کلانی: گل محمدی از سوی پیشکسوتان تحت فشار نبود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کلانی: گل محمدی از سوی پیشکسوتان تحت فشار نبود

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

کلانی: گل محمدی از سوی پیشکسوتان تحت فشار نبود

حسین کلانی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: تازه از استعفای یحیی گلمحمدی اطلاع پیدا کردم و مشخص است در شرایط فعلی همه احساسی با موضوع ناکامی پرسپولیس در فینال جام حذفی برخورد میکنند. در این شرایط قضاوت بسیار سخت است. یحییگلمحمدی با وجود اینکه زحمات زیادی برای تیم کشید و نتایج نسبتاً خوبی هم گرفته بود به خاطر این شکست طبیعی است که تحت فشار قرار بگیرد تا استعفاء کند.

وی اضافه کرد: صد در صد یحیی گلمحمدی به دلیل فشار زیادی که بعد از بازیهای جام حذفی به وی وارد شد از سمت خود استعفاء کرد.

کلانی در خصوص اینکه یحییگلمحمدی اعلام کرده از سوی پیشکسوتان تحت فشار بوده است، گفت: پیشکسوتان هیچ فشاری به گلمحمدی نیاوردهاند و همیشه از او حمایت کردهاند چرا که پیشکسوتان نگاه منطقیتری به مسائل رخ داده در فوتبال و پیرامون باشگاه پرسپولیس دارند. عموم پیشکسوتان با تجربه هستند و به خوبی میدانند در این شرایط تیم چگونه رفتار بکنند. آنها نظری در خصوص تغییر و تحول در کادر فنی و بازیکنان نداشتند. در کل معتقدم هیچ فشاری از سوی پیشکسوتان بر روی یحیی گلمحمدی نبود و خود او هم چند هفته قبل اعلام کرد پیشکسوتان از او حمایت کردهاند. اندک پیشکسوتانی بودند که با برخی از تصمیمات یحییگلمحمدی مخالف بودند اما آنها نمیخواستند گلمحمدی را تحت فشار قرار دهند.

وی افزود: اختلاف نظر در فوتبال طبیعی است اما باید تحلیلها و نقدها را بررسی کرد و بهترین راهکار را انتخاب کرد.

این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه سرمربی قرمزپوشان از نظرات علی پروین استفاده نمیکرد، گفت: من به دلیل اینکه از باشگاه دور بودم از این مسائل خبر ندارم و نمیتوانم اظهارنظر دقیقی در این ارتباط داشته باشم اما هیچگاه در تلویزیون و رادیو ندیده و نشنیدهام که گلمحمدی به صراحت بگوید برای موفقیت پرسپولیس از نظر پروین استفاده نمیکنم یا آنکه نظر پرورین برایش مهم نیست بلکه او تأکید داشت اجازه نخواهد داد کسی در کارش دخالت بکند. ما هم باید توجه داشته باشیم که سرمربی با عنوان مسئول تیم باید پاسخگوی نتایجی که به دست میآورد باشد و در این بین این حق طبیعی اوست که دیدگاههای خودش را در تیم پیاده کند و اجازه دخالت ندهد اما او باید به عنوان مشاوره از نظر پیشکسوتانی مانند علی پروین استفاده میکرد چرا که پروین بزرگ و پیشکسوت پرسپولیس است و از بنیانگذاران این باشگاه محسوب میشود. به این راحتی نمیتوان از زحمات او چشمپوشی کرد.

این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه بعد از استعفای گلمحمدی بهتر است یک مربی خارجی مجدداً هدایت تیم را برعهده بگیرد، تصریح کرد: من همواره گفتهام به دلیل شرایط فرهنگی کشورمان با حضور مربیان خارجی در باشگاهها مخالف بوده، هستم و خواهم بود. البته نمیخواهم منکر دانش مربیان خارجی شوم، آنها به دلیل فضایی که برایشان وجود دارد با علم روز آگاهند اما شرایط فرهنگی کشور ما به گونهای است که آنها به راحتی نمیتوانند با بازیکنان ایرانی ارتباط برقرار کنند.

وی افزود: بازیکنانی که به پرسپولیس میآیند به مرز پختگی رسیدهاند و مربیان خارجی اگر بیایند دیگر نمیتوانند دانش جدیدی به آنها بیاموزند اما از لحاظ تاکتیکی باید روی بازیکنان کار بکنند که آن هم به خاطر اینکه نمیتوانند ارتباط لازم را با بازیکنان برقرار کنند معمولاً در کار خود ناموفق هستند و فقط یکسری مشکلاتی را برای باشگاههای کشورمان به وجود میآورند و بیشتر هم به فکر منافع خود هستند. بارها هم مشاهده شده مربیان خارجی شاغل در ایران باعث شدند برخی از بازیکنان خوب ما از بین بروند اما مربی ایرانی اگر هم ضعیف باشد باز هم نسبت به بازیکنان دلسوزی دارد و این خود بسیار ارزشمند است.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در تیمهایی مانند استقلال و پرسپولیس پیشکسوتان میتوانند با یکدیگر صحبت کرده و روی یک گزینه به توافق برسند اما من به دلیل اینکه از فوتبال ایران دور بودم نمیتوانم بگویم کدام مربی شرط بهتری را برای حضور در پرسپولیس دارد.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 3 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (8th May 2013), Mohammadreza (8th May 2013), red storm (8th May 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    یحیی باید بمونه
    نزاد فلاح باید بره

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    یحیی 100 % باید بمونه!

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

نام واقعی
    Morteza
    استاتوس
    غلامه آتــــیش پاره
    شغل و حرفه
    ...دانشجو...بال راست...
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 819 بار در 499 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    فقط یحیی!
    JUST MESSI & KING GHOLAMREZA
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

. . . بـاغیـرت خــداحــافــظـ . . .

... کوروش کبیر آسوده بخواب، پرسپولیست رو نگه میدارم رو چشمام ...