به بازیکنانم برای برد سپاهان پاداش می دهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: به بازیکنانم برای برد سپاهان پاداش می دهم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

به بازیکنانم برای برد سپاهان پاداش می دهم

مديرعامل قرمزپوشان تأکيد کرد: براي برد سپاهان به بازيکنانم پاداش ميدهم اما نميگويم مبلغش چقدر است.

محمد رويانيان پس از برگزاري مراسم امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تيم فوتسال پرسپوليس با تصميمي که از قبل گرفته شد به سازمان بهزيستي اهدا شد تا بتواند زيرمجموعه اين سازمان کار خود را شروع کند. اميدواريم که اين تيم بتواند خواستههاي سازمان بهزيستي را برآورده کند.

به گزارش فارس، وي افزود: به نظرم فوتبال بايد دنيايش جديد و عوض شود. بايد بيشتر به دنبال ايجاد مراسم عاطفي در فوتبال که ضرورت دارد، باشيم. ستارههاي ما خوشبختانه در کارهاي خير دست دارند و حالا باشگاهها هم بايد ورود پيدا کنند.

وي افزود: ما بايد در زندگي همه برويم و اين بيسرپرستان را در کاري فرهنگي و ارزشي در آغوش بگيريم. ما اين توفيق را در سايه بزرگترها در پيش گرفتيم و مؤسسه نيکان پرسپوليس را راهاندازي کرديم.

رويانيان خاطرنشان کرد: من با کفاشيان صحبت کردم و خواهش ميکنم حق ما را محفوظ بداند و امتياز ما را به سازمان بهزيستي بدهد تا به ليگ برتر برود. من اين تيم را منحل نکردم. به ما گفتند امسال در مسابقات شرکت نکنيد اما سال آينده در مسابقات باشيد. من از کفاشيان ميخواهم که اين اتفاق بيافتد.

رويانيان ادامه داد: ميخواهيم فوتبال را خيلي زيباتر کنيم و اميدوارم به هدفمان برسيم. آمادگي بچههاي ما براي بازي يکشنبه نيز خيلي خوب است، فرصتي پيدا کرديم که از اسم، بزرگي و نام پرسپوليس دفاع کنيم. حق مهدويکياست که در کنار 30 ميليون هوادار بتواند قهرمان شود. هيچ مشکلي هم براي بازي يکشنبه نداريم.

وي افزود: براي برد سپاهان به بازيکنانم پاداش ميدهم اما نميگويم مبلغش چقدر است. چون اگر مبلغ را بگويم سپاهانيها بيشتر از آن را ميدهند، مگر من پولدارم که بخواهم دلار يا پاداش بيشتر بدهم؟ من سعي ميکنم کاري کنم که پرسپوليس بزرگ بماند و از هيچ تلاشي دريغ نميکنم. باز هم ميگويم خوشبختانه هيچ مشکلي در پرسپوليس نداريم و با قدرت صد درصد به مصاف سپاهان ميرويم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 5 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

cr7&zizi (1st May 2013), salmonela (1st May 2013), San Iker (1st May 2013), شــب تاب کوچولو (1st May 2013), عشق (1st May 2013)

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,443 بار در 723 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    رویانیان امسال به قصد قهرمانی وارد پرسپولیس شد اما اوردن ژوزه همه چیز را خراب کرد حتی در بازیهای برگشت شانس قهرمانی هم وجود داشت ولی تیم نتوانست در چند بازی اسان که میزبان هم بود پیروز شود و از کورس قهرمانی عقب ماند

4. کاربر مقابل از عشق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (1st May 2013)