بحثهاي پرسپوليسيها بسيار خطرناک است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بحثهاي پرسپوليسيها بسيار خطرناک است

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

مديرعامل باشگاه نفت تهران با اشاره به نقش فشارهاي بيروني در 18 تيمي کردن ليگ سيزدهم، تغيير دادن تصميم 16 تيمي شدن ليگ را نشان دهنده بيثباتي در فدراسيون و سازمان ليگ دانست و گفت: قانون بد از بيقانوني بهتر است و اگر بخواهند پس از مشخص شدن نتايج، ليگ را دوباره 18 تيمي کنند، در فوتبال هرج و مرج ايجاد ميشود.

منصور قنبرزاده در گفتگو با مهر، با اشاره به اينکه گرفتاري شخصي مانع از حضورش در نشست روز سهشنبه مديران باشگاههاي ليگ برتري با مسئولان سازمان ليگ و فدراسيون شد، در خصوص بحث 18 تيمي شدن ليگ سيزدهم، ضمن بيان مطلب فوق گفت: اين اعتقاد شخصي من است و شايد با عقايد دوستان متفاوت باشد اما به نظرم آنچه کارشناسي روي آن صورت گرفته، مصوب شده و تبديل به آيين نامه شده است، نبايد تغيير کند.
    تغيير دادن تصميم 16 تيمي شدن ليگ، نشان دهنده بيثباتي است
    وي ادامه داد: به هرحال مسئولان فوتبال در مقطعي تصميم گرفتند، ليگ سيزدهم با 16 تيم برگزار شود اما امروز که بازيها به روزهاي حساس و انتهايش رسيده است، تغيير دادن اين تصميم، نشان دهنده بيثباتي است. اين بيثباتي بيانگر آن است که چه بسا برخي تصميمات ديگر هم در مقاطعي مختلف تغيير کند!

تصميمات کارشناسي شده نبايد در آخرين لحظات تغيير کند
    مديرعامل باشگاه نفت تهران خاطرنشان کرد: فوتبال رشتهاي جذاب بوده و مردم و جوانان همه استانها اين رشته را دوست دارند زيرا باعث شور و نشاط ميشود اما تصميماتمان بايستي با الزامات AFC مطابقت داشته باشد. مضافا بر اينکه نبايد تصميماتي که ادعاي کارشناسي شدن روي آن مطرح شده، نبايد در آخرين لحظات تغيير کند.

نقش فشارهاي بيروني در 18 تيمي شدن ليگ
    وي با اشاره به اينکه فکر ميکنم فشارهاي بيروني باعث اين تصميم شده، افزود: يکي از دلايل مخالفت من با 18 تيمي نشدن ليگ سيزدهم همين مسئله است زيرا اعتقاد دارم اين تصميمگيري به خاطر فشارهاي بيروني است. دراين مدت مسئولان استانها، نمايندگان مجلس و متوليان خارج از فدراسيون و سازمان با فشارهايي خواستار اخذ اين تصميم شدند. اگر سازمان ليگ با معيارهاي منطقي اين تصميم را گرفته است، چه اتفاقي افتاده که ظرف دو هفته مانده به پايان مسابقات تصميم بر 18 تيمي شدن مجدد ليگ گرفته ميشود.

تصميمي که زيبنده سازمان ليگ نيست
    قنبرزاده در ادامه گفتگو، در مورد اينکه برخي از مديران اعتقاد دارند اين تصميم اشتباه بوده و بايد ليگ 18 تيمي شود، يادآور شد: بدون اينکه بخواهم در اين بحث ورود کنم، بايد بگويم تجديد نظر در تصميم قبلي مبناي کارشناسي ندارد و صرفا مبناي آن فشارهاي خارج از فدراسيون است. به عقيده من اين اتفاق زيبنده فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ نيست و استقلال فوتبال را زير سئوال ميبرد.

کيروش ابدالدهر متولي تيم ملي نيست
    وي در مورد اينکه به نظر ميرسد مديران برخي باشگاهها به خاطر مخالفت با اينکه 16 تيمي شدن ليگ مطابق نظر کيروش بوده، ميخواهند دوباره ليگ را 18 تيمي کنند؟، اظهار داشت: به نظر من اين مسائل ارتباطي به کيروش ندارد. کيروش مهمان فوتبال ايران است و تا ابد متولي تيم ملي نيست.

"فوتبال ايران ظرفيت برگزاري ليگ با 18 تيم را ندارد"
    مديرعامل باشگاه نفت تهران در اين خصوص اضافه کرد: آقايان تاج، بهروان و حتي نبي در ماههاي گذشته مصاحبههاي مختلفي انجام داده و اعلام کردند فعلا فوتبال ايران ظرفيت برگزاري ليگ با 18 تيم را ندارد. شما ببينيد چقدر پرونده انضباطي از باشگاههاي مختلف داريم. البته اگر باشگاهها حداقل استاندارد را داشتيم، مانع از بينظمي و بروز اين مشکلات در فوتبال ميشد. ضمن اينکه فوتبال تنها ليگ برتر نيست و ليگهاي دسته اول و دوم هم وجود دارند که مشکلات خاص خودشان دارند.

تصميمات اخير شائبههايي را بوجود ميآورد!
    وي ادامه داد: از همه مهتر اينکه اين گروه خودشان کارشناسي کرده و ليگ را 16 تيمي کردند. اي کاش حداقل در نيم فصل اعلام ميشد، ليگ 18 تيمي ميشود. در اين شرايط شائبههايي بوجود ميآيد زيرا برخي از تيمهاي اعلام ميکنند، چون ميدانستيم سقوط ميکنيم از نفرات جوانتر خود استفاده کرديم و اگر ميدانستيم ليگ 18 تيمي ميشود، براي صعود به جمع 16 تيم بيشتر تلاش ميکرديم.

قانون بد از بيقانوني بهتر است
    قنبرزاده در ادامه گفتگو، با بيان اينکه قانون بد از بيقانوني بهتر است، يادآور شد: اينکه در لحظات آخر تصميمات هيات رئيسه فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ گرفته است، آئيننامه تصويب و ابلاغ شده و اما پس از مشخص شدن نتايج، بخواهند تصميم ديگري را اتخاذ کنند، ايجاد هرج و مرج ميکند. با توجه به اينکه ميدانم فوتبال جذابيت بالايي دارد و براي شادابي جوانان بايد آن را بسط و گسترش داد اما نميتوانيم موضوعي غير کارشناسي را تائيد کنيم.

تصميمي که به مصلحت فوتبال کشور نيست
    وي با اشاره به اينکه معتقد است صرفا به دليل فشارهاي خارج از فدراسيون فوتبال، متوليان و مسئولان محلي استانها و بعضا نمايندگان مجلس اين تجديد نظر صورت ميگيرد، گفت: باز هم تاکيد ميکنم اين تصميم به مصلحت فوتبال کشور نيست.

جايي که سازمان ليگ و فدراسيون تسليم شوند، هر اتفاقي رخ ميدهد
    مديرعامل باشگاه نفت تهران در ادامه در خصوص نظر مسئولان گهر دورود در مورد برگزاري ديدارهاي دورهاي بين 4 تيم پايان جدول اظهار داشت: قطعا اين تصميم باعث اما و اگرها ميشود زيرا امروز که تکليف تيمهاي سقوط کننده مشخص شده، اعلام ميکنند اين موضوع بايد بررسي شود. امروز وقت بررسي و تجديد نظر نيست زيرا مسابقات در حال اتمام بوده و کار هم انجام شده است. به نظرم جايي که سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال تحت فشارهاي بيروني تسليم شوند، هر اتفاقي ممکن است رخ دهد زيرا بحث کارشناسي نبوده و بحث ارتباطات غير فوتبالي است.

معادلات، معادلات جاهاي ديگر است!
    وي با تاکيد بر اينکه اگر شاخص ارتباطات غير فوتبالي شد، احتمال هر تصميم ديگري هم وجود دارد، اضافه کرد: در گذشته تصميات متناقضي در سازمان ليگ گرفته ميشود. يک روز مربي را بر اساس گزارش کميته داوران تنبيه کردند، روز ديگر گفتند اشتباه شده و او را تشويق کردند. من ميخواهم بگويم هر وقت مسائل فوتبالي با مسائل غير فوتبالي گره خورد، قطعا اتفاقاتي ميافتد که از مقوله فوتبال خارج بوده و معادلات، معادلات جاهاي ديگر است!

برنده بازي نفت با فولاد شانس آسيايي شدن دارد
    قنبرزاده در بخش ديگري از گفتگو، در پاسخ به اين سئوال که چقدر به آسيايي شدن نفت در هفتههاي پاياني ليگ امسال اطمينان داريد؟، اظهار داشت: اگر فولاد مقابل استقلال نتيجه نگيرد و يا حتي مساوي کند و ما سايپا را ببريم در هفته آخر با فولاد در تهران بازي ميکنيم، قطعا برنده اين بازي شانس آسيايي شدن را دارد، به شرطي که سپاهان در فينال جام حذفي برابر پرسپوليس پيروز شود.

وي صحبتهايش را اينگونه ادامه داد: با احترامي که به باشگاه پرسپوليس داريم، ميبينيم موضوعي را مطرح کردهاند که بسيار خطرناک است. آنها عنوان کردهاند اگر پرسپوليس در جام حذفي دوم شود، در قانون تجديد نظر شود تا به جاي تيم چهارم ليگ، نايب قهرمان جام حذفي به آسيا برود. در جام حذفي چيزي به عنوان نايب قهرمان وجود ندارد زيرا در اين جام هر تيمي که ببازد، حذف ميشود و تيمي که در هفته نخست حذف شده با تيمي که در ديدار نهايي به ميدان ميرود و ميبازد، فرقي با هم ندارند.

آسيايي شدن تيم دوم جام حذفي آزار دهنده است
    مديرعامل باشگاه نفت تهران در اين خصوص افزود: اين روزها به نوعي اين شائبه را بين باشگاههاي ايجاد و زمينه را مساعد ميکنند که تيم دوم جام حذفي آسيايي شود. قطعا سپاهان از ليگ سهميه آسيا را گرفته و منظور تيم پرسپوليس است. اين مسائل دل آزار ميشود. اينگونه برخوردها با تيمهاي سازنده مانند نفت و فولاد باعث بيانگيزگي آنها ميشود.

برخورد يکساني با باشگاه‎ها صورت نمي‎گيرد
    وي با طرح اين مسئله که برخورد يکساني با باشگاه‎ها صورت نمي‎گيرد، يادآور شد: متاسفانه باشگاهها شرايط به سمت و سويي ميرود که روي تصميمات براي باشگاهها براساس ميزان تماشاگران، ميزان فشارهاي بيرون از فدراسيون فوتبال، ميزبان فشارهاي نمايندگان مجلس و ... تصميمگيري ميشود انصافا عدالت نيست.

اميدواريم تاج وجهه قاطعيت خود را از دست ندهند
    قنبرزاده تاکيد کرد: در اين مدت شاهد بوديم مهدي تاج مقابل اين فشارها مقاومت کردند. البته اين فشارها در حال افزايش است اما از ايشان خواهش ميکنيم مقابل اين فشارهاي بيرون فوتبال مقاومت کنند و اجازه ندهند اين فشارها آيين نامهها و مصوبههاي فدراسيون را زير سئوال ببرد. جامعه ورزش مهدي تاج را به عنوان مديري قاطع ميشناسند و اميدواريم وجهه قاطعيت خود را از دست ندهند.

انتقال تيمها به غير از تبعات منفي چيزي براي فوتبال در پي ندارد
    وي در مورد بحث انتقال تيم نفت تهران به استانهاي مختلف در پايان هر فصل فوتبال و اينکه امسال بحث انتقال اين تيم به آبادان مطرح شده، اظهار داشت: ما در اين خصوص بيانيهاي را روي سايت باشگاه قرار داديم و به صورت جامع به اين مسئله پاسخ داديم. اين نوع انتقالها مغاير قوانين بوده و به غير از تبعات منفي چيزي براي فوتبال در پي ندارد.

فوتبال آبادان با برادرکشي صاحب تيم نميشود
    مديرعامل باشگاه نفت تهران ادامه داد: مضاف بر اينکه فوتبال آبادان که الگويي مانند مرحوم دهداري در آن فعاليت ميکرده به هيچ وجه حاضر نميشود با برادرکشي و انجام اعمال غير قانوني صاحب تيم شود. مردم آبادان هم که هر کدام کارشناس خبره هستند، حاضر نيستند با اين گونه رانتها و مسائل غير قانوني و برادرکشي، تيمي را جايگزين تيم خود کنند و مطمئنا خود اين مردم برابر انتقال نفت به آبادان مقاومت ميکنند.

ابراهيمزاده تنها مربي داراي رنکينگ جهاني ايران است
    وي در بخش پاياني گفتگو، در خصوص اينکه آيا با منصور ابراهيمزاده براي تمديد قراردادش با نفت مذاکره کرده است، يادآور شد: به لحاظ حقوقي قراردادمان با ابراهيمزاده تا پايان فصل است ولي جايگاه ايشان بسيار رفيع است. ايشان تنها مربي ايران است که داراي رنکينگ جهاني بوده و از لحاظ اخلاقي هم جايزه بهترين مربي اخلاق سال فوتبال را بدست آورده است. قطعا مباحث فني و اخلاقي دو بال اصلي براي مربيگري تيم است و ما هم نميخواهيم ابراهيم زاده را از دست بدهيم.

دوست داريم ابراهيمزاده را حفظ کنيم
    قنبرزاده با بيان اينکه دوست داريم در ليگ سيزدهم هم ابراهيمزاده هدايت نفت را برعهده بگيرد، افزود: البته اين بر ميگردد به تمايل ايشان که دوست دارند در نفت بمانند يا نه. ما سعي ميکنيم رضايت ايشان را براي ادامه فعاليت در نفت جلب کنيم و اگر اين تمايل وجود داشته باشد، قطعا قراردادشان را تمديد خواهيم کرد.

ارتباطم را با فرکي قطع کردم تا شائبهاي ايجاد نشود
    وي در خصوص خبر مطرح شده در مورد مذاکره مسئولان باشگاه تراکتورسازي با ابراهيمزاده اظهار داشت: تا آن جايي که من خبر دارم ايشان با هيچ کس و تيمي مذاکره نکرده است. اينکه در دو هفته پاياني با مربي تيم ديگر صحبت شود، کاري غير قانوني و جرم است. کما اينکه چند روز پيش با من تماس گرفتند و گفتند شما با فرکي مذاکره کردهايد و من اين موضوع را به شدت تکذيب کردم. حتي من ارتباط دوستانهام با فرکي را در هفتهاي اخير قطع کردم تا شائبهاي در اين خصوص به وجود نيايد.

رد مذاکره ابراهيمزاده با تراکتورسازي
    مديرعامل باشگاه نفت تهران در پايان گفت: من خبر مذاکره ابراهيمزاده با تراکتور را تکذيب ميکنم. به نظرم بعضيها قصد تخريب تيم را در اين هفته مهم پاياني دارند. اينکه هنوز ليگ تمام نشده، چنين مسائلي مطرح ميشود، خلاف قانون است و قطعا ما به آن رسيدگي خواهيم کرد.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 2 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (17th April 2013), FaRsHaD_8 (17th April 2013)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده