دايي: تيم قدرتمندي آماده ميکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دايي: تيم قدرتمندي آماده ميکنم

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
    نام واقعی
    ѕαrιɴα
    استاتوس
    من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
    شغل و حرفه
    ۪ایشالا ببینیم دکـتـر میشیم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,265 بار در 1,476 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک

دايي: تيم قدرتمندي آماده ميکنم

علي دايي پس از تمديد يک ساله قراردادش با فدراسيون فوتبال گفت که براي فصل تيم قدرتمندي را راهي رقابتهاي ليگ ميکند.

علي دايي امروز با حضور در باشگاه راه آهن قراردادش را به مدت يک سال ديگر با اين تيم تمديد کرد.

دايي در نشست خبري امروز درباره تمديد قراردادش توضيح داد: لازم ميدانم که ابتدا از مالکان و مديريت باشگاه که امسال سال خوبي را پشت سر گذاشتيم تشکر کنم. هماهنگي کامل بين مديريت و کادر فني وجود داشت و خدا را شکر انسجام و هماهنگي باعث شد تيم نتيجهاي را به دست آورد که نسبت به سالهاي قبل بسيار خوب بود.

به نقل از ايسنا، وي افزود: با توجه به اهداف باشگاه و صحبتي که قبل از فصل با مسئولان داشتم ديدم که هدفشان اين است تا تيم قوي براي فصل آينده تشکيل دهند و به مقام قهرماني ليگ برسند. باشگاه هدف دارد و برنامهريزي ميکند. ما 4 – 5 جلسه خيلي خوب داشتيم و مسائل و بحثهاي خوبي عنوان شد و با توجه به مشاوران باشگاه دوست داشتم همه چيز را نسبت به بقيه تيمها و باشگاهها تغيير دهم و تنها به سال پيشرويمان توجه نکنم. به همين دليل به توافق رسيديم تا امسال هم در خدمت مجموعه سورينت باشم و سال بعد قدم بزرگي در ليگ برداريم. در حال حاضر به توافق رسيديم و از شنبه کارهاي اصليمان را انجام ميدهيم و تيم قدرتمندي را خواهيم بست.

دايي همچنين با بيان اينکه سالهاي قبل در راه آهن تيم را دير ميبست، افزود: الان فرصت مناسبي است تا خودم تيمم را با شرايطي که بقيه دارند ببندم و آن طور که دوست دارم آماده کنم. مطمئنا ميتوانيم سالهاي بعد حرفهاي زيادي براي گفتن داشته باشيم. همچنين خوشحالم که باشگاه به من اطمينان کرد و اميدوارم جواب اطمينانشان را بدهم و با قدرت وارد مسابقهها شويم. ما سالهاي قبل شرايط دشواري داشتيم اما امسال شرايط مهياست تا با قدرت حاضر شويم. از هماکنون برنامهريزي کردهايم و تا حدي که برنامههاي سازمان ليگ به ما اجازه ميدهد، برنامهريزي داريم. مطئنا تيمي که از حالا کارش را شروع ميکند بهتر از سالهاي قبل نتيجه خواهد گرفت.

وي همچنين در پاسخ به اين پرسش که چند درصد از بازيکنان فصلهاي قبل را حفظ خواهد کرد توضيح داد: تغيير و تحولاتي خواهيم داشت و تا حدي که قانون به ما اجازه ميدهد سعي ميکنيم ضعفها را پوشش دهيم. من نقاط ضعف را در دو سالي که پشت سر گذاشتيم شناختم و سعي ميکنم با بهترينها آنها را پوشش دهم. در اين مدتي هم که گذشت خيلي فکر کردم و در هر پست سه بازيکن مد نظرم است که با تلاش مديريت ميتوانيم جذبشان کنيم. با اين حال من دست از سازندگي برنميدارم. جواناني هستند که ميتوانند در سالهاي آينده به باشگاه سورينت کمک کنند.

دايي همچنين درباره تغيير در کادر فني افزود: کمترين تغيير را در کادر فني خواهيم داشت و با توجه به بودجهاي که تعيين کرديم همان کادر فني به کارش ادامه خواهد داد.

علي دايي همچنين در بخش ديگري از نشست خبري درباره طلبش از باشگاه پرسپوليس اظهار کرد: من طلبم را به صورت قانوني پيگيري ميکنم و تابع تصميمات کميته انضباطي هستم. انشاءالله که به آن ميرسم. در جلسه قبلي کميته انضباطي هم همه مدارک را رو کرديم اما متاسفانه باشگاه پرسپوليس چنين چيزي را قبول ندارد. با اين حال هر تصميمي که فدراسيون بگيرد بهتر است چون در حقوق واردتر از من و شما هستند.

سرمربي سابق پرسپوليس همچنين درباره استعفاي گلمحمدي خاطرنشان کرد: راجع به اين موضوع صحبت نکنم و دامن نزنم بهتر است. شما خبر استعفاي گلمحمدي را زديد اما روزي که او را به پرسپوليس آوردند نه من ميدانستم و نه تصميمگيرنده بودم که الان بخواهم دربارهاش صحبت کنم. به هر حال پرسپوليس و استقلال نتيجه ميخواهند و هواداران تنها دنبال قهرماني تيمشان هستند اما متاسفانه در چند سال اخير چنين چيزي نبوده و بايد درباره اين موضوع از مديريت باشگاهها بپرسيم.

وي همچنين در پاسخ به پرسش خبرنگاري مبني بر اينکه آيا با خداحافظي مهدويکيا در بازي با سپاهان موافق بود تاکيد کرد: اين موضوع در جامعه و ورزش ما اپيدمي شده و شما نميتوانيد درستش کنيد. شأن مهدي خيلي بالاتر از اين است که در بازي رسمي خداحافظي کند. او بايد در يک بازي بزرگ ملي خداحافظي ميکرد و فدراسيون بايد اين کار را انجام ميداد.

دايي اضافه کرد: ما انتظاري نداشتيم اما براي کساني که دوست دارند خداحافظي کنند حتما بايد در بازي ملي باشد نه باشگاه. حالا مهدي دوست داشته در بازي باشگاهي اين کار را انجام دهند و نظرش قابل احترام است اما خودم چنين کاري را دوست ندارم. ديديد که خداحافظيام هم بعد از قهرماني تيم در ليگ بود. از اين کارم هم ناراحت نيستم و خوشحالم که به آن شکل در سايپا خداحافظي کردم ولي مهدي چندين سال در تيم ملي زحمت کشيده. با اين کارها خودمان را تبرئه ميکنيم و دوست نداريم شخصيت بازيکنان مليمان را حفظ کنيم.

وي همچنين درباره خداحافظي علي کريمي تنها به يک جمله قناعت کرد و گفت: اميدوارم کريمي هم موفق باشد.

علي دايي در پايان اين نشست خبري در پاسخ به اين پرسش که آيا پيشنهادي از سوي باشگاه پرسپوليس به او شده بود تاکيد کرد: من در مورد پرسپوليس صحبت نميکنم اما تنها ميگويم سه، چهار پيشنهاد از باشگاههاي مختلف داشتم اما سورينت را بهتر دانستم. الان اينجا خانه من است و دوست دارم در سورينت به آرزوهاي فوتباليام برسم.

2. 2 کاربر مقابل از SaRiNa-10 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ati*red (8th May 2013), Queen (8th May 2013)

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده