بازیکن تیم ملی فوتبال امید کشور و سایپای کرج با بیان این که از سوی دو تیم مطرح تهرانی استقلال و پرسپولیس با من صحبت شده، گفت: در این میان احتمال پیوستنم به استقلال بیشتر است تا پرسپولیس.

میلاد غریبی امروز در حاشیه دیدار تیمهای نفت و گاز گچساران و صنعت ساری در چارچوب رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور که منجر به قهرمانی و صعود تیم گچسارانی به لیگ دسته اول فوتبال کشور شد، اظهار کرد: جا دارد از زحمات آقای مایلیکهن که از خادمان واقعی فوتبال در کشور است تشکر کنم چرا که این مربی دلسوخته بود که موجب شد من میلاد غریبی از شهرستانی مانند گچساران به فوتبال کشور معرفی شوم.

وی افرادی مانند مایلیکهن را در فوتبال ایران کم دانست و گفت: مایلیکهن در فوتبال ایران بهدنبال نام و نان نیست و هدفی جر اعتلای فوتبال ندارد.

بازیکن گچسارانی تیم فوتبال سایپا کرج در ارتباط با وضعیت این تیم در فصل جاری لیگ برتر فوتبال کشور گفت: امسال در نیم فصل اول خیلی خوب بودیم که نتوانستیم روند خوب خود را در نیم فصل دوم حفظ کنیم.

غریبی ادامه داد: در نیم فصل دوم با چند بازیکن مصدوم و برخی مشکلات دیگر نتوانستیم آنگونه که باید خوب کار کنیم.

وی از مشکلات مالی همه تیمهای فوتبال در لیگ برتر سخن به میان آورد و گفت: این مشکلات اکنون در فوتبال کشور نهادینه شده و در همه تیمها رسوخ کرده و اکنون بزرگترین مشکلی است که گریبانگیر تیمهای فوتبال ما شده است.

این بازیکن حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور سایپا را مستثنی از این مشکل ندانست و گفت: سایپا هم از نظر مالی نسبت به فصل گذشته اوضاع خوبی ندارد.

غریبی از نوع نگاه تقوی سرمربی تیم سایپا به خود گفت و افزود: آقای تقوی از نیم فصل دوم فصل گذشته تیم را تحویل گرفت و در همه بازیها از من استفاده کرد که توانستم دو گل زده و هشت پاس گل بدهم و به نظر خودم کارنامه موفقی داشتم.

بازیکن تیم فوتبال سایپا کرج به وضعیت امسال خود در این تیم گریزی زد و گفت: تقوی از ابتدای فصل در این اندیشه بود که برای تیم فیکس بازی کنم که در برخی مواقع خوب و بعضی بازیها به نظر خودم فوقالعاده بازی کردم.

وی تقوی را مربی با دانشی دانست و عنوان کرد: بسیاری از نقاط ضعفی که در فوتبال داشتم به همین واسطه برطرف شد و آنچه را از این مربی با دانش یاد گرفتهام در صورت ماندن در سایپا در فصل آینده به کار خواهم بست.

این بازیکن گچسارانی حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور از صحبتهای مسئولان دو تیم استقلال و پرسپولیس با خود گفت و ادامه داد: این صحبتها از هر دو طرف جدی بوده و هر دو باشگاه تمایل دارند که برای آنها بازی کنم.

غریبی با بیان اینکه لازم است در این زمینه بیشتر فکر کنم، افزود: اما فکر میکنم با لحاظ کردن همه شرایط امکان پیوستنم به استقلال بیشتر از رفتنم به پرسپولیس باشد.

وی به شرایط خود برای حضور در تیم ملی اشاره کرد و گفت: اکنون در تیم ملی امید حضور دارم و این تیم زیر پایه تیم ملی بزرگسالان است که اگر تیم به جام جهانی صعود کند امیدی هست که بتوانیم این تیم را در آن میدان بزرگ به عنوان بازیکنی جوان همراهی کنیم.

بازیکن سایپای کرج از دلایل کمتر بازی کردن خود در نیم فصل دوم برای این تیم گفت و خاطرنشان کرد: شاید یکی از دلایل آن دعوت شدن من به تیم ملی برای بازیهای غرب آسیا بود که این دیگر به تفکر و بینش مربی تیم بر میگردد و من در هر حال برای بینش مربی خودم احترام قائلم.

غریبی سایپا را خانه خود دانست و گفت: سعی میکنم اگر شرایط در سایپا خوب باشد در این تیم بمانم و همه اینها یعنی ماندنم در سایپا و یا رفتنم به تیمهای بزرگ تهرانی بستگی به شرایط دارد.