فرناندو تورس، مهاجم چلسي، معتقد است که علي رغم تلاش اين باشگاه براي به خدمت گرفتن رادامل فالکائو، مهاجم گلزن اتلتيکو مادريد، مي تواند فصل آينده نقشي کليدي در ترکيب آبي ها داشته باشد.

تورس در ديدارهاي اخير چلسي نمايش هاي خوبي ارائه داده و در سه ديدار اخير اين تيم در ليگ اروپا، 4 بار گلزني کرده است. او احتمالا در ديدار امشب چلسي مقابل باسل در مرحله نيمه نهايي ليگ اروپا هم در ترکيب اصلي خواهد بود.

به گزارش گل، او مطمئن است که سرانجام مي تواند نشان بدهد که ارزش 50 ميليون پوندي که چلسي براي خريد او پرداخت کرده، دارد و تاکيد کرد از رقابت با فالکائو براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي چلسي استقبال مي کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" وقتي براي چلسي بازي مي کنيد، هميشه اميدواريد که بازيکنان بزرگ به تيم اضافه شوند و هميشه صحبت از حضور بازيکنان بزرگ به تيم است.

نمي توانيد اين روند را متوقف کنيد. به ويژه وقتي تابستان فرا مي رسد. ما از حضور هر بازيکني در چلسي استقبال مي کنيم؛ هر بازيکن بزرگي. از زماني که به چلسي آمده ام، تنها بازيکنان بزرگ به اين تيم آمده اند و به همين دليل، اصلا برايم جاي تعجب نيست که فالکائو را به خدمت بگيريم.

من هنوز در سطحي که دوست دارم، قرار نگرفته ام. اميدوارم هواداران چلسي سرانجام بهترين بازي هاي من را ببينند. اميدوارم اين اتفاق زودتر رخ بدهد."