سرپرست تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: هرگونه تباني با هر تيم و يا بازيکني را تکذيب و تمام اتهام ها را دسيسه و شيطنت برخي افراد مغرض مي دانيم.


فرهاد صداقت اظهار کرد: اگر فدراسيون مدرکي در اين زمينه دارد چرا رو نمي کند و چرا باشگاه شهرداري را در جريان نمي گذارد.

به گزارش ايرنا، وي اضافه کرد: ابتدا عنوان مي کنند که شهرداري تبريز در بازي با شهرداري ياسوج با اتابک نمازي بازيکن اين تيم تباني کرده، غافل از اينکه همين بازيکن در همين ديدار گلزني مي کند و تيم ياسوجي با نتيجه سه بر يک برنده مي شود.

صداقت گفت: اتهام تباني با راهيان کرمانشاه و دادن سکه به بازيکن اين تيم نيز تهمتي بيش نيست، چرا که اگر استقلال خوزستان از تک گل خود در مقابل فولاد يزد دفاع مي کرد اين تيم خود به خود به طور مستقيم راهي ليگ برتر مي شد و شهرداري تبريز به دليل تساوي مقابل راهيان کرمانشاه در بازي پلي آف حضور پيدا مي کرد.

وي افزود: اگر قرار بود شهرداري تبريز در مصاف با راهيان کرمانشاه در هفته پاياني تباني کند، بايد اين ديدار را به نفع خود به پايان مي برد و هيچ شانسي براي استقلال خوزستان نمي گذاشت.

صداقت دليل طرح چنين ادعاهايي را خصومت و شيطنت برخي افراد بخصوص مديرعامل باشگاه پاس عنوان کرد و گفت: رمضاني براي اينکه تيمش سوم شده و از رسيدن به بازي پلي آف بازمانده براي رسيدن به اين هدف چاره اي جز فرافکني و تهمت زدن به شهرداري تبريز ندارد.

وي اضافه کرد: تاکنون فدراسيون در خصوص اتهامات مطرح شده هيچ نامه اي به شهرداري ارسال نکرده است، با اين وجود، معاون ورزشي شهردار تبريز به همراه دو عضو هيات مديره در فدراسيون حضور يافته اند تا از نزديک جوياي مساله شوند.

شهرداري تبريز با 47 امتياز و قرار گرفتن در صدر گروه ب رقابت هاي ليگ يک، به عنوان تيم نخست به ليگ برتر صعود کرد و استقلال خوزستان با 46 امتياز به بازي پلي آف رسيد.