تمرين تيم فوتبال استقلال با حضور امير قلعهنويي در حالي برگزار شد که رابطه نکونام و رحمتي مثل هميشه بود اما فرزند رحمتي شايعه آشتي اين دو را قوت بخشيد.

تيم استقلال يک روز پس از بازگشت از کشور امارات از ساعت 17:30 برنامههاي آمادهسازي خود را براي ديدار مقابل فولاد خوزستان در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي برگزار کرد. به گزارش فارس، مطابق معمول روزهاي گذشته خبرنگاران براي ورود به مجموعه دچار مشکلاتي بودند و با تماسهاي متعدد موفق به ورود به ورزشگاه شدند. از سوي ديگر خسرو حيدري براي ورود به مجموعه با مشکلاتي روبرو شد و اين بازيکن در مقابل در ورزشگاه آزادي براي دقايقي معطل شد که با تماسهاي مکرر، او مجوز ورود پيدا کرد.

* فرهاد مجيدي و امير قلعهنويي که هر دو يک روز ديرتر از ساير استقلاليها به تهران برگشته بودند، امروز در تمرين آبيپوشان حاضر شدند.

* قبل از شروع تمرين آرش برهاني براي دقايقي با کادر پزشکي تيم استقلال صحبت کرد و به دليل مصدوميت نتوانست با اعضاي اين تيم تمرين کند. وي به دليل مصدوميت ورزشگاه را ترک کرد.

* اعضاي تيم ملي کشتي فرنگي نيز امروز در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي حاضر بودند آنها به انجام تست پرداخته و پس از دقايقي ورزشگاه را ترک کردند.

* سيد علي رحمتي فرزند مهدي رحمتي امروز سوژه اصلي بازيکنان تيم استقلال بود. در ابتدا قلعهنويي با فرزند رحمتي صحبت کرد و از او در خصوص حضورش در تمرين آبيپوشان سؤال ميکرد.

وي که علاقه رحمتي کوچک را به دروازهباني ديد از او خواست تا به درون دروازه برود تا به او پنالتي بزند. قلعهنويي يک ضربه آرام به فرزند رحمتي زد که پس از گل شدن به تمرينات استقلال برگشت.

* سوژه اصلي تيم استقلال شايعه آشتي کردن جواد نکونام و مهدي رحمتي بود. اين دو بازيکن هوشمندانه مثل روزهاي قبل رفتار کردند و هيچکس متوجه نشد که آيا اين دو نفر رابطه خوبي با هم دارند يا خير، ولي شوخي جواد نکونام با پسر رحمتي باعث شد که براي لحظاتي همه شايعه آشتي کردن اين دو بازيکن تيم استقلال را باور کنند.

* طرفداران تيم استقلال که تعدادشان به کمتر از 50 نفر ميرسيد دو بنر بزرگ از قلعهنويي آورده و روي سکوها پهن کرده بودند.

* اميرحسين صادقي که در ديدار مقابل فولاد خوزستان محروم است، امروز در تمرين استقلال شرکت نکرد. همچنين ايمان موسوي به دليل اخراج در مسابقه گذشته نميتواند تيمش را در بازي روز يکشنبه همراهي کند.

* بازيکناني که در ترکيب اصلي استقلال مقابل العين امارات بازي کرده بودند، به انجام تمرينات کششي و ريکاوري پرداختند. بقيه بازيکنان در قالب دو گروه فوتبال درون تيمي انجام دادند که مجتبي جباري نقش بازيکن کليدي هر دو تيم را بازي ميکرد و مهدي رحمتي هم مجددا به عنوان مهاجم به ميدان رفت.

تمرينات تيم استقلال فردا از ساعت 17:30 آغاز خواهد شد و آبيپوشان براي ديدار مقابل فولاد روز شنبه راهي اهواز ميشوند. ديدار دو تيم روز يکشنبه برگزار خواهد شد.