روبینیو : مطمئن باشید این آخرین بازی های من در میلان نیست/آماده تمدید قراردادم هستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: روبینیو : مطمئن باشید این آخرین بازی های من در میلان نیست/آماده تمدید قراردادم هستم

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

روبینیو : مطمئن باشید این آخرین بازی های من در میلان نیست/آماده تمدید قراردادم هستم

مهاجم سابق منچستر سیتی در صحبت هایی تاکید کرد،با وجود عدم فضای کافی برای او در ترکیب اصلی قصد ترک باشگاه میلان را ندارد و آماده تمدید قراردادش می باشد.
    سایت گل-در ژانویه گذشته روبینیو در استانه بازگشت به باشگاه سانتوس برزیل بود اما در لحظات پایانی باشگاه سانتوس نتوانستند با بازیکن و سران میلان به توافقات لازم بر سر این انتقال برسند و در حال حاضر این ستاره سابق باشگاه رئال مادرید گفته که حتی حاضر به تمدید قراردادش می باشد.

به نقل از
    ac-milan.ir-نشریه گاتزتا دلوسپورت به نقل از روبینیو چنین گفت "دوست دارم قراردادم را تمدید کنم.امیدوارم در فرصت باقی مانده تا پایان فصل بتوانم با ارائه هر آنچه که در توان دارم فصل را در میلان به بهترین شکل ممکن پایان برسانم سپس در رابطه با تمدید قراردادم با باشگاه مذاکره خواهم کرد.به شما این اطمینان را می دهم که شش بازی پایانی فصل آخرین حضور من با پیراهن روسونری نخواهد بود"

روبینیو در رابطه با بازی یکشنبه شب برابر یوونتوس گفت " آنها تیمی هجومی هستند و ما باید به مانند دور رفت در خانه به آنها حمله کنیم.نباید بگذاریم آنها بازی خود را انجام بدهند.در سن سیرو توانستیم به خوبی دفاع کنیم و توپ را در تمام نقاط زمین به حرکت درآوریم و حالا باید عملکرد دور رفت را تکرار کنیم"

soltan cr7

2. 3 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (20th April 2013), FaRsHaD_8 (20th April 2013), پرسپولیس.قهرمان (20th April 2013)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    میلان هم تیم عجیب غریبه بازیکناش میرسن اوج میده این ور اون ور مثل پیرلو زلاتان و سیلوا