به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، حسین مالکی درباره دیدار خداحافظی مهدویکیا عنوان کرد: براساس مذاکرات انجام شده، قرارداد برگزاری دیدار خداحافظی با شکوه و به یاد ماندنی مهدی مهدویکیا با بازی پرسپولیس و هامبورگ بین باشگاه پرسپولیس و صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران به امضا رسید. خوشبختانه این قرارداد نهایی شده و ما امیدواریم که یک بازی خداحافظی در شأن این اسطوره اخلاق فوتبال کشور برگزار شود.


رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: توافقات لازم بین پرسپولیس و صندوق حمایت انجام شده و قرارداد همکاری برای برگزاری این بازی منعقد شده و ما امیدواریم که باشگاه پرسپولیس بتواند از مهدی مهدویکیا که همواره مسائل اخلاقی را در میادین فوتبال رعایت کرده، با برگزاری بازی پرسپولیس و هامبورگ به خوبی تجلیل و قدردانی کند. ما معتقدیم پنج دقیقه بازی نمایشی قبل از شروع بازی رسمی پرسپولیس و سپاهان در شأن مهدی مهدویکیا نیست و باید یک بازی خداحافظی با شکوه برای وی برگزار شود.


مالکی درباره بازی پرسپولیس و سپاهان و مسائل مطرح شده در روزهای اخیر یادآور شد: تأکید میکنیم و امیدواریم که این بازی به دور از هرگونه حاشیهای و با رعایت اصول بازی جوانمردانه و مسائل اخلاقی برگزار شود و اعضای دو تیم و تماشاگران حاضر در استادیوم توجه ویژهای به مسائل اخلاقی داشته باشند.


وی افزود: هواداران پرسپولیس که در فصل جاری با حمایتهای همه جانبه خود عامل اوجگیری دوباره تیم و صعود به فینال جام حذفی شدهاند قطعا بهترین حمایت را از تیم خود خواهند داشت. درباره مسائل مطرح شده در روزهای اخیر باید بگویم، ذهنیتهای به وجود آمده در جای خود قابل بررسی است اما مدیر عامل محترم باشگاه پرسپولیس قطعا قصد نداشته هیچ اتهامی را به باشگاه سپاهان وارد کند. بین مدیران ارشد دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان ارتباط خوبی برقرار است و این دو باشگاه همواره رعایت مسائل اخلاقی را مد نظر داشتند و باید مراقب باشیم چرا که افرادی ممکن است بخواهند با برخی اقدامات، روابط خوب دو باشگاه را خدشهدار کنند.