ایرونی های مقیم بهشت و جهنم!!!!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ایرونی های مقیم بهشت و جهنم!!!!!

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک

ایرونی های مقیم بهشت و جهنم!!!!!

یه روز جبرئیل میره پیش خدا گلایه میکنه که:آخه خدا؟ این چه وضعیه آخه؟ ما یه مشت ایرونی داریم توی بهشت که فکر میکنن اومدن خونه باباشون! بجای لباس و ردای سفید، همشون لباسهای مارکدار و آنچنانی میپوشن! هیچکدومشون از بالهاشون استفاده نمیکنن، میگن بدون بنز و بی ام و و لكسوس جایی نمیرن! اون بوق و کرنای من هم گم شده، یکی از همینها دو ماه پیش قرض گرفتش و دیگه ازش خبری نشد! آقا من خسته شدم از بس جلوی دروازه بهشت رو جارو کردم. امروز تمیز میکنم، فردا دوباره پره از پوست تخمه و هسته هندونه و پوست خربزه!من حتی دیدم بعضیاشون کاسبی هم میکنن وحلقه های تقدس بالای سرشون رو به بقیه میفروشن.چندتاشون کوپن جعلی بهشت درست کردن و به ساکنین بخت برگشته جهنم میفروشن.چندتاشون دلالی باز کردن و معاملات املاک شمال بهشت میکنن.بعضی از حوریا مرتب میگن ما را از لیست جیره ایرانیا بردار که پدرمونو درآوردن اونقدر به ما برنج دادن که چاق شدیم و از ریخت افتادیم اتحادیه غلمان ها امضا جمع کردن که دیگه نمیخوان به دیدن زنان ایرانی برن چون اونقدر آریش کردن و اسپری مو و ماسک و موس و....به سرشون زدن که هاله تقدسشون اتصالی کرده وفیوزش سوخته در ضمن خانمای ایرونی از غلمانها مهریه و نفقه میخوان.بعضی از اونا هم رفتن تو کار آرایش بقیه وکاسبی راه انداختن:موهاشون رو هزار و یک رنگ می کنن،تتو میکنن،ناخن می کارن و از اینجور قرتی بازیها!!!
    هفته پیش هم چند میلیون نفر تو چلو کبابی ایرانیها مسموم شدن و دوباره مردن.چند پزشک ایرونی هم بند کردن به حوری ها که الا و بلا بیائید دماغاتونو عمل کنیم،گونه بکاریم،ساکشن کنیم واز این کلکا....
    خدا میگه: ای جبرئیل! ایرانیان هم مثل بقیه بندگان من هستن و بهشت به همه بندگان من تعلق داره. اینها هم که گفتی خیلی بد نیست! برو یه زنگی به شیطان بزن تا بفهمی مشکل واقعی یعنی چی! جبرییل زنگ میزنه به جناب شیطان. دو سه بار میره روی پیغامگیر تا بالاخره شیطان نفس نفس زنان جواب میده: جهنم. بفرمایید؟ جبرییل میگه: آقا خیلی سرت شلوغه انگار! شیطان آهی میکشه میگه: نگو که دلم خونه. این ایرانیها اشک منو در آوردن! شب و روز برام نذاشتن! تا رومو بر می گردنم یه آتیشی دارن اون طرف به پا میکنن! تا دو ماه پیش که اینجا هر روز چهارشنبه سوری بود و آتیش بازی!...حالا هم که ....ای داد!!! آقا نکن!!!.....
    جبرییل جان من برم... اینها دارن آتش جهنم رو خاموش میکنن که جاش کولر گازی نصب کنن!!!یک عده شون بازار سیاه مود سوختی بخصوص بنزین راه انداختن.
    چندتاپزشک ایرونی در جهنم بیمارستان سوانح سوختگی باز کردن و براش تبلیغ میکنن و این شدیدا ممنوعه.چندتا شون دفتر ویزای مهاجرت به بهشت باز کردنو ارواح مردم رو خر میکنن.بلیط جعلی یک طرفه بهشت هم میفروشن.یکسری شون وکیل شدن و تبلیغ میکنن که میتونن پیش نکیر و منکر برای جهنمی ها تقاضای تجدید نظربدن.چند تاشون که روی زمین مهندس بودن میگن پل صراط ایراد فنی داشته که اونا افتادن تو جهنم.دارن امضا جمع میکنن که پل باید پهن تر بشه چند هزار تاشون هم هر روز زنگ میزنن به 118جهنم و تلفن سفارتهای کانادا و آمریکا رو میپرسن چون میخوان مهاجرت کنن.هر روز هزاران ایرونی زنگ میزنن به اطلاعات و تلفن آتش نشانی و اورژانس جهنم میخوان!!!

ببخش من برم، بعدا صحبت میکنیم.....چندتا ایرونی دارن کوپون جعلی کولر گازی و یخچال میفروشن....برم چماقی بچرخونم
    ویرایش توسط Queen : 26th December 2011 در ساعت 20:06

2. 3 کاربر مقابل از Queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

arshambarselona (26th December 2011), Farzandeiran (26th December 2011), Liverpoolpersian (26th December 2011)