توهین نابخشودنی سرمربی استقلال به هواداران پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: توهین نابخشودنی سرمربی استقلال به هواداران پرسپولیس

نام واقعی
    sara
    استاتوس
    نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | England
    تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

توهین نابخشودنی سرمربی استقلال به هواداران پرسپولیس

قلعه نوئی: اغلب قشر تحصیل کرده جامعه طرفدار ما هستند!
    سایت هواداران پرسپولیس : سرمربی استقلال در گفتگویی رادیویی علاوه بر تغییر موضع در قبال هواداران پرسپولیس به طور غیرمستقیم به آنها توهین کرد.

امیر قلعه نویی چندی پیش از هواداران پرسپولیس به خاطر حضور پرتعداد در ورزشگاه و حمایت از تیم خود تقدیر کرد و به این شکل نسبت به حضور کم تعداد هواداران استقلال در ورزشگاه انتقاد کرد.

این حرف های قلعه نویی به مذاق طرفداران استقلال خوش نیامد و باعث موضع گیری هایی شد که به نظر می رسد روی سرمربی استقلال موثر بود چرا که امروز در گفتگویی رادیویی با تغییر موضع، حضور پرسپولیسی ها و استقلالی ها در ورزشگاه را به گونه ای دیگر توجیه کرد.

وی در این خصوص گفت: میخواهم بگویم که طرفداران استقلال چه در قبل و چه الان الگو بودند. استقلال قدمتی 65 ساله دارد و قشر تحصیلکرده در بین طرفداران زیاد است و اغلب قشر تحصیل کرده جامعه طرفدار ما هستند. اگر میبینید که طرفداران ما در ورزشگاهها کمتر هستند به لحاظ همین است که شغلهای کلیدی در داخل و خارج دارند و شاید نتوانند به ورزشگاه بیایند.

متن کامل مصاحبه قلعه نوئی با رادیو ورزش
    قلعه نوعی: این چه بلایی است که سر یحیی می آورند؟

گلمحمدی در بدترین شرایط پرسپولیس را تحویل گرفت و حالا به خاطر یک اشتباه و به خاطر اینکه روز پرسپولیس نبود، این همه از او انتقاد میشود. اگر من جای کی روش بودم همان دوستان قلم به دست که به دنبال چشمآبیها هستند، هزار مطلب علیه من مینوشتند.

سرمربی استقلال اعلام کرد با استقلال قرارداد دوساله دارد و با هیچ تیمی مذاکره نکرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امیر قلعهنویی امروز چهارشنبه، در گفتوگو با رادیو ورزش در خصوص اینکه گفته میشود قصد جدایی از استقلال را دارد، اظهار داشت: تصور میکنم اشتباهی صورت گرفته چون روزی که به استقلال برگشتم، با عشق و علاقه به این تیم آمدم و قراردادم ۲ ساله است. قرارداد ما با استقلال ۲ ساله است و من هیچ پیشنهادی ندارم و با هیچ باشگاهی مذاکره نکردم.

وی درباره انتقادها و مخالفت هایی که با او می شود گفت: متاسفانه یکسری شیطنتها در فیسبوک انجام شده و باید باز هم تایید کنم که مجیدی در این مسائل دخیل نیست و میخواهند او را ابزار کنند. عدهای خط میدادند و هدف آنها این بود که استقلال نتیجه نگیرد، البته تنها هدفشان قلعهنویی بود و با استقلال هم مشکلی نداشتند.
    قلعهنویی تاکید کرد: برخی از همین آقایان جلساتی را در فرحزاد برگزار میکردند ولی ناراحتی من از طرفداران اصیل استقلال است که چرا با این آقایان هم خط شدهاند. امسال ما شرایط مالی خیلی بدی داشتیم ولی وقتی که آن تشویقها انجام شد و شرایط بر هم ریخت، هم ما در لیگ قهرمانان و هم در لیگ برتر صدرنشین بودیم. متاسفانه این حرکت اصولی نبود. بازیکن از ابتدای فصل پدرش در آمده و مشکلات مالی دارد ولی وقتی این شرایط را میبیند، کارش دشوار میشود.

سرمربی تیم استقلال با انتقاد از تماشاگرانی که در بازی با الهلال به سود تیم حریف رفتار کردند گفت: وقتی به استقلال آمدم و پاس قهرمان شد، هواداران یک صدا تیم ما را تشویق میکردند و زمانی که در مقابل ۱۰۰ هزار نفر به سپاهان باختیم، حدود ۱۰ دقیقه طرفداران ما را تشویق کردند. ما به دنبال همان طرفدارانمان هستیم.
    قلعهنویی در ادامه گفت: طرفدار استقلال الگو بوده و باشگاه استقلال نیز یک باشگاه ۶۵ ساله است، این باشگاه و طرفدارانش قشر تحصیلکرده زیاد دارد و اکثر افراد تحصیلکرده طرفداران استقلال هستند. اگر هم میبینید که در استادیوم آزادی طرفداران کمتر حضور پیدا میکنند به همین دلیل است که پست های کلیدی دارند. حرف من این است، سنت غلط نباید در باشگاه استقلال به وجود بیاید، همان سنتی که تماشاگران شهر دورود گذاشتند و در تاریخ ثبت خواهد شد. باید در کل فوتبال ما حاکم شود. ناراحتی من از این است که نکند سنت غلط در استقلال باب بشود. به روح مادرم قسم اگر از تشویقها ناراحت شوم.

سرمربی تیم استقلال با انتقاد از حمله به مربی به دلیل یک باخت گفت: یحیی گل محمدی در طول این فصل خیلی زحمت کشید ولی نتایج بدی گرفت. اگر گلمحمدی این بازی را میبرد، اسطوره نمیشد؟ مگر بارسلونا در رفت و برگشت بازی را به رئال نباخت؟ آن همه جمعیت این تیم را تشویق کردند ما یک کشوری هستیم که سالها قدمت داریم و در تمدن جزو اولین کشورها هستیم. واقعا نگران گلمحمدی هستم چون او یک سرمایه ملی است و در بدترین شرایط پرسپولیس را تحویل گرفت و حالا به خاطر یک اشتباه و به خاطر اینکه روز پرسپولیس نبود، این همه از او انتقاد میشود. ۱۵ سال پیش حشمت مهاجرانی به من گفت، این همه سال است در فوتبال کار کردم اما هنوز صحنههایی اتفاق میافتد که برایم تازگی دارد. حتی مربیان بزرگ دنیا اشتباه میکنند، قلعهنویی امروز اشتباه میکند و ممکن است هزار بار دیگر این اتفاق بیفتد. ارزشگذاری، اخلاقمداری و نگاه عدالتمحور را نباید از ورزشمان دور کنیم.

قلعه نوعی درباره آینده اش در استقلال اظهار داشت: استقلال تیم بزرگی است و آدم کوچکی مثل قلعهنویی باید افتخار کند که سرمربی این تیم باشد. من با این تیم قرارداد ۲ ساله دارم و اصلا بحث مالی هم با این تیم نداریم و با این تیم سفید امضاء کردم. وقتی هم به استقلال آمدیم و قرارداد بستیم با توجه به قوانین AFC به این نیت آمدیم که استقلال ستاره سوم را کسب کند. ولی باید بگویم واقعا از اتفاقات بازی با الهلال ناراحتم چون با بیپولیها کار را پیش بردیم اما باید ببینیم هیئت مدیره، مدیرعامل و مردم من را میخواهند یا خیر.

وی درباره توقع کارلوس کی روش از بازیکنان استقلال برای رها کردن بازی های آسیایی و حضور در اردوی تیم ملی گفت: هدف همه ما سرفرازی ایران است و همه برای سرفرازی مملکتمان تلاش میکنیم. کیروش یک مربی حرفهای است و مربی که در رئال و منچستر حضور داشته است. او بگوید اگر جای قلعهنویی بود، چکار میکرد. در حال حاضر استقلال تیم ملی این مملکت است و همه ایران دیدند که در بازی با الهلال طرفدارانمان از سراسر کشور برای تماشای بازی آمده بودند که جا دارد از آنها تشکر کنم. حتی از طرفداران قرمز نیز تشکر میکنم. حالا سوال من این است، ما سنتی هستیم و بینالمللی نیستیم دوستان که تقویم را دیدهاند حتی ممکن بود سپاهان و تراکتورسازی هم صعود کنند. اگر قلعهنویی این کار را میکرد همان دوستان قلم به دست که به دنبال چشمآبیها هستند، هزار مطلب علیه من مینوشتند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر
    فقط پرسپولیس...

2. 3 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SaRa-MoHsEn (9th May 2013), Vampires (8th May 2013), عشق (8th May 2013)

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,443 بار در 723 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اسم خودت و تیمت با تبانی و زد و بند عجین شده حتی زمانی که با سپاهان قهرمان شد حرف از سکه های بین پولکی هم که به بعضیها داده میشد زیاد زده میشد پارسال فاکتور داوری را نداشت در تراکتور سازی و با وجود هزینه زیاد به جایی نرسید

4. کاربر مقابل از عشق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

salmonela (8th May 2013)

نام واقعی
    shadi
    استاتوس
    همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
    شغل و حرفه
    شاعر... :دی
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | France
    تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 56 تاپیک
    ایشون هر وقت دیپلمشو گرفت حرف از تحصیلکرده و نکرده بزنه فک نکنم خودش سواد خوندن نوشتن داشته باشه

لابدپرسپولیسی ها بي سوادند و آقاي قلعه نوعي و ستار همداني و حنيف عمران زاده فوق دكتري دارند : دكتر محمد دادكان ، مهندس علي دايي، دكتر زادمهر ، دكتر افشين پيرواني،مهندس حسين كلاني ، دكتر بيژن دوالفقار نسب، استاد معيني، محمد مايلي كهن ( كارشناس ارشد )
    این یارو یه روز هواداراشونو با اهل کوفه مقایسه میکنه یه بارم اینجوری
    درگیره بنده خدا

6. 3 کاربر مقابل از Vampires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (8th May 2013), salmonela (8th May 2013), SaRa-MoHsEn (9th May 2013)

نام واقعی
    مهشاد
    تشکر شده 193 بار در 71 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اتفاقا به نظر من هر چی تحصیل کرده هسست طرفدار پرسپولیسه. اصلا اینو از قیافه ی هواداراشون میشه فهمید

8. کاربر مقابل از mahshad72 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

salmonela (8th May 2013)

نام واقعی
    yasamin
    استاتوس
    پل صراط،کنکور آخرت است
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Hossein Mahini
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 599 بار در 277 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    این باشگاه و طرفدارانش قشر تحصیلکرده زیاد دارد و اکثر افراد تحصیلکرده طرفداران استقلال هستند. اگر هم میبینید که در استادیوم آزادی طرفداران کمتر حضور پیدا میکنند به همین دلیل است که پست های کلیدی دارند.
    بالاخره باید یه جوری کمبود هواداراشونو رفع کنه
    این کار یک واکنش دفاعی است واکنش خیالبافی
    دعا میکنم زوتر خوب بشه و واقع بین

10. کاربر مقابل از yasi-red-6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

salmonela (8th May 2013)

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    راستی داوراتون هم التماس دعا دارند

12. کاربر مقابل از عشق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

salmonela (8th May 2013)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    مرتیکه لمپن باند باز احمق حرف مفت میزنه.امثال علی دایی که مهندسه بازیکن پرسپولیس بوده و صددرصد طرفدارهای تیمم همه باکلاسن و باشخصیت واکثرا باسواد

14. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    hadi
    استاتوس
    یا علی مدد
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 153 بار در 104 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بشین سر جات گروهبان گارسیا مسائل تیم ما به تو چه ؟
    داور
    تبانی
    ................ تو قهرمانی

16. 2 کاربر مقابل از AK-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

salmonela (9th May 2013), پرسپولیس.قهرمان (8th May 2013)

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    منظورش از تحصیل کردها اونایی هست که با قمه و چاقو سر تمرین استفراغ میرن
    منظورش از تحصیل کردها اونایی هستش که گردنشونو تبر هم نمیزنه و با خودش اینور و اونور میبره
    منظورش از تحصیل کردها اونی هستش که اسمش علی هست
    ...

18. 2 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

salmonela (9th May 2013), Vampires (8th May 2013)

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده