دایی:آرزویم مربیگری در تیم ملی است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دایی:آرزویم مربیگری در تیم ملی است

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

دایی:آرزویم مربیگری در تیم ملی است

سرمربي تيم فوتبال راه آهن معتقد است سيستم فوتبال ايران تغيير کرده و ملي پوشان هجومي کار نميکنند.

علي دايي با بيان اين مطلب که احتمال زيادي دارد تيم ملي فوتبال ايران در رقابتهاي انتخابي جام جهاني در گروهش سوم شود، به رابطه خود با رسانهها اشاره کرد و گفت: هميشه سعي کردهام که در فوتبالم رابطهاي با احترام با رسانهها داشته باشم. البته بايد قبول کنيم که با بالا رفتن سنم نگاهم به زندگي نيز عوض شده است. آن اتفاقي هم که برايم افتاد درس بزرگي بود که باعث شد جور ديگري به زندگي نگاه کنم.

به گزارش ايسنا ، وي ادامه داد: 10 سال قبل تجربهام کمتر بود و انکار نميکنم که رفتار تندي داشتم، اما هميشه ادعا کردهام که هميشه مانند امروز به کسي بي احترامي نميکنم. البته مطمئن باشيد ورود دخترم به زندگي نيز در با تجربه شدن من و تغيير نگاه به زندگي تاثيرگذار بود.

بهترين گلزن بازيهاي ملي دنيا که در برنامه "ورزش از نگاه دو" صحبت ميکرد درباره ناکامي تيم ملي فوتبال در گلزني، تصريح کرد: در آن زمان که به عنوان مليپوش به ايران خدمت ميکردم، برخي دوستان خبرنگار لطف زيادي به من داشتند و اصرار ميکردند که از فوتبال بروم. البته آنها بيش از اندازه لطف داشتند. اما امروز مي بينيم که بازيکناني با سن و سال بالاتر از من همچنان در تيم ملي حضور دارند.

وي افزود: در آن زمان سيستم بازي ما به گونهاي بود که بيش از تاکيد بر دفاع، هجومي کار ميکرديم. بازيکنان پيراموني نيز به گونهاي بودند که در گلزني موفق ميشديم. امروز نيز فورواردهاي خوبي داريم که قدر خودشان را نميدانند. بزرگترين مشکل ما کار نکردن در رده پايه و باشگاه است. زماني که ما در تيم ملي بوديم، تنها علي دايي گل نميزد، بازيکني چون کريم باقري به عنوان هافبک گلزني ميکرد و در بين سه هافبک گلزن جهان قرار ميگرفت.

کاپيتان پيشين تيم ملي فوتبال با بيان اين مطلب که سيستم فوتبال ايران تغيير کرده است؟ گفت: سيستم فوتبال ايران نسبت به گذشته عوض شده است. هم اکنون در اکثر بازيها ميبينيم که مليپوشان يا گل نميزنند يا حداکثر دو گل ميزنند که اين نشان ميدهد مربي ما کمي محتاط است. البته اين تفکر سرمربي محترم تيم ملي است. اما تمام اين نتايج نشان ميدهد که ما در گلزني مشکل داريم و نميتوانيم به راحتي دروازه حريفان را باز کنيم.

وي ادامه داد: نکته ديگر اين جاست که گل زدن تنها وظيفه فوروارد نيست. اگر علي دايي گل ميزد، به اين معني بود که کل تيم فعال بود و تلاش ميکرد. هميشه يک تيم است که موفق ميشود، هم اکنون در برخي از مسابقههاي تيم ملي شاهد هستيم که يک فوروارد سرزن در ترکيب وجود ندارد، اما بازيکنان پشت سر هم سانتر ميکنند که اين يک ايراد براي فوتبال ما محسوب ميشود.

دايي در پاسخ به اين سوال که مشکل فوتبال ايران چيست؟ بيان کرد: عدم استقلال اصليترين مشکل فوتبال ايران است. فوتبالي که باشگاههايش از دولت ارتزاق ميکنند تا زماني که استقلال به دست نياورند، مشکلش حل نميشود. زماني که خودم در فدراسيون بودم مي ديدم که استقلال کاري نداريم. نميشود خيلي چيزها را توضيح داد، اما اگر مديريت درست باشد و سرمايه نيز در راه صحيح هزينه شود نتيجه خواهيم گرفت. بايد توجه کنيم که باشگاههاي ما از نظر سختافزار در حد صفر هستند.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi