سرپرست سابق پرسپوليس ضمن انتقاد ازنحوه برگزاري مراسم خداحافظي مهدي مهدويکيا، تغيير کادر فني پرسپوليس را لازم دانسته و معتقد است علي دايي بهترين گزينه سرمربيگري پرسپوليس در فصل آينده است.

محمود خوردبين در پاسخ به اين سوال که آيا نحوه برگزاري مراسم خداحافظي مهدوي کيا را در شان او ميدانيد؟ گفت: اين که مهدويکيا با اين همه افتخارآفريني براي پرسپوليس و تيم ملي به اين صورت که پنج دقيقه در يک بازي دستگرمي از فوتبال خداحافظي کند، 100 درصد در شأن او نيست و مسئولان بايد مراسم باشکوهتري براي وي تدارک ميديدند تا شان وي به خوبي حفظ شود.

وي تصريح کرد: مهدويکيا وقتي ديد آن چيزي که مدنظرش بوده محقق نشده است و کسي اهميتي به آن نميدهد به برگزاري چنين مراسمي قانع شده است و بهتر بود مديريت پرسپوليس به قولي که درباره دعوت هامبورگ داده بودند، عمل ميکردند تا خواسته وي محقق شود.

به گزارش ايسنا ، سرپرست سابق پرسپوليس با ابراز تاسف از برگزاري مراسم خداحافظي مهدوي کيا در چنين سطحي ، خاطر نشان کرد: از بازيکنان بزرگ پرسپوليس در سالهاي گذشته مانند علي پروين و ... نيز مراسم خداحافظي در شأن آنها تدارک ديده نشد تا به خوبي از آنها قدرداني شود و بايد گفت کجاي کار آنها درست است که برگزاري مراسم تجليل از بازيکنانشان درست باشد و لازم است اين کمبود برطرف شود.

خوردبين تاکيد کرد: بايد از تجربه بالاي مهدويکيا با توجه به حضور چندين ساله در سطح اول فوتبال دنيا و کار کردن با مربيان سرشناس به خوبي استفاده شود و از وي براي پيشرفت سطح فوتبال در ايران استفاده کافي شود.

وي همچنين درباره عملکرد پرسپوليس در فصل جاري گفت: ژوزه عملکرد خوبي در پرسپوليس نداشت و نتوانست نتايج خوبي را کسب کند، اما با آمدن يحيي گلمحمدي عملکرد تيم بهتر شد و نتايج بهتري به دست آمد.

سرپرست سابق پرسپوليس با بيان اين که از ابتدا مخالف آمدن ژوزه به پرسپوليس بوده است، خاطر نشان کرد: همان ابتداي فصل نظر من بر روي سرمربيگري علي دايي بوده، اما همه با اين مساله مخالفت کردند کما اين که نتيجه تصميم اشتباهشان را با آوردن ژوزه ديدند.

خوردبين، تاکيد کرد: علي دايي بهترين شخص براي سرمربيگري پرسپوليس در فصل آينده است و ميتواند پرسپوليس را به روزهاي اوج خود برساند تا با کمک يحيي اين تيم را به جايگاه واقعي خود برساند و اميدوارم اين موضوع اتفاق بيفتد.

وي در مورد عملکرد بازيکنان پرسپوليس نيز گفت: متاسفانه تعدادي از بازيکنان پرسپوليس که در گذشته به اين تيم فحش ميدادند و خواهان شکست پرسپوليس بودند در اين تيم حضور دارند و فقط به فکر پول هستند و هيچ عشقي به پيراهن پرسپوليس ندارند که بايد از اين تيم خارج شوند.

پيشکسوت پرسپوليس با بيان اين که بايد تعدادي بازيکن تراز اول در پستهاي مختلف براي فصل آينده جذب اين تيم شوند ابراز اميدواري کرد پرسپوليس بتواند با شکست سپاهان قهرمان جام حذفي شود و دل هواداران بيشمار خود را شاد کند.