سرمربی تیم پرسپولیس گفت: خیلی زحمت کشیده ایم تا به جام حذفی برسیم. یحیی گل محمدی درباره حضورش در مراسم پیشکسوتان پرسپولیس اظهار داشت: من خوشحالم که در این جمع حضور دارم. پیشکسوتان پرسپولیس همواره حامی من بوده اند و از آنها تشکر می کنم. آنها همواره بدون چشمداشت در خدمت پرسپولیس بوده اند و این ها است که می ماند.
وی درباره اینکه جای خیلی ها در مراسم خالی است، عنوان کرد: من در جریان این دعوت ها نیستم. مسئولان باشگاه بهتر می توانند در این باره اظهارنظر کنند.
سرمربی پرسپولیس با اشاره به بازی با سپاهان گفت: بازی سختی مقابل سپاهان داریم و بی تردید اینطور نیست که فکر کنیم راحت پیروز می شویم اما قهرمانی حذفی را راحت از دست نمی دهیم. در طول این مدت خیلی زحمت کشیده ایم تا به جام برسیم و باید بهترین نتیجه را بگیریم.
گل محمدی درباره خداحافظی مهدوی کیا از فوتبال تاکید کرد: مهدی دوست صمیمی ام است و ناراحت می شوم وقتی می شنوم می گویند او با دلخوری خداحافظی کرده است. مهدی در بازی با سپاهان انشاءالله به قهرمانی از فوتبال خداحافظی می کند.
او در پایان درباره تعداد تیمهای لیگ برتر افزود: من به نظر سازمان لیگ احترام می گذارم. فعلا که اعلام کرده اند لیگ ۱۶ تیمی باشد و ما هم تابع قانون هستیم.