سرپرست سازمان ليگ در جمع مديران باشگاههاي ليگ دسته اول گفت: بدون اعلام بودجه باشگاه حق شرکت در ليگ را نداريد.

به گزارش سايت فدارسيون فوتبال، مهدي تاج؛ نايب رئيس دوم فدراسيون در نشست مديران باشگاههاي ليگ دسته اول که به ميزباني آکادمي ملي فوتبال از صبح امروز آغاز شده بود، گفت: با توجه به الحاق ليگ دسته اول به مسابقات ليگ برتر از فصل 93-92، نشستهاي مختلفي برگزار کرديم که آخرين نشست آن امروز و با حضور مديران عامل باشگاههاي ليگ دسته اول است.

وي ادامه داد: بهروان مسئول برنامه ريزي مسابقات ليگ دسته اول کشور است و کليه موارد مربوط به اين ليگ زير نظر غلامرضا بهروان انجام خواهد شد و فريبرز محمودزاده نيز همچون گذشته فعاليتهاي خود را انجام خواهد داد.

مهدي تاج در اين نشست به مديران عامل باشگاهها گفت: باشگاهها از تمامي مربيان شاغل در ليگ دسته اول براي فعاليت در اين ليگ و در فصل آتي، پيش از عقد قرارداد بايد از سازمان ليگ به دليل تائيد صلاحيت فردي ايشان، استعلام بگيرند. همچنين هر باشگاهي که پيش از آغاز فصل بودجه خود را اعلام نکند، امکان حضور در مسابقات ليگ دسته اول را نخواهد داشت.

تاج در پايان گفت: در اولين نشست هيئت رئيسه سازمان ليگ برتر که با اعضاي آن خواهيم داشت برنامه يک ساله اين ليگ را تدوين و پس از تائيد هيئت رئيسه به تصويب اعضا خواهيم رساند و اجرايي خواهيم کرد.