به گزارش خبرگزاری فارس، کرانچار در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل پرسپولیس گفت: اعتقاد دارم فینالی از هر نظر بزرگ را در پیش خواهیم داشت. مطمئنم بازی عالی را مشاهده خواهیم کرد، هر دو تیم میل به قهرمانی دارند و از حضور بازیکنان با کیفیتی بهره میبرند.هر دو تیم میخواهند بازی خوبی را ارائه دهند و با جاه طلبی و با انگیزه زیاد به میدان میروند.


وی افزود: با تلاش فراوان میخواهیم فردا جام قهرمانی را بالای سر ببریم، هر چند به دلیل مصدومیت برخی از بازیکنان با مشکل روبرو هستیم اما بازیکنانی که فردا به میدان اعزام میشوند آنقدر سازماندهی دارند که به موفقیت برسند.


وی در مورد شایعاتی که مبنی بر مذاکره از باشگاههای پرسپولیس و سپاهان با بازیکنان یکدیگر مطرح شده است عنوان کرد: برای نخستین بار است که چنین صحبتی را در اینجا میشنوم، البته این چیزها بازیهای رسانهای متداولی است که مشاهده میشود. شاید برای کُری خوانی و جو دادن قبل از شروع مسابقه چنین بحثهای مطرح شود اما ما باید نظم و تاکتیک داشته باشیم و توانایی بازیکنانمان تحت تاثیر این مسئله قرار نمیگیرد. بازیکنان سپاهان کاملا حرفهای هستند.


کرانچار در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد مصدومیت جمشیدیان، بولکو و پاپی اظهار داشت: وقتی گفتم از لحاظ سلامتی بازیکنان مشکل داریم منظورم همین نفرات بودند، تیم پزشکی سپاهان تمام اقدامات لازم برای سلامتی بازیکنان را انجام داده است، فردا با این نفرات صحبت میکنیم و اگر آمادگی کافی را داشته اند و ما از انها استفاده خواهیم کرد . تنها در صورتی به بازیکنان اجازه حضور در میدان را میدهم که از سلامتی کامل بهره ببرند.


سرمربی سپاهان در مورد وضعیت جمشیدیان و غیبت فرشید طالبی در مسابقه فردا گفت: در مورد نبودن طالبی مشکل خاصی نداریم، تیممان را ابتدای فصل به شکلی بستیم که در هر پست 2 نفر حضور داشته باشند. فردا در قلب خط دفاعی با ترکیب علی احمدی و سوشاک بازی میکنیم، این دو نفر در بازی اخیر نیز کنار یکدیگر به میدان رفته اند و مشکلی وجود ندارد. اگر چه در کل فصل طالبی به میدان رفته و حیف است که فردا او را در اختیار نداریم اما این به آن معنا نیست که فردا دچار نقص کامل شویم.


وی تاکید کرد: جمشیدیان پس از دیدار مقابل داماش به یکباره هشت روز در تمرینات حضور نداشت و سپس با صحبت مسئولان او به تیم برگشت اما در کنار حضور بازیکنانی مثل پاپی، جهان عالیا و نوید کیا از جمشیدیان استفاده نمیکنیم.