دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب آغاز می شود و از ساعت 23 و 15 دقیقه امشب، بایرن مونیخ در آلیانس آره نا به مصاف بارسلونا می رود.

اگرچه زوبیزارتا گفته بود مسی به این بازی می رسد، اما ویلانوا به طور قطع در این باره صحبتی نکرد و احتمال دارد یکی از جذاب ترین بازی های این فصل بدون حضور جذابترین بازیکن جهان برگزار شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در آغاز دور رفت مرحله نیمه نهایی این رقابت ها، از ساعت 23 و 15 دقیقه امشب، بایرن مونیخ در آلیانس آره نا به مصاف بارسلونا می رود. قضاوت این بازی به عهده ویکتور کاسای مجارستانی است.

* بارسا از سال 2006 تاکنون ، همیشه مدعی قهرمانی بوده ، به طوری که که این تیم در شش دوره ی پیاپی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی کرده است . بارسا و بایرن تاکنون دوبار در مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان با هم بازی کردند که سهم هر تیم ، یک پیروزی بوده است. بزرگترین دغدغه ی بارسلونا برای بازی امشب ، قطعی نبودن حضور لیونل مسی است ، ضمن اینکه غیبت پویول و ماسکرانو به دلیل مصدومیت ، مشکلات بارسا را بیشتر کرده است.

* در طرف مقابل، مونیخی ها که این روزها خیلی آماده تر از بارسلونا به نظر می رسند ، علاوه بر بد اشتوبر و تونی کروس ، مانزوکیچ را هم در اختیار ندارند ، اما لام ، مارتینز و شواین اشتایگر ، در ترکیب بایرن خواهند بود. هر دو تیم ، 4 قهرمانی را در اروپا تجربه کرده اند، اما بایرن با دو بار حضور بیشتر در فینال ، از این حیث نسبت به بارسا برتری دارد. بایرن در چهار سال گذشته، سه بار به نیمهنهایی لیگ قهرمانان راه یافته است.
مونیخی ها در 16 بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان ، 37 گل وارد دروازه حریفان کردند.
بایرن از چند هفته پیش قهرمانی خود را در بوندسلیگا قطعی کرده و با پیروزی پرگل برابر ولفسبورگ ، به فینال جام حذفی آلمان هم راه پیدا کرده است.

* در دیگر بازی این مرحله ، چهارشنبه شب دورتموند پذیرای رئال مادرید خواهد بود.