دروازهبان رئال مادرید معتقد است تیمش با وجود شکست مقابل دورتموند در دور رفت نیمهنهایی لیگ قهرمانان اروپا هنوز فرصت راهیابی به فینال این مسابقات را دارد و نباید منصرف شود.دیگو لوپز پس از شکست 4 بر یک رئال مادرید مقابل بورسیا دورتموند اظهار داشت: این تیم نمیتواند کنار بکشد و هرگز این کار را انجام نداده است. هنوز باور دارم و معتقدم که میتوانیم به فینال برسیم.
وی ادامه داد: نتیجه بسیار بدی به دست آوردیم اما اکنون باید به بازی سهشنبه شب فکر کنیم که فرصتی تاریخی داریم؛ هرچند فینالیست شدن به یک معجزه نیاز داشته باشد. برنابئو باید تا آخرین نفس غوغا کند زیرا پیش از این هم چنین لحظاتی را داشته است. معتقدم که میتوانیم و باید تا پایان مسابقه بجنگیم. باید متحدتر از همیشه باشیم.
دروازهبان رئال مادرید خاطرنشان کرد: در نیمه اول به تساوی یک بر یک رسیدیم اما سپس خیلی زود 2 گل دیگر خوردیم و آنها بازی را دست گرفتند، دورتموند موقعیتهایی خلق کرد و ما نتوانستیم کاری انجام دهیم. باید به سرعت این بازی را فراموش کنیم و بهترین بازی ممکن را در دور برگشت به نمایش بگذاریم و بیشتر از این مسابقه موقعیتآفرینی کنیم.
وی اضافه کرد: ما در مسابقهای که حکم فینال را دارد، بازی خواهیم کرد و باید تقلا کنیم و بجنگیم. این تیم نمیتواند منصرف شود و هرگز هم این کار را حداقل در ورزشگاه خودمان انجام ندادهایم.
لوپز تأکید کرد: همه ما بازی میکنیم بنابراین میتوانیم در خدمت تیم باشیم و شاید من توانستم ضربات بیشتری را مهار کنم. اکنون باید این تصویر را از ذهنمان پاک کنیم و در مادرید در 90 دقیقهای به میدان برویم که برای آنها طولانیتر از همیشه خواهد بود.
وی افزود: تمام گلهای دورتموند روی حرکات سریع به ثمر رسید که آنها بسیار خوب آن توپها را وارد دروازه ما کردند.