اظهارات جالب قلعه نویی در مورد صحبت های علی پروین در برنامه 90
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اظهارات جالب قلعه نویی در مورد صحبت های علی پروین در برنامه 90

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

اظهارات جالب قلعه نویی در مورد صحبت های علی پروین در برنامه 90

سرمربی استقلال گفت: «اگر او امسال روي نيمکت پرسپوليس بود بهتر از ژوزه نتيجه ميگرفت.»

جام ورزشی؛ صحبتهاي علي پروين در برنامه 90 هنوز نقل محافل فوتبالي است و همه در مورد آن صحبت ميکنند. خيليها ميگويند قلعهنويي در مربيگري پروين را الگو قرار داده و به نوعي از او پيروي ميکند. نزديکان اين دو هم معتقدند شباهتهاي زيادي بين پروين و قلعهنويي وجود دارد اما شايد خواندن ديدگاههاي قلعهنويي در مورد استادش جالب باشد.

او ميگويد: «در بازيهاي آسيايي پکن تيم ملي کلي هافبک خوب داشت ولي من هم خيلي آماده بودم، همان موقع يک مصدوميت کهنه داشتم که پروين تا وضعيت پاي مرا ديد گفت بهتر است بروي پايت را درمان کني. اينطوري اگر دوباره مصدوم شوي بايد فوتبال را کنار بگذاري. البته ما افتخار ميکنيم که در تيم ملي شاگرد علي آقا بوديم ولي خب قسمت نشد با ايشان به پکن برويم.»

سرمربي آبيها ميگويد: «علي پروين واقعا از بزرگان و اسطورههاي اين فوتبال است. من چند بار در تيم شاهين مقابل او بازي کردهام. يک بار 6- يک باختيم که بازي خيلي خوبي بود. بعضي از دوستان خبرنگار ميگويند من در آن بازي يک لايي به علي پروين انداختم ولي خودم چيزي يادم نيست! البته پرسپوليس در آن سالها خيلي پر قدرت بود و واقعا خيلي سخت ميشد آنها را شکست داد. شايد 2 سال ميگذشت تا يک تيمي در جام باشگاههاي تهران پرسپوليس را ميبرد.»

قلعهنويي در ادامه گفت: «يادش به خير قرار بود من از شاهين بروم پرسپوليس. قبلا به خود شما گفتم که منصور خان پورحيدري سهدانگ از مغازهاش در خيابان شهيدبهشتي را فروخت تا مرا به استقلال ببرد من هم به احترام منصورخان نتوانستم به استقلال نه بگويم در حاليکه به علي آقا هم ارادت خاصي داشتم اما خب استقلاليها پيشدستي کردند و... من هم رفتم پيش علي آقا و از او عذرخواهي کردم. ايشان گفته بود اين بچه! (قلعهنويي) خيلي هافبک خوبي است و بگوييد بيايد پرسپوليس که البته براي من افتخار بسيار بزرگي بود. پرسپوليس آن سالها هافبکهاي بزرگي نظير درخشان، ضيا عربشاهي، رحيم يوسفي و ... را داشت ولي پروين فوتبال مرا خيلي قبول داشت و به همين دليل دعوتم کرد تيم ملي که خورد به ماجراي آن مصدوميت ولي بعد از آن در مقدماتي جامجهاني 94، من ثابت بازي کردم و يادم هست در بازي با کره شمالي 2 پاس گل دادم که يکي را تهامي زد و يکي را علي دايي. آن زمان هم علي پروين مربي بود ولي متاسفانه ما نتوانستيم به جامجهاني برسيم.»

قلعهنويي که با حرارت خاصي در مورد پروين صحبت ميکرد، در ادامه گفت: «مگر چند تا علي پروين در اين مملکت داريم که قدرش را نميدانيم؟ او واقعا بزرگ است و مردم دوستش دارند. تا حالا ديدهايد يک جا به بزرگتر و پيشکسوت خودش احترام نگذارد؟ من که برنامه 90 را نديدم ولي شنيدهام کلي از علي جباري حمايت کرده و گفته سلطان واقعي اوست. حرف من هم اين است که حرمتها نبايد از بين برود. همين علي پروين 30 جام قهرماني براي پرسپوليس کسب کرده و براي فوتبال ملي ما هم خدمات شاياني انجام داده است. باور کنيد اگر او امسال روي نيمکت پرسپوليس بود بهتر از ژوزه نتيجه ميگرفت. البته يحيي هم مربي آيندهداري است و سبک جديدي را ايجاد کرده. به نظر من امثال علي پروين براي فوتبال اين مملکت نعمت هستند. او يکي است و بايد خيلي بيشتر از اينها قدرشان را بدانيم متاسفانه در اين فوتبال نخبهکشي است و با امثال علي پروين هم خوب رفتار نميشود.»

GooDBYe CapTaiN

2. کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRa-MoHsEn (5th May 2013)

نام واقعی
    فردین محمدی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس دیگر هیچ
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 309 بار در 116 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بابا آقای قلعه مرغی تموم پرسپولیس سرورته باید همه رو الگو قرار بدی شاید یخورده محبوب بشی البته شاید
    سرخ بي همتاست - سرخ بي پرواست - سر خ در رگهاست - سرخ در هرجا هرجا هرجا هرجا - همه با هم پاكوبان باهم - همه با هم همپيمان با هم - اي عشق بيپايان ما - پرسپوليس قهرمان ما