آندره ويلاس بواس، سرمربي تاتنهام، اعلام کرد که مديران باشگاه به او اطمينان داده اند که گرت بيل در تابستان پيش رو وايت هارت لين را ترک نخواهد کرد.

نمايش هاي درخشان بيل در رقابت هاي اين فصل که موجب شد تا جايزه بهترين بازيکن ليگ برتر را به دست بياورد، توجه باشگاه هاي بزرگي را جلب کرد و گفته مي شود در صورتي که تاتنهام نتواند به رقابت هاي فصل آينده چمپيونزليگ راه پيدا کند، اين ستاره جوان ولزي راهي باشگاه ديگري خواهد شد اما ويلاس بواس اين مسئله را رد کرد.

به گزارش گل، او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اطلاعاتي که من از باشگاه به دست آورده ام اين است که بيل اينجا مي ماند؛ فارغ از اينکه ما به رقابت هاي فصل آينده چمپيونزليگ راه پيدا کنيم يا خير.

اگر او برود، من خيلي متعجب خواهم شد. در فوتبال هر اتفاقي ممکن است رخ بدهد؛ پيش بيني کردن غيرممکن است اما اين اطميناني است که باشگاه به من داده است.

ما مي دانيم که هر جايزه اي که او دريافت مي کند، به شهرت بيشتر او منجر مي شود و رسانه ها بيشتر به او توجه مي کنند اما اين باشگاه است که بايد پيش دستي کند و بهترين بازيکنانش را حفظ کند."

زين الدين زيدان، مدير ورزشي رئال، به تازگي گرت بيل را بهترين بازيکن اين فصل اروپا دانست و همين شايعاتي در مورد احتمال پيوستن اين بازيکن به رئال منتشر کرد اما ويلاس بواس اين را رد کرد.

" ما مشکلي با اين موضوع نداريم. اين براي گرت بايد فوق العاده باشد که چهره اي مانند زيدان از او تعريف کرده. اين فوق العاده اي که چهره اي که به قله هاي فوتبال رسيده از شما در رسانه ها تعريف کند."

سرمربي تاتنهام همچنين در مورد احتمال خريد هالک، ستاره برزيلي زنيت سن پترزبورگ گفت:" او در پورتو بازيکن من بود و در يک فصل 36 گل به ثمر رساند اما به خاطر دستمزدي که دريافت مي کند، غيرممکن است بتوانيم او را به خدمت بگيريم. او مي تواند يکي از گزينه هاي نقل و انتقالات تابستاني باشد اما براي باشگاهي مانند تاتنهام، تهيه مبلغ انتقال او غيرممکن است."