به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمود سالارکیا معاون حقوقی و رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس درباره حکم صادره برای هادی نوروزی و محمد قاضی گفت: با توجه به اتفاقاتی که رخ داده بود، جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس عصر امروز با حضور اعضای کمیته انضباطی برگزار شد و تصمیم کمیته انضباطی در اختیار مدیرعامل باشگاه قرار گرفت. بر این اساس هادی نوروزی و محمد قاضی 10 درصد جریمه خواهند شد اما این جریمه تعلیقی خواهد بود و در صورت رضایت کتبی سرمربی و همچنین تایید مدیرعامل و عدم تکرار قابل بخشش خواهد بود.


وی افزود: نوروزی و قاضی از جمله بازیکنانی هستند که در مدت حضور خود در پرسپولیس سابقه رفتار اینگونه را نداشتهاند و ظاهرا در شرایط ناراحتی و فشار چنین مصاحبههایی کردهاند که با در نظر گرفتن سابقه آنها چنین حکمی از سوی کمیته انضباطی در نظر گرفته شد.


رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: رعایت مسائل انضباطی و اصول حرفهای فوتبال و تمکین از دستورات سرمربی در سرلوحه امور انضباطی باشگاه قرار دارد و خوشبختانه امسال با مدیریت آقای رویانیان، دستاندرکاران تیم و کادر فنی مشکلات انضباطی عدیدهای وجود نداشته و امیدواریم تیم پرسپولیس با آرامش به کار خود ادامه داده و با تلاش همهجانبه اعضای تیم و حمایت هواداران به مقام قهرمانی در جام حذفی دست یابد.