خوشحالم پرسپوليس به باشگاه تبديل شده است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خوشحالم پرسپوليس به باشگاه تبديل شده است

 1. #1


  محل سکونت
  _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
  نام واقعی
  ѕαrιɴα
  استاتوس
  من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
  شغل و حرفه
  ۪ایشالا ببینیم دکـتـر میشیم
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  2,986
  تشکر
  2,431
  تشکر شده 4,265 بار در 1,476 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 10 تاپیک

  خوشحالم پرسپوليس به باشگاه تبديل شده است

  مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: خوشحاليم که پرسپوليس از تيم به باشگاه تبديل شده و اميدواريم از پتانسيل باشگاه پر طرفدار پرسپوليس به درستي استفاده کنيم.


  به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان در ديدار صبح امروز با وزير ورزش و جوانان گزارشي از فعاليتهاي انجام شده در يک سال اخير را به دکتر محمد عباسي ارائه کرد.

  مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: باشگاه پرسپوليس سال گذشته فراز و نشيبهاي زيادي را پشت سر گذاشت. بنده سعي ميکنم گزارشي کوتاه اما جامع از فعاليتهاي باشگاه را ارائه کنم. ما سعي کرديم پرسپوليس را از يک تيم به باشگاه تبديل کنيم و خرسنديم که پرسپوليس پس از 50 سال صاحب يک آکادمي مجهز شده است. شايد باورتان نشود اما پرسپوليس با اين نام بزرگ، سوابق ديرينه و افتخارات زياد در بحث تيمهاي پايه مشکلات عديدهاي داشته و از يک آکادمي که نياز مبرم يک باشگاه فوتبالي است، برخوردار نبوده است.

  وي افزود: براي اخذ مجوز آکادمي طبق مقررات امتياز تيم ميبايست به مرز عدد 80 برسد، اما پرسپوليس با امکانات و برنامههايي که داشت فقط 33 امتياز کسب کرده بود که ما سعي کرديم با تجهيز زمينهاي ورزشي، خوابگاه و بسياري اقدامات ديگر امتيازات پرسپوليس را افزايش داده تا يکي از هفت باشگاهي باشيم که مجوز داشتن آکادمي را اخذ کرده است.

  رويانيان تصريح کرد: در اين راستا از معاونت ورزشي باشگاه و همچنين آقاي استيلي که خالصانه و متواضعانه به اين موضوع ورود کردهاند تشکر ميکنم. ما انشاءالله آکادمي مجهز پرسپوليس را در يک مراسم افتتاح ميکنيم و براي توسعه آکادمي و کارهاي ريشهاي در تيمهاي پايه با باشگاههاي خارجي مذاکره کردهايم تا از علم و تجربه آنها استفاده کنيم.

  مدير عامل پرسپوليس در ادامه گفت: تأسيس دانشگاه علمي و کاربردي پرسپوليس و افتتاح آن اقدام ماندگاري بوده که اخيرا انجام دادهايم. اين دانشگاه در حال حاضر با 105 دانشجو در سه رشته فوتبال، فوتسال و آمادگي جسماني آغاز بکار کرده و تابستان سال آينده 10 رشته ديگر به آن اضافه ميشود. اين دانشگاه متعلق به همه باشگاههاي کشور است و ما سعي ميکنيم آن را به يکي از بزرگترين مراکز علمي ورزشي کشور تبديل کنيم.

  رويانيان خاطرنشان کرد: در 30 استان کشور نمايندگيهاي پرسپوليس را داير کردهايم و مجوز فعاليت نمايندگيهاي باشگاه پرسپوليس در هفتاد شهر ايران را صادر کردهايم تا پرسپوليس در سراسر ايران به هوادارانش خدمت رساني کرده و محدود به شهر تهران نباشد. در همين راستا 230 متقاضي ايجاد مدرسه فوتبال در سراسر کشور را داشتهايم که پرونده آنها در باشگاه تشکيل شده و اين مدارس به زودي در سراسر کشور راهاندازي ميشود.

  محمد رويانيان افزود: با وزارت آموزش و پرورش توافق کردهايم تا مدارس فوتبال پرسپوليس را در 10 نقطه تهران راهاندازي کنيم. همچنين مجوز مجتمع آموزشي پرسپوليس را در مقاطع ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان اخذ کردهايم تا دانش آموختگان عزيز در اين مجتمعها هم به تحصيل بپردازند و هم به ورزش.

  مدير عامل پرسپوليس در ادامه گفت: هدف ما اين است که آکادمي، دانشگاه، نمايندگيها مدارس فوتبال، مجتمعهاي آموزشي و بخش رسانهاي باشگاه و همچنين از طريق کارتهاي هواداري شبکهاي اجتماعي، فرهنگي و ورزشي شکل دهيم تا اين بخشها به شکل يک زنجيره عمل کرده و ضمن پوشش دادن و همکاري با يکديگر تاثيرگذاري بيشتري داشته باشند. اينها اقداماتي است که ما با تلاش فراوان معاونين، مديران و پرسنل زحمتکش باشگاه انجام دادهايم.

  وي تصريح کرد: همچنين در راستاي توسعه فعاليتهاي باشگاه پرسپوليس و براي اينکه اين باشگاه پرطرفدار و ميليوني محدود به فوتبال نباشد، تيمهاي پرسپوليس در رشتههاي مختلف ورزشي را راهاندازي کردهايم که بالغ بر 10 تيم جديد بوده و به همين واسطه فعاليت ميکنند. پرسپوليس در ليگ برتر فوتسال بانوان فصل گذشته قهرمان شد و امسال هم از جمله تيمهاي مدعي قهرماني است. تيمهاي کانوپولو و گلبال ما در ليگ برتر باشگاههاي کشور قهرمان شدهاند. در ورزش جانبازان و معلولين تيم بسکتبال با ويلچر پرسپوليس قهرمان ليگ دسته اول شد و به ليگ برتر صعود کرد. تيم رباتيک پرسپوليس در مسابقات بين المللي تهران با غلبه بر چين و آمريکا به مقام قهرماني دست يافت. تيمهاي شطرنج ما در رده بانوان و آقايان جزو تيمهاي برتر بودند. تيم تنيس پرسپوليس در کيش و مسابقات باشگاههاي کشور به مقام قهرماني دست يافت. تيم کشتي آزاد پرسپوليس در ليگ برتر نايب قهرمان شد و تيم کشتي فرنگي ما که با تلاشهاي آقاي نژاد فلاح شکل گرفت نيز در مسابقات فصل جاري حضور دارد. ما تيمهاي ديگري هم داشتهايم که توفيقات خوبي داشتهاند. همچنين به منظور حمايت از قهرمانان و مدال آوران و از آنجا که سه قهرمان مدالآور ما در المپيک و پارالمپيک تيم نداشتند و بايد از آنها حمايت ويژه ميشد با احسان حدادي، بهداد سليمي و سيامند رحمان قرارداد بستيم.

  محمد رويانيان با اشاره به تيم فوتبال بزرگسالان پرسپوليس گفت: تيم فوتبال ما فراز و نشيب زيادي داشت. ما بر حسب انتظارات مردم و براي اينکه پرسپوليس بعد از چند فصل نتايج بهتري کسب کند، بازيکنان مطرح را جذب کرديم اما مشکلاتي بوجود آمد که در نتيجهگيري در مسابقات ليگ برتر موفق نبوديم. مربي خارجي را عوض کرديم و آقاي گلمحمدي را سرمربي تيم کرديم. با تلاش کادر فني، همت بازيکنان و حمايت همه جانبه هواداران که ما را شرمنده کردند، تيم پرسپوليس اوج گرفت و در 20 بازي اخير تنها يک باخت داشته است. خوشبختانه پرسپوليس همانطور که ميدانيد به فينال جام حذفي رسيده و اين فيناليست شدن با غلبه بر تيمهاي دسته اولي يا تيمهاي معمولي بدست نيامده است. پرسپوليس تيمهاي ليگ برتري را با نتايج پر گل و اقتدار شکست داده و به فينال رسيده است و قهرماني در جام حذفي به همين واسطه ميتواند به اندازه قهرماني در ليگ ارزش داشته باشد.

  مدير عامل باشگاه پرسپوليس در ديدار با وزير ورزش و جوانان از رئيس مجمع باشگاه فرهنگي و ورزشي پرسپوليس به واسطه انتخاب هيأت مديرهاي توانمند و همدل تقدير و تشکر کرد و در اين باره گفت: آقاي وزير از شما ممنونيم که هيأت مديرهاي اين چنين توانمند، همدل و هماهنگ را انتخاب کردهايد. آقاي مالکي رياست محترم هيأت مديره که به دليل مأموريت کاري در زنجان در اين جلسه حضور ندارند، فردي بسيار شايسته، منطقي و اخلاقمدار هستند که در اين مدت اخير کمکهاي بسياري به باشگاه کردهاند و اخيرا نيز با دلسوزي فراوان به برخي مسائل ورود کرده و ما را ياري ميکنند. آقاي پروين نيز کاملا هماهنگ و همدل با ديگر اعضاي هيأت مديره، تجربيات گرانبهاي خود را در اختيار باشگاه گذاشتهاند. آقاي نژادفلاح که از همکاران شما در وزارت ورزش نيز هستند هم با دلسوزي فراوان به ما کمک ميکنند. اين حسن تدبير شماست و ترديدي ندارم اگر اين هيأت مديره همدل و هماهنگ نبود، لطمات زيادي به باشگاه پرسپوليس وارد ميشد. به جرأت بايد بگويم فکر نميکنم در هيچ دورهاي هيأت مديره پرسپوليس تا اين حد با همديگر هماهنگ بوده باشند. ما اميدواريم که بتوانيم انتظارات جامعه ورزش کشور را برآورده کرده و از پتانسيل واقعي باشگاه پرسپوليس در اين راستا به درستي استفاده کنيم.

  مدير عامل باشگاه پرسپوليس همچنين در گزارش خود به وزير ورزش و جوانان، اقدامات فرهنگي انجام شده، فعاليتهاي اقتصادي باشگاه، درآمدزاييها و تلاشهاي فراوان براي خصوصي سازي پرسپوليس و همچنين تأسيس شرکت پيشکسوتان و بسياري ديگر از فعاليتهاي انجام شده اشاره کرد. 2. 3 کاربر مقابل از SaRiNa-10 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  delαrαм♥8 (18th April 2013), FaRsHaD_8 (18th April 2013), عشق (18th April 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا