بالوتلی : گلهای احمقانه ای خوردیم /آرزو می کنم زانتی هرچه زودتر برگردد/ حضور در بین 1
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بالوتلی : گلهای احمقانه ای خوردیم /آرزو می کنم زانتی هرچه زودتر برگردد/ حضور در بین 1

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

بالوتلی : گلهای احمقانه ای خوردیم /آرزو می کنم زانتی هرچه زودتر برگردد/ حضور در بین 1

ماریو بالوتلی موفق شد بازگشت از محرومیت را به یک گل جشن بگیرد در بازی نفس گیری که میلان ضمن حفظ رتبه سوم با حساب 2-4 از سد کاتانیا عبور کرد.
    سایت گل-ماریو بالوتلی به دلیل محرومیت دو جلسه ای موفق نشد میلان را در دیدار برابر ناپولی و یوونتوس همراهی کند اما در این بازی او موفق شد بازگشت خود را با یک گل در ثانیه های پایانی بازی جشن بگید تا خیال میلان از کسب این سه امتیاز حیاتی راحت شود.

به نقل از
    ac-milan.ir-بالوتلی در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت "در حال حاضر موفق شدم بار دیگر برای میلان گلزنی کنم هر چند که از عملکردم راضی هستم اما در ثانیه های پایانی بازی شانس با من یار بود تا موفق به گرفتن یک ضربه پنالتی شوم.امیدوارم در چند بازی پایانی فصل تا آنجا که ممکن است برای تیمم گلزنی کنم"

" می دانستیم که در این بازی کار سختی خواهیم داشت و محکوم به برد هستیم در حالی که ما دو گل احمقانه دریافت کردیم اما تنها تیمی های بزرگی چون میلان می توانند این گونه سریع به جریان بازی بازگردند"

او در رابطه با عملکرد فوق العاده پاتزینی که با دو گل سه امتیازی همراه بود گفت " به عنوان یک بازیکن تعویضی پاتزینی تاثیر فوق العاده ای داشت.کاملا خونسرد هستیم و می دانیم که برای موفقیت در تک بازی های پیش رو چه کاری باید انجام دهیم"

بالوتلی در رابطه با آینده مبهم آلگری در میلان گفت "آلگری مربی بزرگی است و امیدوارم که برای مدت ها در اینجا بماند.فکر می کنم که ما می توانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم حتی با این وجود که در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست"

با تمام این اوصاف ماریو بالوتلی یک بار دیگر از دوار مسابقه به دلیل اعتراض کارت زرد دریافت کرد."طبیعی است که بعد از اینکه چندین و چند بار بر روی شما خطا می شود اعتراض کنید اما من هیچ چیز خاصی نگفتم با این حال کارت زرد دریافت کردم.این موضوع در فوتبال اجتناب ناپذیر بوده"

هفته گذشته بالوتلی در بین 100 چهره پرنفوذترین افراد جهان قرار گرفت " این افتخار بزرگی برای من محسوب می شود و کسب این جایزه مسئولیت من را بیشتر می کند که باید با ارامش به کارم ادامه دهم.آرزو می کنم خاویر زانتی هر چه سریعتر به میادین بازگردد او انسان و قهرمان بزرگی است"

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

red storm (30th April 2013)