پرونده تمام خيرخواهيهاي جادوگر/رفيق بلندترين وچاقترين مردان ايران
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: پرونده تمام خيرخواهيهاي جادوگر/رفيق بلندترين وچاقترين مردان ايران

 1. #1


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  sara
  استاتوس
  نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | England
  نوشته ها
  1,432
  تشکر
  3,641
  تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک

  پرونده تمام خيرخواهيهاي جادوگر/رفيق بلندترين وچاقترين مردان ايران

  : او در ميدان يك پديده است. يك جادوگر. كسي كه اين خاصيت را دارد تا حتي در بين هواداران دوآتشه حريف هم هواخواه داشته باشد و برايش هورا بكشند.

  جادوگري كه ميتواند به قول فوتباليها در مستطيل سبز حتي روي يك دستمال دو، سه نفر را دريبل بزند، در بيرون از ميدان و در زندگي نيز يك پهلوان است.

  هرچند كه علي كريمي از مقايسه شدن با امثال تختي فرار ميكند، هرچند كه او به قول خودش دنبال«فردينبازي» نيست ولي در مورد محبوبترين شماره هشت ايران فقط همين را بدانيد كه رفتار جوانمردانه و پهلوانوار او در سالي كه گذشت حتي بارها اهالي هنر و موسيقي را وادار به تحسين كرد. محمدعلي كريمي پاشاكي، يك آدم عجيب و غريب است. او طوري رفتار ميكند كه حتي نزديكترين دوستانش نيز نميتوانند سادهترين چيزها را در مورد او پيشبيني كنند. در حالي كه اكثر برنامههاي تلويزيوني و راديويي براي صحبت كردن با جادوگر سر و دست ميشكنند، او بارها و بارها عادل فردوسيپور را براي رفتن به برنامه نود سر كار گذاشت و البته هر وقت هم كه مصاحبه كرد، در مورد مشكلات و مسايل فوتبال يا حق و حقوق همتيميهايش صحبت كرد. دكتر مهدي خانباني، روانشناس پرسپوليس، استاد دانشگاه تهران و يكي از دوستان صميمي علي كريمي در مورد جادوگر صحبتهاي جالبي ميكند:«پهلوان حتما از زورخانه و تشك كشتي بيرون نميآيد. علي كريمي يك پهلوان است كه از فوتبال بيرون آمده و به مردم معرفي شده. او حتي اين لياقت را دارد تا با مطرحترين و محبوبترين پهلوانان اين مرز و بوم مقايسه شود ولي متاسفانه از اين قضيه فراري است!»

  عيادت علي كريمي از بابك معصومي يكي از آن اتفاقهايي بود كه هرگز نميشود آن را فراموش كرد در حالي كه كاپيتان سابق تيم ملي فوتسال كشورمان اسير هزينههاي بيماري سرطان شده بود، عيادت جادوگر از بابك فقط چند دقيقه طول كشيد و به لطف پاكت كريمي بود كه بار منت بعضي از آقايان از روي شانههاي نحيف بابك برداشته شد.

  اين اتفاق در مورد مجتبي محرمي هم افتاد. در حالي كه كاپيتان سابق پرسپوليس و تيم ملي فوتبال كشورمان به شدت زمينگير شده بود، بعضي از آقايان فقط اداي افراد خيرخواه را درآوردند و به جاي كمك به محرمي فقط مصاحبه كردند و البته چند فريمي با او عكس گرفتند! پس از روبهراه شدن محرمي و گذشت چند ماهي، مجتبي پيراهن شماره هشت علي كريمي را پوشيد و به محل تمرين پرسپوليس رفت. جادوگر كه از ديدن محرمي با پيراهن شماره هشت شوكه شده بود، با بغض كاپيتان سابق و شماره هشت پرسپوليس را در آغوش كشيد و البته در همين حين بود كه كريمي متوجه شد محرمي نام او را پشت پيراهنش حك كرده. محرمي پس از اين اتفاق مصاحبه كرد و گفت كه هزينههاي درمانش را علي كريمي پرداخت كرده و بقيه فقط شعار دادهاند!

  در حين يكي از بازيهاي پرسپوليس بود كه كريمي متوجه حضور يك جانباز جنگ تحميلي در كنار نيمكت سرخها شد. جادوگر كه متوجه علاقه اين جانباز به خودش شده بود، به سمت او رفت. كريمي جانباز ويلچرنشين را در آغوش كشيد و در گوش او گفت:«اگر شما نبودي نه علي كريمي وجود داشت، نه فوتبالي و نه ايراني... شما به من لطف دارين ولي اين منم كه بايد به شما افتخار كنم.»

  برآورده شدن آرزوي مرتضي مهرزاد هم يكي از كارهاي قابل توجه كريمي بود. بلندقدترين پسر ايران كه از مشكل غدد رنج ميبرد، در برنامه احسان عليخاني اعلام كرد كه جدا از سلامتي، بزرگترين آرزويش ديدن علي كريمي است. جادوگر پس از پايان برنامه در رستوراني در خيابان سئول با مرتضي قرار گذاشت و هزينه عمل جراحي او را تقبل كرد تا آرزوهاي مرتضي يك شبه برآورده شود.

  اميرحسين كريمي هم كوچولوترين پسر ايران است كه مشتري پروپاقرص اردوهاي پرسپوليس در اصفهان است. اميرحسين در آخرين سفر كريمي و پرسپوليس مورد توجه جادوگر قرار گرفت و كريمي وقتي متوجه مشكلات اميرحسين شد به مهدي خانباني ماموريت داد تا مدارك پزشكي اميرحسين را به پزشكان تهراني بدهد و مسايل مربوط به او و هزينههايش را بررسي كند.

  محبوبيت كريمي و رفتارهاي خاص او بلند و كوتاه ندارد چون چاقترين پسر ايران هم تحت تاثير جادوگر است. محسن پورمحمدي كه به شدت هم پرسپوليسي است، در جريان بازي پرسپوليس– صباي قم مورد توجه كريمي قرار گرفت. جادوگر در نيمه اول بازي و وقتي در ميدان بود با توجه به وضعيت جسماني و حساسيتي كه محسن نشان ميداد متوجه او شد و در بين دو نيمه بود كه كريمي به سمت محسن رفت و پيراهنش را به او داد. اشكهاي محسن در آغوش علي كريمي از جمله صحنههاي قابل توجه يك مسابقه ورزشي بود كه نميشود آن را به اين زوديها فراموش كرد.

  رفتار علي كريمي با كودكان كار هم در نوع خودش جالب و تحسين برانگيز است. كريمي به شدت به كودكان كار توجه دارد و شايد به همين دليل است كه در شبكههاي اجتماعي مطالب زيادي در اين مورد يافت ميشود. كريمي شايد تنها كسي باشد كه از پايتخت ميتواند در طول يك روز ركورد خريد فال حافظ و يا گلهاي درجه چندمي را بزند. نكته قابل توجه در مورد رويارويي كريمي با اين بچهها در جايي است كه آنها آنقدر كريمي را دوست دارند كه وقتي او را در خيابان ميبينند تشويقش ميكنند و برايش گل پرتاب ميكنند.

  چند ماه پيش بود كه يك جوان شهرستاني نابينا كه مورد اسيدپاشي قرار گرفته بود به عشق كريمي راهي تمرين پرسپوليس شد. او كه هنوز فرزند خردسالش را نديده بود ميگفت عاشق دريبلهاي جادوگر است. هرچند كه يك دختر بچه تهراني هم از پدرش قول گرفته بود تا به جاي جايزه نمرههاي 20 او را براي ديدن كريمي به محل تمرين پرسپوليس ببرد، ولي نكته جالب در روزهاي پاياني سال 91 جايي بود كه جادوگر هزينههاي درمان يك نوزاد سرطاني را تقبل كرد و البته اين در حالي بود كه باشگاه پرسپوليس مطالبات كريمي را پرداخت نكرده بود و جادوگر به شدت از اين موضوع ناراحت بود.

  علي كريمي به پرورشگاهها، شيرخوارگاهها و مراكز نگهداري از سالمندان هم سر ميزند. او به شدت تلاش ميكند اين قضيه رسانهاي نشود، ولي هر چند وقت يكبار خبر يا عكسي از اين رفتارهاي خاص كريمي به بيرون درز ميكند. امير مهريزي(مديرعامل سابق استيلآذين) به يكي از مراكز نگهداري كودكان بيسرپرست در يك منطقه دورافتاده در پيشواي ورامين رفت با صحنههايي روبهرو شد كه حتي نميتوانست آنها را باور كند. بچههاي بيسرپرست پيراهن علي كريمي را پوشيده بودند و فوتبال بازي ميكردند. امير مهريزي در اين مورد ميگفت:«ميدونستم كريمي زياد از اين كارها ميكنه، ولي نميدونستم تا اونجا هم ميره. اين مركز 120عضو داشت و اونطور كه ميگفتن جدا از بحث خوراك، علي براي خريد ماشين لباسشويي و امكانات ديگه هم به اين مركز كمك كرده. بچهها عاشق علي بودن و عكسهايي كه با علي گرفته بودن رو به ما نشون ميدادن!»

  در مورد روابط و دوستي علي كريمي با يكي از بازيگران مسن تلويزيون و سينما هم صحبتهاي زيادي به گوش ميرسد. كريمي كه از طريق مصاحبه و صحبتهاي اين هنرمند با يكي از مجلات، متوجه مشكلات و مسايل او ميشود، از طريق دوستانش آدرس منزل او را پيدا ميكند و همان شب وانتي حامل وسايل منزل به سمت منزل پيرمرد ميفرستد.

  با نظر دكتر سليمي(شهردار منطقه 22 تهران) و حميد استيلي بود كه قرار شد مجسمه جادوگر در ورزشگاه جديد منطقه وردآورد كه محله سابق علي كريمي بوده ساخته شود، ولي كريمي حتي براي ديدار با مجسمهساز هم اقدامي انجام نداد و با ساخت مجسمهاش مخالفت كرد. جادوگر معتقد است در ايران انسانهاي بزرگ و شاخص زيادي وجود دارند كه اگر قرار است مجسمهاي ساخته شود، بايد از اين افراد باشد.

  ماجراي پيرزن بيماري كه در روزهاي پاياني سال 91 سوار ماشين كريمي شد، ميتواند حسن ختام خوبي براي اين گزارش باشد. پيرزن كه كريمي را نميشناخت، در حالي كه مقابل مطب دكترش زمين خورده بود، با كريمي آشنا شد و پايان آشنايي در يكي از محلههاي پرترافيك پايينشهر بود. كريمي وقتي متوجه بيماري پيرزن و وضعيت خانوادگي او شد، جيبهايش را خالي كرد و كار به جايي رسيد كه او براي پر كردن باك بنزين ماشينش از دوستش پول قرض كرد!

  اينها گوشهاي از رفتارهاي خاص كريمي بود... سوپراستار دوستداشتني كه اميدواريم در سال جديد نمونههاي شبيه آن را پيدا كنيم!


  منبع خبر: سيد احسان هاشمي - روزنامه گل - 4 اردیبهشت 1392

 2. 14 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Ali Sorkh (26th April 2013), CENSORED (24th April 2013), cr7&zizi (24th April 2013), emrah20062007 (24th April 2013), FaRsHaD_8 (24th April 2013), Farzandeiran (24th April 2013), kingmrq (24th April 2013), Ramin (25th April 2013), San Iker (24th April 2013), SaRa-MoHsEn (24th April 2013), SaRiNa-10 (25th April 2013), TaRaNe (25th April 2013), Vampires (24th April 2013), شــب تاب کوچولو (24th April 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  زمینی که قسمش دروغه
  نام واقعی
  bahram
  استاتوس
  Waiting For Sade
  شغل و حرفه
  فریاد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Germany
  نوشته ها
  791
  تشکر
  973
  تشکر شده 1,268 بار در 477 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  اورین
  اخلاق ورزشکاری...


 4. #3


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  استاد یه دونه ای....خیلی دوست دارم

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 5. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  delαrαм♥8 (24th April 2013)

 6. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  delαrαм
  استاتوس
  мeѕтro αlι ĸαrιмι
  شغل و حرفه
  انتظار
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  4,446
  تشکر
  2,077
  تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad_Red_8 نمایش پست ها
  استاد یه دونه ای....خیلی دوست دارم
  من بیشتر دوسش دارم.
  ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
  ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
  ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

 7. #5


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط p8.delaram نمایش پست ها
  من بیشتر دوسش دارم.
  من بشترترترتر


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 8. #6


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  delαrαм
  استاتوس
  мeѕтro αlι ĸαrιмι
  شغل و حرفه
  انتظار
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  4,446
  تشکر
  2,077
  تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Sara-Mohsen نمایش پست ها
  من بشترترترتر
  من بیشتر تر تر ب توان بینهایت
  ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
  ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
  ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

 9. #7


  محل سکونت
  بوشهر
  نام واقعی
  سروش
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  333
  تشکر
  0
  تشکر شده 149 بار در 111 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  بغضم گرفت از این همه جوانمردی، دمت گرم پهلوون
  برگرد پیش هوادارن داش علی، فوتبال بدون تو هیچ صفایی نداره

 10. #8


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  hamidreza
  استاتوس
  only zinedine zidane
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | France
  نوشته ها
  3,497
  تشکر
  1,772
  تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  ایول

  غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

 11. #9


  محل سکونت
  .....
  نام واقعی
  مـــحـــمــــد
  استاتوس
  ...
  شغل و حرفه
  ســـربـــــاز وطـــــن
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  4,934
  تشکر
  7,454
  تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 57 تاپیک
  دمت گرم  GooDBYe CapTaiN


 12. #10


  محل سکونت
  اصفهان
  نام واقعی
  shadi
  استاتوس
  همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
  شغل و حرفه
  شاعر... :دی
  تیم های محبوب خارجی
  Arsenal | France
  نوشته ها
  2,048
  تشکر
  7,129
  تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 56 تاپیک
  قابل توجه اونایی که بلد نیستن دوتا پاس درست بدن و ادعاشون گوش فلکو کر کرده

 13. کاربر مقابل از Vampires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Ramin (25th April 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا