تمرين تيم استقلال در حضور مدافع دهه 70 و 80 استقلال و پرسپوليس برگزار شد.

تيم فوتبال استقلال، آخرين تمرين سنگين خود را قبل از ديدار مقابل فولاد خوزستان از ساعت 17:30 امروز در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي پيگيري کرد.

اتفاق جالب حضور مهدي هاشمي نسب مدافع دهه 70 و 80 تيمهاي استقلال و پرسپوليس در تمرين امروز آبيپوشان بود که وي با امير قلعهنويي خوش و بش کرده و در حضور سرمربي استقلال با سيروس دينمحمدي همبازي خود صحبت کرد. علاوه بر هاشمينسب، شاهرخ بياني، دينمحمدي و دکتر نوروزي در محل تمرين حاضر بودند.

* امير حسين صادقي و مجتبي جباري غايبان تمرين امروز تيمشان محسوب ميشدند.

* حضور 100 نفر از طرفداران استقلال از نزديک برنامههاي تاکتيکي تيمشان را نظاره کردند. جالب اين جا بود که آنها با پخش کردن شيريني پيشاپيش قهرماني تيمشان را به يکديگر تبريک ميگفتند.

* در ابتداي تمرين سرمربي تيم استقلال حدود 5 دقيقه با شاگردانش صحبت کرد. وي در خصوص بازي روز يکشنبه و اهميت اين مسابقه توضيحاتي را به بازيکنان ارائه کرد.

* بازيکنان در ابتدا در گروههاي چند نفره به کارهاي ترکيبي و کار با توپ پرداختند و سپس تمرينات مفرح را پشت سر گذاشتند. حنيف عمرانزاده، پژمان منتظري، جواد نکونام، هاشم بيکزاده و خسرو حيدري 5 بازيکني بودند که زير نظر مربي بدنساز استقلال تمرين کردند.

تيم فوتبال استقلال ساعت 10:40 فردا تهران را به مقصد اهواز ترک خواهد کرد و اين تيم آخرين تمرينش را در يکي از زمينهاي اهواز برگزار ميکند.