کربکندی: عزم ملی برای برخورد با تبانی در فوتبال وجود ندارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کربکندی: عزم ملی برای برخورد با تبانی در فوتبال وجود ندارد

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

کربکندی: عزم ملی برای برخورد با تبانی در فوتبال وجود ندارد

رسول کربکندی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد بحث تبانی در لیگ یک که از سوی مسئولان فوتبال به طور رسمی اعلام شد اظهار داشت: یقین دارم در فوتبال ما تبانی و ناپاکی وجود دارد در برخی موارد که بنا به دلایلی این مسائل فاش و خیلی زود دوباره همه چیز به فراموشی سپرده میشود.

وی ادامه داد: پس از پایان آخرین مسابقه لیگ دسته یک علی کفاشیان اعلام کرد مسابقات لیگ یک این فصل خیلی پاک برگزار شد که این نشان از بیاطلاعی مسئولان نسبت به مسائل فوتبال دارد.

کربکندی با اشاره به حرفهای گذشته خود در زمان هدایت صبای قم گفت: بحث تبانی و ناپاکی فقط در لیگ دسته یک وجود ندارد. در لیگ برتر هم این مسائل هست. دو سال پیش زمانی که من از ناپاکی در فوتبال حرف زدم کمیته انضباطی فدراسیون من را احضار و 3 میلیون تومان جریمه و 2 جلسه محروم کرد آن هم فقط به خاطر اینکه از ناپاکی در فوتبال صحبت کردم. ناپاکی در فوتبال ما وجود دارد و هر کس منکر آن شود میخواهد صورت مسئله را پاک کند. شاید هم من مثل دیگران نگران از دست دادن چیزی نیستم که صراحتا این حرفها را بیان میکنم.

کربکندی با اشاره به برخورد فوتبال ایتالیا با ناپاکی و زدوبند اظهار داشت:در فوتبال ایتالیا عزم ملی برای برخورد با فساد در فوتبال وجود داشت اما واقعیت آن است که در فوتبال ما عزم ملی برای برخورد با ناپاکی در فوتبال وجود ندارد و همه میخواهند مسئله را ماستمالی کنند. آنچه در برنامه 90 نشان داده شد فقط چند صفحهای از این مسائل بود من در گذشته هم در مورد ناپاکی در فوتبال در برنامه 90 صحبت کرده بودم. باید عزم و اراده ملی وجود داشته باشد تا بتوانیم فوتبالمان را در مسیر سلامت پیش ببریم. خیلی از مشکلاتی که در فوتبال ما وجود دارد به خاطر همین مسائل است.

وی در مورد تماس مشکوک با بعضی از بازیکنان لیگ برتری در آستانه مسابقات حساس گفت: این مسئله هم وجود دارد. معمولا وقتی برخی از تیمها با تیمهایی بازی دارند که بازیکنان قوی و ستاره دارد، با آن ستارهها تماس گرفته میشود و به آنها گفته میشود که فصل آینده به تیم ما خواهی آمد و سرمربی ما تو را برای فصل آینده انتخاب کرده است و به این ترتیب عملکرد آن بازیکنان تحت تاثیر قرار گرفته میشود.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

نام واقعی
    bahram
    استاتوس
    Waiting For Sade
    شغل و حرفه
    فریاد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 1,268 بار در 477 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    اونایی که میتونن با تبانی و ناپاکی ه برخورد کنن خودشون با تبانی و ناپاکی پشت میز هستن.