وضعیت جالب سپاهان پیش از فینال
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: وضعیت جالب سپاهان پیش از فینال

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

وضعیت جالب سپاهان پیش از فینال

سرپرست تيم فوتبال سپاهان در يادداشتي که درباره وضعيت احمد جمشيديان در سايت باشگاه سپاهان منتشر کرده به شکل عجيبي بازيکنش را به تمرينات دعوت کرده است!

به گزارش سايت باشگاه سپاهان، در اين يادداشت آمده است: در چند روز گذشته سئوالات و پرسش هاي متعددي از سوي هواداران چه حضوري بر سر تمرينات و چه در قالب ايميل داشته ام که در مورد وضعيت احمد جمشيديان و صحبت هاي وي در برنامه تلويزيوني گل شبکه اصفهان اظهار نگراني کرده اند که در اين باره لازم دانستم هم سخني را با بازيکن شايسته سپاهان احمد جمشيديان داشته باشم و هم جهت اطلاع هواداران و افکار عمومي مسائلي را مطرح کنم:

احمد جمشيديان در مورد اينکه براي حضور در تمرينات تماسي با وي گرفته نشده سخن گفته و از اين مسئله گلايه کرده است. روالي که در تيم سپاهان و از هنگامي که من در تيم بوده ام براي هماهنگي تمرين ها، بدين شکل بوده که بعد از مسابقات خارج از اصفهان ما هيچ گاه با بازيکنان براي حضور در جلسه بعدي تمرين تماسي نمي گرفتيم و بازيکنان در تماس با يکديگر و همينطور با ارتباط با رضا فتاحي مدير اداري و اجرايي تيم از ساعت برگزاري تمرين مطلع مي شدند. اين روالي بود که براي تمريناتمان پس از برگزاري مسابقات در خارج از اصفهان هميشه بوده و هست.

در مورد دوست عزيزم احمد جمشيديان که از هر لحاظي چه در داخل زمين و چه خارج از زمين وي را نمونه بارز يک ورزشکار اصيل مي دانم بايد اين مسئله را عرض کنم که پس از بازگشت تيم از دوبي در روز چهارشنبه اولين تمرين مان روز جمعه ساعت 6 عصر برگزار شد که بنده يک ربع مانده به شروع تمرين متوجه غيبت ايشان شدم. چندين بار سعي کردم با ايشان تماس بگيرم که گوشي احمد خاموش بود. لذا از پزشک تيم پرسيدم که تماسي با وي داشته که دکتر رشادي هم گفت شب قبل با احمد جمشيديان صحبت کرده و در پاسخ به سئوال احمد وي را از ساعت تمرين امروز مطلع کرده است.

در اين باره احساس کردم احتمالا ايشان به خاطر ناراحتي در تمرين حضور پيدا نکرده و ناراحت باشند که البته ناراحتي احمد را به خاطر نبودن در ليست 18 نفره طبيعي مي دانم و به وي حق مي دهم.

اين موضوع را با محمود کريمي مطرح کردم که آقاي کريمي هم گفتند که نگران نباشم واظهارداشتند که به جهت دوستي چندين ساله اي که با احمد دارند با وي تماس مي گيرند و اين موضوع را حل مي کنند.

متاسفانه در روز بعد هم احمد در تمرين حضور پيدا نکرد که از آقاي کريمي در اين باره سئوال کردم که ايشان هم گفتند موفق به تماس با جمشيديان نشده اند و براي وي پيغام گذاشته اند.

همان روز احمد جمشيديان در برنامه تلويزيوني گل گلايه هايي از اينجانب و باشگاه را مطرح کردند که من با توجه به دوستي با ايشان و اينکه همه از خانواده اي به نام سپاهان هستيم صلاح نديدم که در آن زمان بر روي خط بروم و از تلويزيون پاسخگوي اين مسائل باشم و دوست نداشتم سپاهاني ها بخواهند رو در روي هم قرار گيرند.

گلايه ديگري که احمد جمشيديان از مصاحبه بنده مطرح کرده بود اعلام مصدوميت وي از سوي بنده در بازي با داماش بود.

اعلام خبر مصدوميت احمد جمشيديان تصميم مشترک بنده و محمود کريمي بود که براي حفظ شخصيت و پرستيژ اين بازيکن خوب و باسابقه بود که براي بازي با داماش از سوي آقاي کرانچار در ليست 18 نفره قرار نگرفته بود. اين تصميم را گرفتيم که حرمت احمد را حفظ کنيم و خبر مصدوميت وي را اعلام کنيم. آيا غير از اين کاري بايد انجام مي داديم؟(!!!)

در اينجا ميخواهم خطاب به آقاي احمد جمشيديان اعلام کنم که در موضوعات رخ داده چنانچه قصوري از طرف من داده عذرخواهي ميکنم و به وي ميگويم که انتظار ما از شما اين است که به خاطر سپاهان و سپاهاني ها با فراموشي مشکلات و ناراحتي هاي خود و در اين برهه حساس که دشمنانمان براي ناکامي سپاهان با هم متحد شده اند و باشگاه سپاهان نياز وافر به آرامش ، تمرکز و دوري از حاشيه ها دارد و دو بازي حساس را هم پيش روي دارد از وي به عنوان يک برادر بزگتر سپاهاني بخواهم که فردا(چهارشنبه) ساعت 5:30 عصر در تمرينات حضور پيدا کند. اطمينان دارم حضور احمد جمشيديان در تمرينات از هر نظر براي تيم روحيه بخش و مثمر ثمر است و پاياني بر حاشيه هاي پيش آمده خواهد بود. احمد در اين برهه لازم است که بار ديگر سپاهاني بودن خود را به همه ثابت کند.

2. 5 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (4th May 2013), delαrαм♥8 (2nd May 2013), RaMiN (1st May 2013), SaRa-MoHsEn (2nd May 2013), شــب تاب کوچولو (1st May 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    حالا این یکی رو داشته باشین . . .

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    احمد جشميديان درباره يادداشت سرپرست سپاهان درباره خود اظهار داشت: آقاي خوروش به من محبت دارد و از ايشان سپاسگزارم اما يک سوال دارم.واقعا پيدا کردن من اين قدر سخت است؟ در روزهاي گذشته هرگز گوشي ام را خاموش نکردم و حتي برخلاف هميشه شب ها هم روشن نگه داشتم تا بهانه دست کسي ندهم.بچه هاي تيم مي توانند اين موضوع را شهادت بدهند که در همين چند روز با آنها دهها بار صحبت کردم.

به گزارش اوج ، وي ادامه داد:خيلي جالب است،از فدراسيون فوتبال و رسانه ها من را به راحتي پيدا مي کنند اما باشگاه خودمان نمي تواند من را پيدا کند!همين آقاي فتاحي روزهايي بوده که من را شش صبح پيدا کرد،دليلش هم واضح بود .آن زمان با من کار داشتند و راحت پيدا مي شدم.مگر اينجا مهد کودک است؟با اين وجود باز هم نمي خواهم به آرامش تيم لطمه بزنم و حرفهاي ديگري بيان کنم.شايد اشتباه از من است.اگر پيدا کردن احمد جمشيديان اين قدر سخت است،آقاي خوروش حق دارد.

هافبک سپاهان تاکيد کرد:خانه من با منزل سرپرست تيم 500 متر فاصله دارد.آيا ايرادي داشت که کسي از طرف باشگاه مي آمد و وقتي به قول خودشان من را پيدا نکردند، خبر مي دادند که داستان به کجا رسيد.در اين چند روز من حداقل 500 تماس داشتم که آدمهاي مختلفي پيگير وضعيتم بودند اما از باشگاه هيچ کسي سراغم را نگرفتند.همان روزي که تيم از دبي برگشت،مثل عقاب روي گوشي ام بودم تا بينم با من تماس مي گيرند يا نه اما خبري نشد که نشد.هر چند خودم هم مي دانستم خبري نمي شود و قرار نيست به تمرين بروم.

جمشيديان درباره اينکه خوروش گفته به دليل حفظ حرمت او اعلام شد که مصدوم است بيان داشت:ديگر خواجه حافظ شيرازي هم از مشکل کرانچار با من خبر دارد.بهتر بود اگر آقايان چنين قصدي داشتند،اول به خودم مي گفتم که مي خواهيم اين حرف را بزنيم و بعدش اينگونه اظهارنظر مي کردند.من از کجا مي دانستم نبايد واقعيت را بگويم که مصدومم.

وي درباره اينکه آيا روز چهارشنبه به تمرين تيمش مي رود يا نه گفت:نه،بايد تماس بگيرند.

5. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (1st May 2013), SaRa-MoHsEn (2nd May 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    زلاتکو کرانچار پس از پيروزي 3 بر يک برابر الغرافه قطر در نشست خبري اظهار داشت: مسابقه خوبي را برگزار کرديم و ميتوانستيم بيشتر هم گل بزنيم با اين حال با يک پيروزي از ليگ قهرمانان آسيا خداحافظي کرديم، الغرافه هم بازي جوانمردانهاي انجام داد و به آنها تبريک ميگويم. ما با ترکيبي از بازيکنان جوان و با تجربه بازي کرديم. در اين ميدان بازيکن جواني مثل علي کريمي به ميدان رفت که خوب درخشيد، امين جهان عاليان با وجود آنکه بازيکن جواني است توانسته خود را به سطح بالاي استاندارد برساند.

وي ادامه داد: بايد يادآوري کنم که عدم صعود سپاهان به برنامهريزي سازمان ليگ مربوط ميشود، ما بعد از يک بازي 120 دقيقهاي مقابل الاهلي بازي کرديم که همان بازي که بازيکنان ما خسته بودند باعث عدم صعود ما شد و آن برنامهريزي فشرده باعث شد تيم ما سرکوب شود. ما با اختلاف يک امتياز صعود نکرديم با اين حال همچنان در فينال جام حذفي هستيم و در ليگ برتر مدعي قهرماني، پس ميتوانيم به خودمان نمره قابل قبول بدهيم.

کرانچار تصريح کرد: برنامه فشرده تيم من را خسته کرد، امروز هم با ترکيبي از جوانان و با تجربهها بازي کرديم، نويدکيا و حاجصفي مصدوم بودند به همين دليل ريسک نکرديم و آنها را بازي نداديم. با نظر پزشک ممکن است از آنها از ابتدا در ديدار با پرسپوليس استفاده کنيم.

وي در مورد حضور کم هواداران سپاهان در بازي امشب گفت: اين يک بازي تشريفاتي بود و هواداران نيامده بودند اما بازي شنبه در آزادي يک فينال است و از آنها ميخواهم که به ورزشگاه آزادي بيايند و سهميه خودشان را در ورزشگاه آزادي تکميل کنند تا جشن قهرماني بگيريم.

7. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    آقای کرانچار قابل توجه شما; سهمیه هواداراتون که هیچ کل مردم اصفهان را هم بخواین ببرین آزادی باز هم به پرسپولیس میبازید. اره عزیزم

9. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    باشگاه سپاهان در اطلاعیه ای از هواداران و همگان درخواست کرد که احترام و تکریم را در همه مسائل در اولویت خود قرار دهند.به گزارش اوج ، در این اطلاعیه آمده است : از آنجایی که سپاهان فرزند مکتب همیشه جاوید شاهین است و در این مکتب احترام به همگان همیشه و همه جا در اولویت قرار داشته لذا از هواداران محترم و همه دوستداران مان در خواست می کنیم تا در مواجهه با مسائل پیش روی باشگاه، همیشه احترام به همگان را سرلوحه خود قرار دهند و همچون قبل نشان دهند که این مکتب بر محور اخلاق و ادب همچنان زنده و پابرجاست.

در بخشی دیگری از این اطلاعیه آمده است:بسیاری از دست اندرکاران، مدیران و تلاشگران دیروز و امروز باشگاه افرادی بوده و هستند که زحماتشان را برای فولاد مبارکه سپاهان نباید فراموش کرد و لازم است تا احترام و حرمت این افراد در همه ابعاد از سوی هواداران محترم حفظ شود.

در پایان این اطلاعیه آمده است : همانگونه که باشگاه سپاهان در اطلاعیه قبلی خود در روز مسابقه با نفت تهران خطاب به هواداران تاکید کرده بود، هر گونه توهینی به سایرین که توسط تعداد بسیاری معدودی سرداده میشود مورد تائید و در شان مکتب شاهین و سپاهان نیست و از هواداران عزیزمان در خواست داریم تا به هیچکس اجازه ندهند تا فضای ورزشگاه تحت الشعاع مسائل حاشبه ای و غیر اخلاقی قرار گیرد.

11. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SaRa-MoHsEn (2nd May 2013), شــب تاب کوچولو (2nd May 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    هافبک تیم سپاهان گفت:آقایان بدانند با این کارها من را نمی توانند از سپاهان جدا کنند.
    احمد جشمیدیان در گفت و گو با اوج درباره وضعیت خود اظهار داشت:اتفاق تازه ای در این روزها نیفتاده است.نه تماسی بوده و نه از من دعوت شده به تمرین برگردم.شاید کرانچار با این کارها فکر می کند می تواند من را از باشگاه سپاهان فراری بدهد اما اشتباه می کند.او هست که رفتنی است و سپاهانی های اصیل در این تیم می مانند.

وی ادامه داد:در این چند روز بازیکنان با من تماس داشتند.حتی محمود کریمی،هم لطف کرد و تماس گرفت.از او سپاسگزارم.خدا را شکر همه تیم به من لطف داشتند و از این وضعیت ناراحتند.

جمشیدیان درباره اینکه با توجه به این اتفاقات باید او را از سپاهان رفتنی دانست گفت:اصلا هم اینطور نیست.من سپاهانی هستم.روز یکشنبه هم با پرچم سپاهان به آزادی می روم و تیمم را تشویق می کنم.آقایان بدانند با این کارها من را نمی توانند از سپاهان جدا کنند.

13. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    پزشک تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به مصدومیت نویدکیا روز گذشته به این بازیکن استراحت دادیم.
    رشادی در گفتوگو با فارس، در مورد وضعیت مصدومیت محرم نویدکیا گفت: این بازیکن از ناحیه زانوی پای راست دچار مشکل است. روند درمانی نویدکیا به خوبی پیش میرود، روز گذشته به او استراحت دادیم و در تمرین امروز بار دیگر او را تست میکنیم تا ببینیم پایش چه شرایطی دارد.

وی در مورد شرایط اروین بولکو عنوان کرد: بولکو از ناحیه همسترینگ پای راست دچار مشکل است و این روزها به صورت اختصاصی و در کنار فیزیوتراپ کارهای درمانی خود را پیگیری میکند.

رشادی در ارتباط با وضعیت حسین پاپی خاطر نشان کرد: مصدومیت پاپی هنوز به صورت صد در صد بهبود پیدا نکرده اما چند روز است که این بازیکن تمریناتش را در کنار سایر نفرات بدون مشکل دنبال میکند و فکر نمیکند مسئله خاصی وجود داشته باشد.

پزشک تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد: شرایط درمانی مصدومان سپاهان بسیار خوب پیش میرود و حضور این نفرات در دیدار فینال جام حذفی بسیار متحمل به نظر میرسد.

15. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRa-MoHsEn (2nd May 2013)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    فراخوان باشگاه سپاهان برای بازی با پرسپولیس

باشگاه سپاهان برای بازی با پرسپولیس در فینال جام حذفی برای هواداران خود فراخوان داد.
    به نقل از سایت باشگاه سپاهان، باشگاه سپاهان، کانون هواداران باشگاه و اتحادیه هوادران سایبری سپاهان در فراخوان مشترکی خواهان حضور پرشور همه هواداران سپاهان و سایر هواداران تیم های شهرستانی در دیدار فینال جام حذفی باشگاه های ایران شدند.

در این اطلاعیه آمده است:

یک بار دیگر در فصل جاری رقابت های فوتبال ایران، تهران پایتخت ایران زمین بار دیگر میزبان تیمی از دیار پایتخت فرهنگ و فوتبال ایران است.

رقابتی جذاب و دیدنی با حضور ستاره های طلایی و سرخ کشورمان که قطعا برای همه ایرانیان تماشایی و جذاب خواهد بود.

اما این بار تهران علاوه بر میزبانی از سپاهان، می تواند میزبان بزرگ ترین گردهمایی مشترک هواداران،دوستداران، یاوران و همپیمانان سپاهانی در خارج از شهر اصفهان و همینطور هواداران سایر تیم های شهرستانی میهن عزیزمان باشد.

به همین مناسبت از همه هواداران و دوستداران خود در سراسر میهن پرگهرمان،سپاهانی های شهر تهران و هواداران و دوستداران تیم های شهرستانی همه خطه های ایران دعوت می کنیم تا در این روز یکپارچه و یک صدا از سپاهان، به عنوان غرور فوتبال شهرستان های ایران و نماد خودباوری فوتبال شهرستانی حمایت کنند تا جام حذفی باشگاه ها ی ایران متعلق به فوتبال قدرتمند و غیر قابل انکار شهرستان های ایران شود.

همینطور از همه هواداران متعصب در شهر اصفهان می خواهیم روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه، فاصله شهرهای اصفهان و تهران را با حضور گسترده و پرچم های طلایی شان به رنگ سپاهان مزین کنند و شاهد حضور پرشور و پر تعدادشان در ورزشگاه آزادی باشیم. باشد که بار دیگر خورشید طلایی در آزادی طلوع کند.

وعده ما یکشنبه 15 اردیبهشت ماه 92، ورزشگاه آزادی تهران

طوفانی در راه است ، همتی می طلبد....

17. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aboozar نمایش پست ها
    باشگاه سپاهان برای بازی با پرسپولیس در فینال جام حذفی برای هواداران خود فراخوان داد.
    طوفانی در راه است ، همتی می طلبد....

چه که که خوریا...
    شما سپاهانیا حالا حالاها زیرشین

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین