علی پروین: بیشتر خانوما بهم میگن خیلی خوشتیپی/ گفتم پلاتینی باید منو مهار کنه
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: علی پروین: بیشتر خانوما بهم میگن خیلی خوشتیپی/ گفتم پلاتینی باید منو مهار کنه

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

علی پروین: بیشتر خانوما بهم میگن خیلی خوشتیپی/ گفتم پلاتینی باید منو مهار کنه

سرمربی سابق پرسپولیس در این برنامه نحوه حضورش در پرسپولیس را اینطور توضیح داد که: سال 58 انقلاب شد، ممد دادکان و ممدمایلی و ممد پنجعلی اومدن و پرسپولیس رو انداختن گردن ما!

سایت گل - مصاحبه 4 قسمتی علی پروین در برنامه نود ، فردا سوژه اصلی رسانه های ورزشی خواهد بود، چه ، پس از سالها پرهیز، این اولین باری بود که سرمربی سابق پرسپولیس که هنوز عقیده دارد "مادر مثل اون نمی زاد"،روبه دوربین نشست واز گذشته و امروز گفت .این مصاحبه از آنجا جذابتر شد که عادل فردوسی پور خطاب به پروین بی گارد امروز، چیزهایی به زبان آورد که قدیم ها کسی جراتش را نداشت . مثلا جایی که پروین به آبگوشت اشاره کرد و عادل ار لقب آبگوشتی پروین در جمع استقلالی ها گفت و پروین بی خیال ، گفت:علی دنبه رو می گی؟

* چرا نود نمی یاین علی آقا؟
    اولین سوالت پیچوندنیه ها ... گفتم می یام دیگه .
    *فردا هم که می رین مالزی . می گن می ترسین از هواپیما؟
    می ترسیم. همه می ترسن . با پرسپولیس که می رفتیم هرجایی 1 -12 نفر از تیم ما به حالت شکوفه زدن می افتادن ... من تو هواپیما پامو می گیرم بالا تا اگه هواپیما سقوط کرد چیزیم نشه . البته من از مرگ و اینا نمی ترسم ، از هواپیما می ترسم. از بیرونم که می بینم می ترسم.
    * چی شد علی پروین شد علی پروین؟
    من از زمین خاکیای عارف شروع کردیم و یواش یواش خدابیامرزه آقای امیرآصفیو . اومدن سراغ ما وگفتن بیا تمرین . ما چه می دونستیم چی به چیه. نرفتیم . یه هفته بعد باز اومدن. من هم هیچ وقت با شورت بازی نمی کردیم که . استوکم نمی پوشیدیم با کتونی ته سبز از این چینیا بازی می کردیم . مارو بعد دو هفته دادن البرز دسته دوی کیان ، بعد رفتم کیان و آقای نادر لطیفی از پیکان اومد و گفت بیا پیکان و 20 هزار تومنم بهت می دیم .ما پولو بردیم خونه بابام گفت اینو دزدیدی. خلاصه ساعت 11 شب مارو برد دم خونه آقا لطیفی که این پول چیه . 20 تا هزارتومنی بود . می ذاشتم رو اتاق روش غلت می خوردیم.بعدم پرسپولیس رفتم و فیکس تیم ملی شدمومردسال ایران شدم .مردم مارو کردن علی پروین . همین اقای بهمنش خیلی از ما تعریف می کرد.
    *اگه الان بازی می کردین کجا بازی می کردین؟
    اون موقع کریستال پالاس منو می خواست اما ما عقلمون نمی رسید ، چه می دونستیم چی به چیه. نمی دونم اگه الان بازی می کردم چی می شد اما می تونستیم بارسلونا بازی کنیم. من فقط بازی اینا رو نگا می کنم البته الان دو هفته س تیمشون خرابه. من فوتبال تقه ای 5 متر 5 متر بازی می کردم.البته آقای قلیچ خانی و بهزادی از ما بالاتر بودن . ما با تیم ملی رفتیم فرانسه . شب اومدن اتاق ما واسه مصاحبه گفتن پلاتینی روچه جوری می خوای مهار کنی شوما ؟ من گفتم پلاتینی باید منو مهار کنه ...ینی تو اون سطح بودیم . آخرش هم مارو با گل آفساید بردن. من نمی دونم ولی الان اگه نریم با این بساط جام جهانی چی میشه.به خدا با هر مربی ایرانی رفته بودیم تو مقدماتی می رفتیم بالا.
    *فرق شما با فوتبالیستای امروز چی بود؟
    اول همه باید جنبه شو داشته باشی . الان متاسفانه تا اسم در می کنن سریع موبلند می کنن و.. . من همه فوتبالم یک ماه به یک ماه ریش می زدم. موم هم از اول همین جوری بوده. تیپم هم خوب بوده و بیشترخانوما بهم می گن خیلی خوش تیپی...
    *چی شد مربی پرسپولیس شدین؟
    سال (!)58 بود انقلاب شد سال 59 محرابو به دلایلی گذاشتن کنار ما بی مربی موندیم. من نمی خواستم مربی بشم چون نفر اول تیم بودم .با ممد مایلی و ممد پنجعلی و ممد داکان رفتیم سراغ آقای عسگرزاده . گفتیم بیا مربی پرسپولیس شو و اون حرفایی زد که دیدیم جور در نمی یاد . برگشتنی ممد مایلی اینا گفتن خودت مربی شو. من گفتم ما مربی بلد نیستیم که ...بالاخره انداختن گردنمون . البته شاگردای خوبی هم داشتیم. ضیا عربشاهی ، ممد مایلی ، همه. ما همیشه سه تا جلو بودیم وقتی می رفتیم تو زمین . مثلا همین الان بارسلون ، من نمی دونم مربیه چی میگه به اینا . می گه برین تو دیگه .اصلا کدوممونو می خواستن بگیرن؟ منو ، عاشوریو؟ مجتبی محرمیو ، فرشادپیوسو... نمی شد بگیری این آدما رو.
    بازیکن ها رو چطور کنترل می کردین؟
    ما یه سری شاگرد داشتیم کاری بهشون نداشتیم. یه سری هم الواط داشتیم که اونا رو هواشونو داشتیم!

چی شد لقب سلطان بهتون گفتن ؟
    تو استادیوم گفتن رومون موند دیگه ، الانم دیگه که یه سریال اومده حریم سلطان آبروی مارو برده !

soltan cr7

2. 4 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

salmonela (30th April 2013), SaRiNa-10 (30th April 2013), TERMEH-2014 (30th April 2013), عشق (30th April 2013)

نام واقعی
    sara
    استاتوس
    نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | England
    تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    وااااای خیلی مصلحبه ش قشنگ بود دیشب که کلی خندیدم خود عادلم قه قهه می زد الحق که سلطانه

4. کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Majid:62 (30th April 2013)

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany