.
رسانه هاي روسي:احتمالجذب حقيقي بالااست

بنابه نوشته رسانههاي خبري روسيه، احتمال جذب دروازهبان مليپوش پرسپوليس در تيم روسي روبين کازان در ماه ژانويه قوت گرفته است.
نشریات کشور روسیه به طور گسترده خبر جذب احتمالی علیرضا حقیقی را بازتاب دادند. در این ارتباط بیش از ۱۰ نشریه و سایت این خبر را اعلام کردند.

روزنامه ورزشی اسپورت اکسپرس، معتبرترین نشریه ورزشی روسیه در گزارشی که به قلم آندرو آنفیگنتوف منتشر شد، نوشت: علیرضا حقیقی، دروازهبان پرسپولیس، یکی از دو تیم بزرگ ایران با
۲۳
سال سن احتمال دارد در ماه ژانویه جذب روبین کازان شود.

کازانیها در این باره از انجام مذاکرات در مورد سنگربان ایرانی خبر دادهاند. در صورتی که این گفتوگوها به نتیجه برسد، آن وقت بازیکن ایرانی به تیم در اردوی ترکیه در تاریخ
۱۰
ژانویه ملحق خواهد شد تا زیر نظر قربان بردیاف آمادهسازی خود را شروع کند.

این گزارش افزود: در ماه نوامبر، دیمیتری سارامانکین، مدیر روبین کازان به منظور امور اقتصادی به ایران سفر کرد. هفته قبل نیز یک گروه از مدیران کازان در تهران حاضر شدند که مدیریت آن بر عهده مانیخانف بود.

این نشریه افزود: باید اذعان کرد تاکنون هیچ بازیکنی از ایران به عنوان لژیونر به لیگ حرفهای روسیه نیامده در صورت حضور حقیقی، او اولین بازیکن ایرانی خواهد بود.

*گازتاروسیه: روبین به حضور دروازهبان ایرانی علاقمند است

روزنامه گازتا روسیه نیز از جمله نشریات معتبر این کشور اروپای شرقی است که خبر جذب احتمالی علیرضا حقیقی توسط رابین کازان را بازتاب داده است.

این نشریه در گزارشی تحت عنوان « روبی (رابین) به خدمات دروازهبان ایرانی علاقمند است» نوشت: علیرضا حقیقی دروازهبان
۲۳ ساله ایرانی پرسپولیس می تواند اولین لژیونر این کشور آسیایی در لیگ ما باشد. ظواهر امر حکایت از علاقه رابین به جذب این دروازه بان جوان دارد.

خبرنگار این نشریه در گزارش خود عنوان کرده در صورت توافق برای انتقال وی، حقیقی در دور برگشت لیگ روسیه بازیکن کازانیها خواهد شد.


نشریات کشور روسیه به طور گسترده خبر
ایرانی علاقمند است

روزنامه گازتا روسیه نیز از جمله نشریات معتبر این کشور اروپای شرقی است که خبر جذب احتمالی علیرضا حقیقی توسط رابین کازان را بازتاب داده است.

این نشریه در گزارشی تحت عنوان « روبی (

سایت فوتبال لیگ حرفهای روسیه نیز در بخش اخبار کوتاه خود از تلاشهای رابین کازان برای جذب دروازهبان پرسپولیس خبر داد.

این سایت نوشت: رابین کازانی ها خواهان علیرضا حقیقی، سنگربان تیم پرسپولیس تهران هستند. آنها با توجه به نیاز خود در درون دروازه، رایزنیها با همتایان خود در تیم ایرانی بابت این سنگربان داشتهاند.

رسانه مذکور افزود: در صورت توافق نهایی، بازیکن ایرانی به اردوی تیم در ترکیه ملحق خواهد شد.

*خبرگزاری اینترفاکس: حقیقی، سنگربان اصلی پرسپولیس در راه رابین

خبرگزاری اینترفاکس روسیه نیز در کنار نشریات این کشور خبر حضور بازیکن ایرانی را منتشر کرد و نوشت: حقیقی سنگربان اصلی تیم پرسپولیس است که به عنوان گزینه جدید استخدام مورد توجه تیم معتبر روسی قرار گرفته است