محسن بنگر مدافع مياني پرسپوليس در سه سال گذشته سه جام قهرماني با سپاهان به دست آورد ولي امسال در ليگ برتر نتوانست طعم قهرماني را بچشد.
به گزارش خبرآنلاين؛ او اما با پرسپوليس راهي فينال جام حذفي شده و اميدوار است كه تيمش جام قهرماني را بالاي سر ببرد.بنگر كه قراردادش با سرخ پوشان هم به اتمام رسيده است هنوز تصميمي براي فصل بعد نگرفته ولي خودش تاكيد ميكند كه دوست دارد سال بعد هم در اين تيم بماند.او در خصوص وضعيت پرسپوليس و مسائل مختلف ديگر به سوالات خبر پاسخ ميدهد.
اينكه در شرايط مسابقه قرار نداريد،برايتان آزاردهنده نيست؟به هر حال اين برنامهاي است كه سازمان ليگ ترتيب داده و بايد با آن كنار بياييم.در ضمن ما هم بازي دوستانه انجام داديم كه از شرايط بازي دور نباشيم.
در مورد فينال جام حذفي چه صحبتي داري؟هر دو تيم به خاطر قدرتي که دارند تا اينجا بالا آمدهاند و اگر قوي نبودند راهي فينال نميشدند. با اين حال سپاهان يک تيم بزرگ و قابل احترام در فوتبال ايران است و ما کار آساني نداريم. اميدوارم در نهايت قهرمان شويم.
فکر ميکني چند درصد شانس پيروزي مقابل سپاهان داريد؟نتيجه اصلا قابل پيش بيني نيست و جاي هيچ اشتباه و ريسکي وجود ندارد. در اين چند سال به قهرماني عادت کردهام و دوست دارم در تيمي که هستم باز هم جام بگيرم.
سپاهان اين روزها شرايط روحي خوبي ندارد و افت فني هم كرده است.فكر نميكني كار راحتي داشته باشيد؟من نميدانم سپاهان با چه شرايطي مقابل ما قرار خواهد گرفت ولي براي ما هيچ فرقي ندارد چون فقط قهرماني ميخواهيم و بايد سپاهان را تحت هر شرايطي ببريم.
براي فصل بعد دوست داري در پرسپوليس بماني؟بايد ديد چه اتفاقاتي رخ ميدهد و برنامه باشگاه چيست ولي هنوز پرسپوليس به من پيشنهادي براي تمديد قرارداد نداده است.با اين حال من بازيكن آزاد هستم و خودم در مورد آينده ام تصميم خواهم گرفت.
الان پرسپوليس با چند مدافع ليگ برتري وارد مذاكره شده است.اين براي تو ناراحتكننده نيست؟مدافعاني كه قرار است به پرسپوليس بيايند بايد ناراحت باشند كه قرار است با مدافعان فعلي رقابت كنند. الان در پرسپوليس سه چهار مدافع مياني هستند كه قراردادشان تمام شده و آزاد هستند كه در مورد آيندهشان تصميم بگيرند.باشگاه هم مختار است با هر بازيكني كه دوست دارد مذاكره كند.
هواي رفتن به سپاهان به سرت نزده؟باور كنيد نميدانم چه تصميمي براي فصل بعد خواهم گرفت.
با علي دايي هم براي پيوستن به راهآهن حرف نزدي؟خير،من مذاكرهاي با دايي نداشتم و حرفي با ايشان نزدم.
اين روزها بحث جدايي رويانيان از پرسپوليس بعد از انتخابات رياست جمهوري شنيده ميشود و ميگويند شايد گلمحمدي هم فصل بعد در پرسپوليس نباشد.در اين خصوص چه صحبتي داري؟راستش را بخواهيد من اطلاعي از ماندن يا جدايي رويانيان و گلمحمدي ندارم و نميدانم چه اتفاقاتي خواهد افتاد.
در مورد شايعاتي كه اين روزها در خصوص احسان حاجصفي همبازي سابقت به وجود آمده چه صحبتي داري؟من با قاطعيت ميگويم كه احسان بهترين دفاع چپ ايران است و بچه بسيار پاكي است.كار برنامه نود در مورد حاج صفي بسيار زشت بود كه بازيهاي اخير او را نشان داد و انتقاد كرد.احسان فوتباليست متعصبي است و حتي وقتي در تراكتور بود با اينكه با سپاهان قرارداد داشت ولي نهايت تلاش خود را در تراكتور انجام ميداد.اين شايعات كه در مورد احسان به وجود آمده كذب محض است.