مرجع خبري رئال مادريد : یکی از قوانین فوتبال در دنیا این است : اگر به من لطمه بزنی و باعث حذفم شوی ، فصل بعد باید برای خودم کار کنی . این تجربه را می توان رابرت لواندوفسکی ، مهاجم بورسیا نیز داشته باشد .
لواندوفسکی مقابل رئال عملکرد درخشانی از خود ارائه داد . در بازی رفت در وست فالن چهار گل زد و حالا فلورنتینو مجذوب او شده است . مهاجم بورسیا نزدیک به ده دقیقه رو در رو با پرز در رختکن برنابئو صحبت کرده است . مهاجم لهستانی این افتخار را داشت تا شخصا در مورد پیوستن به رئال با پرز صحبت کند . افتخاری که فقط معدود بازیکنانی نظیز زیدان و کاکا نصیبشان شده اند .
مدیر رئال شخصا تمایلش برای جذب او را ابراز کرده است . کمتر بازیکنی در سرتاسر جهان چنین فرصتی را داشته و مسلما مهاجم لهستانی باید حسابی قدر بداند . پیش از بازی نیز پرز و هانس یواخیم واتزکه ، مدیر دورتموند با هم در مورد مهاجم لهستانی صحبت کردند . مدیر بورسیا نیز تلویحا چنین صحبتهایی را تائید کرد .
حالا فقط نکته این است که خود لواندوفسکی بخواهد به رئال بیاید . اگر این را بخواهد ، بازیکن رئال می شود . اما مشکل این جاست که این مهاجم با بایرن به توافق رسیده است . بورسیا می تواند او را در این تابستان با 25 یا 30 میلیون یورو یا رایگان در فصل آینده از دست بدهد .
حالا نکته مثبت این جاست که دورتموند نمی خواهد که لواندوفسکی را به حریف اصلی خود در بوندسلیگا بدهد و اصلا دوست ندارد که اتفاقی که در مورد ماریو گوتزه رخ داد ، تکرار شود . واتزکه دوست ندارد که اجازه بدهد که ستارگان تیمش به بایرن برود و رئال می تواند گزینه مناسبی باشد . هر چند که چلسی مورینیو نیز از مشتریان جدی لواندوفسکی است .