مديرعامل باشگاه استقلال گفت: تا زماني که من در استقلال هستم قلعهنويي هم ميماند.

به گزارش فارس، علي فتحاللهزاده که در برنامه ورزش و مردم حضور پيدا کرده بود در خصوص ديدار استقلال و الريان و اتفاقات پس از اين مسابقه اظهار داشت: همه ديدند چه بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتيد اما هر وقت قلعهنويي نتيجه ميگيرد صحبتهاي زيادي مطرح ميشود. اگر اين گونه است پس ما با بازيکنان الريان هم مذاکره کردهايم.

وي در خصوص اينکه گفته ميشود رويانيان براي استقلال اسپانسر گرفته است گفت: اصلا چنين مسئلهاي نيست در رسانهها مطرح شد که پرسپوليس بانک رفاه را اسپانسر استقلال کرده در حالي که ما دو هفته زودتر از رقيبمان اين بانک را روي پيراهنمان تبليغ ميکرديم.

مديرعامل باشگاه استقلال در حالي که حسين فرکي روي خط آمده بود و در خصوص تماسها با بازيکنانش صحبت ميکرد گفت: من از فرکي تشکر ميکنم چون او مربي بسيار خوبي است و با شرافت کار ميکند.

صبحتهاي او به ما کمک زيادي خواهد کرد او ميتوانست بگويد که با بازيکنان ما حرف زده شده ولي مردانگي کرد و چيزي نگفت.

فتحاللهزاده تأکيد کرد: اتفاقا همين ديروز با دو نفر از بازيکنان استقلال صحبت ميکردم. آنها گفتند که باشگاهي به آنها پيشنهاد داده و حتي حاضر هستند 50 درصد قراردادشان را پرداخت کنند ولي براي آنکه شايعهاي به وجود نيايد چيزي نگفتيم. من هم به آنها گفتم مسئوليت اين صحبتها با من است و با قدرت براي استقلال بازي کنيد.

وي در خصوص انتقاداتي که از مربيان ايراني ميشود گفت: هميشه گفتهام مربيان ايراني خيلي خوب هستند و ما ميتوانيم در کنار آنها يک تمريندهنده خارجي خوب داشته باشيم و به نيروهايي مثل منصوريان، استيلي، ويسي، قلعهنويي، مرفاوي و خيليهاي ديگر اطمينان کنيم.

مديرعامل باشگاه استقلال با تعريف و تمجيد از گلهاي برهاني و فرهاد مجيدي گفت: معمولا وقتي استقلال گل ميزند از جايم بلند نميشوم ولي ديديد که وقتي فرهاد مجيدي گل زد در آغوش قلعهنويي رفت و من به خاطر همين حرکت او ايستادم و دست دادم اين کارها براي فوتبال ما درس است ديديد که برهاني هم چه گل با کلاسي زد.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص صحبتهاي قلعهنويي و اينکه آيا او از استقلال ميرود گفت: تا زماني که من هستم قلعهنويي جايي نميرود. متأسفانه افرادي هستند که او را ناراحت ميکنند اما هواداران نگران نباشد تا وقتي من هستم او جايي نميرود چون قلعهنويي مثل يک پدر است براي بازيکنان تيمش و ما بايد قدردان زحمات او باشيم.

فتحالله زاده با گلايه از حرف و حديثهاي پيرامون احسان حاج صفي و احمد جمشيديان گفت: از حاج صفي شناختي ندارم و اگر او ميخواست تباني کند، در جام حذفي پنالتي به او زيبايي نميزد. من منکر ناپاکي در فوتبال نيستم ولي يکي از پاکترين فوتبالهاي دنيا را داريم. متأسفانه در اينجا ظرفيت باخت نداريم اما شما ديديد که وقتي در جام حذفي باختيم کلامي حرف نزديم. مگر سپاهان در دو بازي از الاهي 8 گل نخورد؟ پس بايد بگوييم سال بعد بازيکنان آنها هم به عربستان ميروند. اتفاقا ميخواستم از طريق همين برنامه اعلام کنم هر باشگاهي دوست دارد با بازيکنان استقلال براي فصل بعد مذاکره کند. بازيکنان بايد خودشان غيرت داشته باشند و تا آخرين نفس براي تيمشان بازي کنند.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص فينال جام حذفي گفت: با تمام احترامي که براي رحيمي قائل هستم اما در فينال طرفدار پرسپوليس هستيم. دوست دارم آنها قهرمان شوند چون حضور دو تيم طرفدار در آسيا خيلي به فوتبالمان کمک ميکند.

فتحاللهزاده در ادامه صحبتهايش در خصوص اينکه چه زماني بودجه فصل بعد استقلال مشخص ميشود گفت: فردا بودجه را به هيئت مديره خواهم داد چون انصافا امسال خيلي زجر کشيدهام و نميخواهم سال آينده با مشکلات مالي کام هواداران تلخ شود. امسال استقلال از وزارتخانه سه ميليارد تومان پول گرفت و اگر همين رقم را به ما ميدادند در ادامه راه برايمان کافي بود. اما اگر مسئولان پول نميدهند بگويند تا به خانه برويم.

وي در خصوص مراسم تجليل از پيشکسوتان باشگاه پرسپوليس گفت: نميدانم چرا مجسمه علي پروين به آن شکل ساخته شد موهاي پروين کم بود و حتي چشم آبي هم نداشت. اگر آنها مجسمه پروين را درست نکنند خودم براي او مجسمه چشمآبي ميسازم.

فتحالله زاده در پاسخ به اين سؤال که آيا شما موافق برنامههاي کيروش در فوتبال ما هستيد يا خير گفت: گلايه ما از زمانبندي مسابقات بود و کيروش با اردوهايش ليگ را به هم ريخت. فکر ميکنم همين زمانبندي باعث حذف تراکتورسازي و سپاهان شد.

وي در خصوص شايعاتي که در فصل آينده براي حضور قلعهنويي در تيم ملي شنيده ميشود گفت: مطمئن باشيد قلعهنويي مربي بزرگي است و تيم ملي با او ضرر نميکند.

وي در پايان در خصوص اينکه بايرن مونيخ موفق شد بارسلونا را شکست دهد گفت: عکس من را با مربي بايرن ديديد. من هم به آنها مشورت دادم و چهار گل به بارسا زدند!