مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: قول ميدهم که درفينال جام حذفي ايران بهترين بازيام را براي پرسپوليس انجام دهم.

کريم انصاريفرد ابتدا در خصوص پيروزي پرسپوليس مقابل ملوان اظهار داشت: بالاخره بازيهاي قبل از فينال هميشه حساسيت خاص خودش را دارد، ما الان از لحاظ روحي و رواني کاملا آماده يک روز حساس و بسيار سخت هستيم و همه ميدانيم اشتباه کردن در اين مسابقه يعني خداحافظي با جام قهرماني.

به گزارش فارس ، وي افزود: بايد به آب و آتش بزنيم تا پرسپوليس برنده بازي شود و جام قهرماني را فتح کند تا همه با هم جام را بالاي سر ببريم و دل مهدي مهدوي کيا هم از اين بابت خوشحال شود. ما به دنبال اين هستيم تا در روز برگزاري فينال جام حذفي روزي با يادماندني براي هواداران خونگرم پرسپوليس باشد.

وي در پاسخ سوالي که آيا قول گلزني ميدهيد يا خير، گفت: من قول ميدهم يکي از بهترين بازيهايم را در فينال جام حذفي برابر سپاهان به نمايش بگذارم، البته خدا را شکر که قبل از اين بازي حساس با تلاش بازيکنان توانستم گل بزنم و اين موضوع قطعا در روحيه من تاثير زيادي دارد.

مهاجم پرسپوليس تاکيد کرد: قسمت و گلزني همه چيز دست خداست، اگر خدا بخواهد آن روز گل بزنم، شک نکنيد تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا در اين روزهاي حساس به پرسپوليس کمک کنم.براي گلزني در ديدار پاياني جام حذفي يک قول جدي مي دهم و براي رسيدن به اين هدف از هيچ کوششي دريغ نخواهم کرد.

انصاري در پاسخ سوالي که چه اتفاقي افتاد که گل زدهات را در ديدار با ملوان به مادرت تقديم کردي، گفت: روز زن را به تمام مادران دلسوز ايران تبريک ميگويم، مادرم زحمات زيادي براي من کشيده و حالا که اينجا هستم به خاطر دعاهاي خير او است که بدرقه راه من شده است.

وي در پاسخ به سوال ديگري که در نيم فصل اول انتقادهاي زيادي به تو بود اما اکنون شرايط فرق کرده، گفت: من هم يک بازيکن هستم، هميشه انتقاد هست و کريم انصاري فرد هم سعي ميکند بهترين استفاده ها را از اين انتقادها داشته باشد. درست است که زياد گل نزدم اما عملکرد فني من به اندازهاي نيست که آنقدر از من انتقاد شود. البته ميدانم معيار مهاجمان فقط با گلزني سنجيده ميشود ولي من در پرسپوليس هميشه سعي کردم موثر باشم. البته دنبال گلزني هم بودهام اما زياد مهم نيست، انشاالله با يک همت همگاني قهرماني جام حذفي ميشويم و دل هواداران را شاد خواهيم کرد. به نظر من هواداران و پرسپوليس خيلي مهمتر از کريم انصاريفرد هستند.

مهاجم قرمز پوشان درباره بازي با سپاهان نيز گفت: بازي بسيار سختي را در پيش داريم، سپاهان تيمي است که برايش ميزبان يا مهماني ندارد اما پشتوانه محکمي را روز يکشنبه هفته آينده داريم که نام آنها هوادار است و قطعا با حمايتشان در فينال جام حذفي ميتوانيم با جام قهرماني دور افتخار بزنيم، هواداران بايد ما را تنها نگذارند.

وي در پايان در خصوص احتمال جدايياش از پرسپوليس در پايان فصل وسفرش به اروپا براي ادامه بازي گفت: خواهش ميکنم درباره اين موضوع از مدير برنامههايم سوال کنيد، اکنون براي انصاريفرد از همه چيز مهم تر و واجبتر قهرماني پرسپوليس است و ميخواهم با تمرکز چندين برابري به بازي با سپاهان فکر کنم تا به مسئله ديگري توجه ندارم، همه چيز بايد به موقع خود انجام شود و نبايد تمرکزم را به مسئله ديگري مشغول کنم.