اختصاصی/هوادار، خیرخواه و بدخواه پرسپولیست را خوب بشناس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اختصاصی/هوادار، خیرخواه و بدخواه پرسپولیست را خوب بشناس

نام واقعی
    sara
    استاتوس
    نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | England
    تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

اختصاصی/هوادار، خیرخواه و بدخواه پرسپولیست را خوب بشناس

سایت هواداران پرسپولیس : چه کابوس مرگباری وچه مرگ کابوسواری !عجب شب غریبی بود یکشنبه شب !چقدر نوشتن برایم سخت است و چقدر ای قلم برایم غریب میمانی !
    خدا میداند که چقدر برای نوشتن سطر سطراین دلتنگی بغضم را فرو خوردم .دیشب به فراخور حال و به جبر اعتیاد پرسپولیسی بودنم تمامی سایتها را جویدم مثل همه شما !

بله ما همه چیز را ازدست دادیم هم جام وهم گنجینه جام وبدتر از آنها عصبانیت توام با حس کودکانه آشنای غریبه ای بود که خودش را وامدار پرسپولیسی میداند که برای اهدافی که همه ما میدانیم که چیست خود را وارد این جمع نمود .برادر جان باکدام سبقه دلت را برای ما میسوزانی؟اخوی بدان که ان مرد بارانی خواهد ماند و باران زیبا نم نمک میاید .سزا نیست چنین مورد تاخت وتاز قرار گیرد.

برادر جان بدان:

تا با سبد دوستی آن مرد بیاید....

بگذار که با حوصله املا بنویسیم.....

همه ما میدانیم که رویانیان تنها دلیل ماندنش من وتوی هوادار هستیم من و تویی که به افتخارش خبردار ایستادیم .

یادت که هست؟همان روزهاکه دنیزلی را اورد همان روزهاکه دست روی هرکس گذاشتیم سردار نه نگفت همان روز که حسینی قاضی گردان انصاریفردماهینی را آورد. کسی یادش میآید در کدام سال بین نیم فصل ما تونسته باشیم نقاط ضعفمان را با یک بازیکن جوان وبزرگ پر کنیم؟

یادتان می آورم همین امسال و بدست مردی بنام رویانیان.کسی یادش می آید تا کنون چند مدیرعامل آمده و چند صد بار این بنده خدا حسین کلانی نقشه ساخت ورزشگاه برای مدیر عامل کشیده؟

آخرین نقشه ساخت ورزشگاه برای انصاریفرد کشیده شد قبلتر هم خطیب همان نقشه را به بایگانی سپرد حسن بیادی هم میخواست تیم را منحل کند وبجای ان ورزشگاه بسازد اما رویانیان میخواهد این طلسم را بشکند و به یقین میدانم که او این طلسم را خواهد شکست حتما میپرسید از کجا معلوم که نقشه او هم به بایگانی نرود؟

آیا تاکنون رویانیان وعده ای داده که به آن عمل نکرده؟آیاوقتی گفت هوادار صاحب کارت هواداری میشود به آن عمل نکرد؟آیا برای همایش من وتوی هوادار سایت راه اندازی نکرد؟آیا ما هیچ گاه بوده که مشکل مالی نداشته باشیم؟آیا بوده که ما دانشگاه داشته باشیم؟آیا بوده که ما برنامه ای تلوزیونی داشته باشیم آن هم هفتگی و آن هم دررسانه ملی؟ما واقعا از تیم پایهمان در قبل چه مانده بود؟همین آقای غیر فوتبالی نبود که به محض ورودش نقطه ضعف اصلی را شناخت و سعی در ترمیمش نمود؟ همین تیم پایه ای که هیچ خروجی نداشت و هرگز برای تیمهای پایه قراردادی با آکادمیهای دنیا بسته شده باشد .آیا مدیری بوده که 1%خواستههایتان را اجرا کند؟همین حاج حبیب مگر نگفتید دایی را میخواهیم؟چه شد آیا دایی ماند؟راستی رویانیان هم مثل حاج حبیب بود مگر نه؟اصولا همه اینها مثل هم هستند به رویانیان هم گفتیم دنیزلی را بیاور. مانوئل را بیاور. انصاریفر حسینی و...بیاور. رویانیان آورد اما کاشانی هیچکدام را نیاورد.رویانیان هم مثل داریوش خان میگفت میخواهم کار زیر بنایی بکنم میخواهم باشگاه بسازم میخواهم پرسپولیس را جهانی کنم اما فعلا به این هدف نرسیدهایم.

هوادار بیا اتفاقات دوسال اخیر را مرور کنیم با وجدان و با فرهنگ هواداری و با سعه صدر. تمام نداشته ما قهرمان نشدن است اما داشتههایمان را وجدانا برشماریم ببینیم ایا رویانیان لایق این هجمه انتقاد هست ؟اوباید چه کند که نکرده؟باید دوباره حمایتش کنی باید بهش ثابت کنی که میتواند به پشتوانهات تکیه کند.هوادار ما که هستیم؟برغم دوست با دشمن نشستیم!ابیا این کار را نکنیم.

هوادار بامرام خشمگین خوش انصاف !اینک قصابانند .با کنده و ساطوری خون آلود.همگی دارند ضربه های تبر را با تمام وجود برکنده میزنند من اولین نفر هستم که سینهام را ستبر میکنم .شما را نمیدانم.

دوستان نمیدانم با خواندن این نوشته چه واکنشی نشان میدهید. خودت میدانی خواستی نظرت را بگو٬. اگر قانعت کرد حمایت کن ٬اگر دوستش میداری اسمش را فریاد بزن ٬حتی اگرخواستی بد وبیراه بگو اما در بی مرامی هم مرام داشته باش. اگر خواستی بد بگویی بازهم منصفانه بد وبیراه بگو!

هوادار فریب مصاحبه های خالی از منطق و آمیخته با نفع شخصی برخی نا آشنایان غریبه نخورید. بله روی صحبتم صراحتا با آقای نژاد فلاح است. با یک درجه ارفاق به این شعر برایش بسنده میکنم:

حالا من ماندم و این ویرانهها ...
    پر بغض و کینه دیوانهها...
    من زخمی من خسته من خواب...
    مینویسم اخرین حرفو به خاک...
    کی میاد دست توی دستم بذاره...
    تا بسازیم دنیامون را دوباره...

ارسال شده توسط ابوالفضل سنایی

توضيح: اين مطلب تنها نظر شخص ارسال کننده مي باشد که بدون هيچ گونه سانسور در اختيار شما قرار گرفته است.سایت هواداران پرسپوليس مطالب نوشته شده توسط نويسنده را تاييد يا تکذيب نمي کند.
    فقط پرسپولیس...

2. 3 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (7th May 2013), پرسپولیس.قهرمان (7th May 2013), شــب تاب کوچولو (7th May 2013)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    من که اشک چشمامو پر کرده بود وسط خواب بلند شدم اینقد ناراحت بودم درست 1 ساعت نتونستم بخوابم با خودم میگفتم ای کاش من تو زمین بودم از جان مایه میذاشتم