندارد در کجا بازي کند.

سيدجلال حسيني درباره قرعهکشي فينال جام حذفي و برگزاري اين بازي در ورزشگاه آزادي اظهار داشت: در بازيهاي جام حذفي متاسفانه هميشه بر اثر قرعه ميهمان بوديم، اما خدا را شکر اين بار بازي در خانه خودمان افتاد و ميتوانيم در ورزشگاه به ميدان برويم که قطعا هواداران ما آن را پُر ميکنند.

وي افزود: البته بايد اين را بدانيم که براي تيم خوبي مثل سپاهان هيچ فرقي ندارد در آزادي بازي کند يا اصفهان. آنها اين موضوع را ثابت کردهاند و ميبينيد هميشه در خانه حريفان براي تيمها دردسرساز شدهاند.

به گزارش فارس ، حسيني تاکيد کرد: سپاهان در خطوط مختلف بازيکناني بسيار خلاق و با توجه به اينکه مدت زيادي است که اين بازيکنان کنار هم بازي ميکنند بازيکناني هماهنگ دارد. در خط حمله هم بسيار خطرناک است و هرگز نبايد مقابل بازيکنان اين تيم اشتباه کرد.

مدافع قرمزپوشان يادآور شد: خوشبختانه به اندازه کافي از سپاهان شناخت دارم اما ما بايد بدانيم که اگر تمرکز لازم را نداشته باشيم، خداي ناکرده مقابل اين تيم دچار دردسر خواهيم شد. پس هنوز براي ما اتفاقي نيفتاده و فقط بايد در زميني بازي کنيم که هواداران ما پشت ما مثل کوه خواهند ماند. من اميدوارم اين جام به پرسپوليس برسد.

حسيني ادامه داد: خوشبختانه در سال هاي اخير همواره در تيمهايي بودهام که هميشه قهرمان و مسافر آسيا شده اند و اين بار هم من هم مانند ساير بازيکنان دوست دارم با پرسپوليس به يک قهرماني برسم و در يک روز باشکوه آن هم در ورزشگاه آزادي اين افتخار رويايي را تجربه کنم، اما دوباره تکرار ميکنم که در فينال جام حذفي ما فقط ميزبان شديم و هيچ اتفاقي قبل از بازي پيش نيامده است. ما بايد طوري بازي کنيم که مانند يک ميهمان باشيم و هرگز نبايد ذرهاي از تلاشمان بکاهيم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

red storm (17th April 2013)