بعداز مصدومیت تعدادی از بازیکنان رئال مادرید، سرمربی این تیم مجبور شد تا تعویض هایی اجباری انجام دهد
سایت گل- رئال مادرید شنبه شب موفق شد تا بانتیجه 1-3 از سد رئال بتیس بگذرد ولی این برد با شادی زیادی همراه نبود؛ چون در جریان این مسابقه تعدادی از ستاره های رئال مادرید مصدوم شدند.
دو گل از مسعوت اوزیل و یک گل کریم بنزما برد قاطعانه ای را برای رئال در سانتیاگو برنابئو رقم زد ولی در جریان این مسابقه مارسلو و لوکا مودریچ با مصدومیت از زمین مسابقه بیرون رفتند.
در پایان این بازی آیتور کارانکا دستیار ژوزه مورینیو اعلام کرد که این دو بازیکن ممکن است در بازی با بوروسیا دورتموند در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا غایب باشند.
کارانکا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« مصدومیت ها بدترین بخش بازی بودند. مارسلو و مودریچ در جریان بازی احساس ناراحتی کرده وتعویض شدند. البته بعید بدانم که مصدومیت دیگو لوپس موضوع جدی ای باشد. ما می توانیم بعد از اطلاع از اوضاع مارسلو تغییرات را در تیممان اعمال کنیم. در بازی شنبه مهم این بود که به پیروزی رسیدیم. کریس و اوزیل برای 90 دقیقه برای تیم بازی کردندو مشکلی نداشتند. برای اوزیل مهم بود که برای 90 دقیقه بازی کند . این فرصت خوبی بود تا اعتماد به نفسش را بازیابد.»
دراین بازی کاسمیرو،بازیکن کاستیا برای اولین بار در ترکیب رئال به میدان رفت و کارانکا به تمجید از بازی این ستاره برزیلی و ناچوی جوان پرداخت و گفت:«کاسمیرو واقعا خوب بازی کرد و تمام توانش را به کار گرفت. او بازیکنی است که ما به خوبی او را می شناسیم. او در لیگ دسته یک برزیل و تیم ملی زیر 20 سال برزیل که قهرمان دنیا هم شده بازی کرده. ما بازیکنان با شخصیت و باتجربه می خواهیم. ناچو هم نشان داد که این شرایط را دارد و در تیم کاستیا هم خوش درخشیده بود.»
رئال مادرید با این برد در رده دوم جدول لالیگا قرار دارد و 6 امتیاز با اتلتیکومادرید رده سومی که هنوز بازی این هفته اش را برگزار نکرده،فاصله دارد