باشگاه سپاهان برای بازی با پرسپولیس در فینال جام حذفی برای هواداران خود فراخوان داد.

به نقل از سایت باشگاه سپاهان، باشگاه سپاهان، کانون هواداران باشگاه و اتحادیه هوادران سایبری سپاهان در فراخوان مشترکی خواهان حضور پرشور همه هواداران سپاهان و سایر هواداران تیم های شهرستانی در دیدار فینال جام حذفی باشگاه های ایران شدند.
در این اطلاعیه آمده است:

یک بار دیگر در فصل جاری رقابت های فوتبال ایران، تهران پایتخت ایران زمین بار دیگر میزبان تیمی از دیار پایتخت فرهنگ و فوتبال ایران است.

رقابتی جذاب و دیدنی با حضور ستاره های طلایی و سرخ کشورمان که قطعا برای همه ایرانیان تماشایی و جذاب خواهد بود.

اما این بار تهران علاوه بر میزبانی از سپاهان، می تواند میزبان بزرگ ترین گردهمایی مشترک هواداران،دوستداران، یاوران و همپیمانان سپاهانی در خارج از شهر اصفهان و همینطور هواداران سایر تیم های شهرستانی میهن عزیزمان باشد.

به همین مناسبت از همه هواداران و دوستداران خود در سراسر میهن پرگهرمان،سپاهانی های شهر تهران و هواداران و دوستداران تیم های شهرستانی همه خطه های ایران دعوت می کنیم تا در این روز یکپارچه و یک صدا از سپاهان، به عنوان غرور فوتبال شهرستان های ایران و نماد خودباوری فوتبال شهرستانی حمایت کنند تا جام حذفی باشگاه ها ی ایران متعلق به فوتبال قدرتمند و غیر قابل انکار شهرستان های ایران شود.

همینطور از همه هواداران متعصب در شهر اصفهان می خواهیم روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه، فاصله شهرهای اصفهان و تهران را با حضور گسترده و پرچم های طلایی شان به رنگ سپاهان مزین کنند و شاهد حضور پرشور و پر تعدادشان در ورزشگاه آزادی باشیم. باشد که بار دیگر خورشید طلایی در آزادی طلوع کند.

وعده ما یکشنبه 15 اردیبهشت ماه 92، ورزشگاه آزادی تهران

طوفانی در راه است ، همتی می طلبد....منبع خبر: فارس به نقل از سایت باشگاه سپاهان


پی نوشت: امیدواریم نه تماشاچیان پرسپولیس مورد ضرب و شتم واقع شوند. نه حادثه پرتاب آجر و موزائیک به اکبر غمخوار تکرار شود. نه حادثه سرباز احمدی. نه آن حادثه که با پرتاب نارنجک از طرف سپاهانی ها به طرف هواداران ذوب آهن که منجر به کنده شدن گوش هوادار همشهری خود شدند. نه حادثه آب های جادویی سپاهان. نه آن حرف ها که پرویز سیار به رسانه ها در زمان محمدرضا ساکت گفت که از هر کس در مورد وضعیت داوری در بازی های سپاهان با تیم حریف در اصفهان می پرسم، بلافاصله می گویند که مگر نمی دانی اینجا چه خبر است؟ نه حادثه آتش سوزی فروشگاه پرسپولیس در اصفهان اتفاق بیفتد و نه ...! امیدواریم هیچکدام ازاین اتفاق هایی که گفته شد و نشد در بازی فینال نیفتد. کاش این نکات را هم به اطلاعیه شان اضافه می کردند.