نماينده ايران در نيمه اول ديدار مقابل النصر امارات پيروز به رختکن رفت.

سپاهان در ديدار پنجم خود در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 20:30 در امارات به مصاف النصر امارات رفت.

به گزارش فارس، سپاهان با توجه به قبول سه شکست در 3 مسابقه قبلي خود شانسش براي صعود به مرحله بعد بسيار کم شده است. سپاهان تنها پيروزي خود در مسابقات امسال را در ديدار دور رفت مقابل النصر به دست آورده بود که اين ديدار با نتيجه 3 بر صفر به سود زردپوشان اصفهاني به پايان رسيد.

سپاهان در نيمه اول اين ديدار عملکرد خوبي از خود ارائه کرد. شاگردان زلاتکو کرانچار با گل دقيقه 29 جالويچ در نيمه اول پيروز به ميدان رفتند.

سپاهان در صورت پيروزي در اين ديدار و با توجه به اينکه الاهلي بتواند الغرافه را شکست دهد، ميتواند همچنان اميدوار باقي بماند.

براي سپاهان در اين مسابقه محمد باقر صادقي، سوشاک، فرشيد طالبي، اميد ابراهيمي، محسن ايرانژاد، علي احمدي، جالويچ، امين جهان عاليان، ابولحسن جعفري، جواهير سوکاي و محمدرضا خلعتبري به ميدان رفتند.

برخلاف ديدار قبل نماينده ايران مقابل الاهلي کرانچار تيم خود را به صورت کامل به ميدان فرستاده است و تنها غايب سپاهان را ميتوان احسان حاج صفي دانست.

در گروه C الاهلي با کسب 12 امتياز در صدر و الغرافه با کسب 9 امتياز در رده دوم قرار دارد. سپاهان با 3 امتياز در رده سوم و النصر بدون کسب امتياز قعرنشين گروه خود است.

در ديگر ديدار اين گروه الغرافه و الاهلي به مصاف يکديگر رفتند که اين مسابقه تا دقيقه 55 نيمه دوم 2 بر يک به سود الغرافه در جريان است.

سپاهان در صورت پيروزي در 2 ديدار پاياني خود و شکست الغرافه در 2 مسابقه پاياني ميتواند به مرحله بعدي صعود کند.