کلهر: رهبری فرد مراقب باشد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کلهر: رهبری فرد مراقب باشد

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

کلهر: رهبری فرد مراقب باشد

پرسپولیس نیوز : کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهروز رهبری فرد باید مراقب اظهارات خود باشد تا تیم ناخواسته پیش از فینال جام حذفی وارد حاشیه نشود. محمود کلهر در گفت و گو با ایرنا، افزود: رهبری فرد باید مراقب صحبت های خود باشد زیرا پرسپولیس در شرایط حساسی قرار دارد و نباید هیچ حاشیه ای به تیم وارد شود.
    وی درباره صحبت های رهبری فرد برعلیه رضاترابیان مربی تیم پرسپولیس گفت: ترابیان از نظر فنی واخلاقی مربی بسیار خوبی است و اطمینان دارم او می تواند به گل محمدی کمک زیادی کند.
    وی تصریح کرد: از رهبری فرد می خواهم بعضی صحبت ها را انجام ندهد تا به دوستی ها لطمه نخورد، زیرا ما پیشکسوتان باید با اتحاد به تیم خود کمک کنیم.
    وی اظهارداشت: با صحبتی که با رهبری فرد داشتم خود او هم اعلام کردقصد نداشته است بسیاری ازصحبت ها بیرون برود.
    کلهرخاطرنشان کرد:ما پیشکسوتان باید ازیکدیگر حمایت کنیم تاافراد غیرفوتبالی که هیچ تخصصی در این رشته ورزشی ندارند هرروز پست های بالاتری نگیرند.
    وی درخصوص شانس پرسپولیس برای قهرمانی در جام حذفی، ادامه داد: فکر می کنم با توجه به انگیزه بالای تیم پرسپولیس وهمچنین نتایج بد سپاهان در لیگ برتر و بازی های ضعیف این تیم در لیگ قهرمانان باید از این فرصت استفاده کنیم و به مقام قهرمانی برسیم.
    کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درمورد پیش بینی خود از آینده این تیم، گفت: پرسپولیس در نیم فصل دوم بسیار متحول شد و مطمئن باشید اگر قهرمان جام حذفی شویم می توانیم سال آینده درمیان چهار تیم برتر آسیا هم قرار بگیریم.
    وی با اشاره به لزوم حمایت از یحیی گل محمدی از سوی مدیریت باشگاه، اظهار کرد: باید مربی که توانسته تیم را متحول کند، حفظ شود . مدیریت باشگاه نباید اشتباه خود در رابطه با استفاده مربی خارجی را تکرار کند.
    کلهر گفت: به گل محمدی پیشنهاد می کنم در دیدار مقابل سپاهان با سیستم های ۴٫۳٫۳ یا ۴٫۴٫۲ هجومی بازی کند زیرا فکر می کنم به این ترتیب می توانیم راحت تر از سد حریف بگذریم.
    وی تاکید کرد: از اینکه این بازی در تهران برگزار می شود بسیار خوشحالم زیرا مهدی مهدوی کیا می تواند مقابل هواداران خود از فوتبال خداحافظی کند. او یکی از اسطوره های فوتبال ایران است و امیدوارم بتوانند مراسمی در شان او را برپا کنند.
    وی افزود: از جوانان فوتبال ایران می خواهم او را الگوی خود را قرار دهند زیرا در این صورت می توانند آینده موفقی در فوتبال داشته باشند.

GooDBYe CapTaiN

2. 5 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (20th April 2013), emrah20062007 (20th April 2013), FaRsHaD_8 (20th April 2013), UniQue (20th April 2013), عشق (20th April 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    مرسی کلهر جان

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال