پدرو پائولتا، مهاجم سابق پاري سن ژرمن، ترديدي ندارد که اين باشگاه مي تواند کريس رونالدو، ستاره رئال مادريد، را براي رفتن به پاريس متقاعد کند.

بعد از اينکه رونالدو در پايان ديدار چند ماه قبل مقابل گرانادا از حضور در برنابئو ابراز نارضايتي کرده بود، شايعات زيادي در مورد انتقال او به يک باشگاه ديگر از جمله پاري سن ژرمن منتشر شد اما لئوناردو، مدير ورزشي پي اس جي، به تازگي اعلام کرد که که اين باشگاه هيچ تماسي با رئال براي خريد رونالدو نداشته است.

به گزارش گل، با اين وجود، پائولتا معتقد است اصلا دور از ذهن نيست که پاري سن ژرمن در آينده پيشنهادي براي خريد اين ستاره پرتغالي ارائه بدهد.

در حال حاضر نشاني از ناراحتي چند ماه قبل در رونالدو ديده نمي شود اما اگر او بخواهد رئال را ترک کند، مقصد او مي تواند الدترافورد باشد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر مي کنم احتمال پيوستن کريس رونالدو به پي اس جي وجود دارد.

مسئولان پاري سن ژرمن بسيار مبارزه جو هستند. آنها اگر فکر کنند خريد بازيکني ضروري است، اين کار را انجام مي دهند. رونالدو بازيکن فوق العاده اي است و من اميدوارم که پي اس جي بتوانند بازيکنان بيشتري مانند او و زلاتان را به خدمت بگيرد.

عاشق اين هستم که يک بازيکن پرتغالي ديگر را در پاري سن ژرمن ببينم. اين براي پرتغالي هاي ساکن پاريس فوق العاده خواهد بود."

رونالدو تا تابستان 2015 با رئال قرارداد دارد.