سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تمایل دارم که در سپاهان بمانم اما همه چیز به تمایل من برنمیگردد و باید با مسئولان مذاکره کنیم و دو طرف به توافق برسیم.
به گزارش فارس، زلاتکو کرانچار در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی سپاهان مقابل النصر عنوان کرد: به هر حال ما در لیگ قهرمانان آسیا شروع خوبی داشتیم اما در ادامه فشردگی مسابقات باعث شد تا عملکرد ما ضعیف شود. در 18 روز شش بازی انجام دادیم و دو بار مقابل الاهلی به میدان رفتیم و دو دربی سنگین با استقلال داشتیم.

وی ادامه داد: به مصاف نفت تهران رفتیم و پس از آن به گیلان رفتیم و با خستگی به مسابقات برگشتیم. هنوز برای صعود امیدوار هستم و شانس داریم در صورت پیروزی ما مقابل النصر و نتیجه حریفان دیگرمان که به صورت همزمان برگزار میشود ما میتوانیم به دور دوم راه یابیم.

سرمربی سپاهان درباره ادامه همکاریاش با این باشگاه تصریح کرد: صحبتهایی خیلی سطحی در این زمینه داشتهایم اما باید منتظر بود تا مسابقات لیگ جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به پایان برسد و آن زمان مشخصتر در این باره صحبت کنیم و مذاکرات جدی خود را انجام دهیم. من تمایل دارم که در سپاهان بمانم اما همه چیز به تمایل من برنمیگردد، به هر حال باید مسئولان باشگاه نیز در این باره نظر بدهند، باید مذاکره کنیم و دو طرف به توافق برسند.

وی درباره بازیکنان مصدوم و محروم خود برای بازی فردا یادآور شد: حسین پاپی مصدوم است و تا فردا باید ببینیم شرایط او چگونه میشود، سایر بازیکنان را در اختیار داریم و امیدوارم همچون سال گذشته مقابل النصر بازی خوبی انجام دهیم، این تیم رهبری خوبی دارد.

فرشید طالبی نیز با حضور در این نشست گفت: ما در فصل نقل و انتقالات 80 درصد تیممان دچار تغییر و تحول شد، عملا از چنین تیمی انتظارات قهرمانی نمیرود اما با مربیگری خوب کرانچار هنوز در لیگ برتر و جام حذفی شانس قهرمانی داریم.

وی افزود: آغاز خارقالعادهای در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم اما به علت فشردگی مسابقات نتوانستیم این روند را ادامه دهیم، باز هم امید خود را از دست ندادهایم، تمام تلاش خود را انجام میدهیم و امیدواریم در آن سو نیز نتایج به نحوی رقم بخورد که به نفع ما است.