یحیی گل محمدی در حاشیه مراسم امروز تجلیل از چهره های ماندگار پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در جمع پیشکسوتان پرسپولیس هستم، فقط از این پیشکسوتان یک یا 2 نفر هستند که با من کمی مشکل دارند، بقیه آنها از من حمایت کردند و جا دارد صمیمانه ترین تشکرها را از آنها داشته باشم.

وی افزود: ما بازی بسیار سختی را مقابل سپاهان در تهران داریم و از اصفهانیها شناخت کافی هم داریم، مطمئن باشید اجازه نمی دهیم جام را از تهران بیرون ببرند. تا اینجا که آمدهایم، از این به بعد هم با یکدلی و تلاش به همدفمان می رسیم.

وی در پاسخ سؤالی که آیا فصل آینده در پرسپولیس خواهید ماند یا خیر، گفت: هنوز چیزی معلوم نیست، همه چیز به آینده و تصمیم رویانیان بستگی دارد. اگر خدا خواست ماندم باز هم برای پرسپولیس تمام تلاشم را خواهم کرد و اگر قسمت نشد برای تیمم دعا می کنم. البته می دانم رویانیان همیشه به من لطف دارد و اعلام کرده که من در پرسپولیس ماندگارم. جا دارد از حمایت ایشان صمیمانه ترین تشکر را داشته باشم.

به گزارش فارس،گل محمدی در پایان درباره هواداران نیز گفت: اگر تا به اینجا رسیدهایم، هواداران به ما کمک کرده اند و حالا هم اجازه نمی دهیم که دل آنها شکسته شود. بچه ها تلاش خود را انجام خواهند داد تا انشاءالله در ابتدای سال 92 سربلند باشیم.