مورینیو(2): حالا زمان آن است که فوتبال عدالت را درمورد رئال رعایت کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مورینیو(2): حالا زمان آن است که فوتبال عدالت را درمورد رئال رعایت کند

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

مورینیو(2): حالا زمان آن است که فوتبال عدالت را درمورد رئال رعایت کند

دراین باشگاه به پایان بردن فصل در رده دوم و یا رسیدن به نیمه نهایی کافی نیست. باید تلاش کنی تا به فینال برسی و یک بار هم که شده قهرمان شوی
    سایت گل- ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید در کنفرانس خبری تیمش قبل از مصاف امشب با بوروسیا دورتموند دردور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
    متن صحبت های مورینیو را به گزارش آ.اس در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم.دراینجا می توانید بخش دوم این صحبت ها را مطالعه کنید:
    *بازی پیش رو: به نظر من کلوپ سرمربی فوق العاده بزرگی است. هرچند که خیلی کم او را می شناسم ولی او انسانی روراست و صادق به نظر می رسد. زمانی که در روزنامه ها خواندم که اصلا نگران رئال مادرید نیست و نگران تیم خودش و بازی تیمش و هویت تیمی اش است،نمی توان در انتظار چیزی غیر ازاین باشم که دورتموند یک بازی همه سو تهاجمی ای را ارائه دهد و برای برد تلاش کند؛چون این فلسفه آنهاست
    *اشتیاق برای رسیدن به فینال: من با شور و استرس زیادی تلاش می کنم که استرس نداشته باشم. کسی که استرس و نگرانی داشته باشد باید با آن کنار بیاید.ولی من در بازیهای تیمم مثل بازی با یونایتد و گالاتاسرای استرس نداشتم. این بازی هم یک بازی دیگر است که بایداز آن لذت برد و درآن برای برد تلاش کرد ولی بدون شور و استرس زیاد
    *برنامه ریزی ها: نمی خواهم خیلی وارد جزئیات شوم ولی دورتموند تیمی است که هویت و شخصیت بازی اش خیلی روشن است و ما خودمان را برای ارائه یک بازی تهاجمی مقابل آنها آماده کرده ایم. ولی نمی توانم بیش از این بگویم . من ترکیب 11 نفره ای که می خواهم از آن استفاده کنم را گفتم واین درحالی است که این همیشه یکی از رازهایی است که در هفت پستو پنهانش می کنند .
    *موفقیت کجاست؟: وقتی من به مادرید آمدم، این تیم 9 جام قهرمانی اروپایی کسب کرده بود و یکی از غنی ترین تاریخ ها را داشت ولی نه در سید اول قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بود و در رنکینگ بین المللی در رده دهم یا دوازدهم بود. اما حالا رئال در سید یک قرعه کشی است و تیم سوم رنکینگ است . ما از این نظر اوضاع تیم را بهبود دادیم و از نظر اقتصادی هم همین طور. ما به اندازه کافی و با پولی که از طریق درخشش در لیگ قهرمانان اروپا به تیم تزریق می شود،به تیمی که به لطف سرمایه گذاری هایش زندگی می کند کمک کردیم . ولی دراین باشگاه به پایان بردن فصل در رده دوم و یا رسیدن به نیمه نهایی کافی نیست. باید تلاش کنی تا به فینال برسی و یک بار هم که شده قهرمان شوی
    *دلایل اطمینان و اعتماد به نفس بالا: من با توجه به کیفیت فردی ای که دربازیکنانم می بینم و آنها را بازیکنان خوبی می دانم و البته کیفیت گروهی تیم،به خاطر شیوه ای بازی مان،به این تیم باور دارم. این تیم می خواهد قهرمان شود و شایستگی اش را هم دارد. الان زمان آن است که فوتبال روی عدالتش را به این افراد که هنوز با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه نکرده اند نشان دهد. رئال دوبار در نیمه نهایی مغلوب شد. یک بار که بهتر است فراموشش کنیم (دو سال پیش مقابل بارسلونا که با جنجالهای داوری فراوانی،از دید مورینیو همراه بود) و یک بار دیگر هم در ضربات پنالتی(پارسال و مقابل بایرن مونیخ)که خیلی سخت بود . حال باید ببینیم که آیا فوتبال با بازیکنانم با عدالت رفتار می کند؟

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

cr7&zizi (24th April 2013)