اخبار لیورپول(قرمز ها)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اخبار لیورپول(قرمز ها)

نام واقعی
    mina
    شغل و حرفه
    بیکار
    تشکر شده 45 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اخبار لیورپول(قرمز ها)

کلیه اخبار لیورپول در این تاپیک قرار میگیرد

دنیا مثل علی کریمی نداره ... نداره نه میتونه بیاره

دلا همه بیقرار عشقن..اما عشقه که واسه تو بیقراره

2. کاربر مقابل از MINA RONALDO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SahaR (19th August 2011)

نام واقعی
    mina
    شغل و حرفه
    بیکار
    تشکر شده 45 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ليورپول با 2 گل مقابل والنسيا به برتري رسيد

تيم فوتبال ليورپول انگليس در ادامه ديدارهاي تدارکاتي موفق به کسب بردي خانگي مقابل والنسيا اسپانيا شد.

شب گذشته سرخپوشان تحت رهبري کني دالگليش برابر حريف اسپانيايي مقابل چشم هواداران خويش صفآرايي کردند و در هر نيمه بازي يک گل زدند تا برد را در کارنامه خود ثبت کنند.
    در اين ديدار اندي کرول 7 و ديرک کوييت 90 ، زننده گل براي تيم سنتي ليگ برتر بودند. تيم تحت رهبري دالگليش در اين بازي بيعيب ظاهر شد

ليورپوليها تا پيش از اين در مسابقات تدارکاتي چنين نتايجي کسب کردند:
    گوانگدونگ چين 3- ليورپول 4
    منتخب ستارگان مالزي 3- ليورپول 6
    هالسيتي 3- ليورپول صفر
    گالاتاسراي ترکيه 3- ليورپول صفر
    والرنگا نروژ 3 - ليورپول 3

دنیا مثل علی کریمی نداره ... نداره نه میتونه بیاره

دلا همه بیقرار عشقن..اما عشقه که واسه تو بیقراره

4. کاربر مقابل از MINA RONALDO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SahaR (19th August 2011)

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    تشکر شده 50 بار در 43 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من برای چالش آماده ام

مکسی رودریگز معتقد است که نقل و انتقالات باشگاه، آینده ای روشن را برای آن رقم خواهد زد و نشان داد که در تمرینات برای بدست آوردن جایگاهش تلاش خواهد کرد.

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، قرمزها توانستند در تابستان شلوغ امسال، جردن هندرسون، استیوارت داونینگ، چارلی آدام، خوزه انریکه و الکساندر دونی را برای تقویت تیم در فصل 2011-12 به خدمت بگیرند. در حالی که مکسی رودریگز اذعان کرد که خریدهای جدید رقابت بیشتری را در تیم ایجاد میکند و او آماده ی این چالش است.

این مهاجم آرژانتینی گفت: "رقابت سالم همیشه خوب است. وجود رقابت در پستها همیشه برای باشگاه خوب است و من فکر میکنم که این خریدهای سطح بالا و با کیفیت برای باشگاه خیلی خوب است. این بدین معنی است که مربی با طرز فکر خویش فقط میتواند 11 نفر را انتخاب کند و این چیزی است که او تصمیم خواهد گرفت و ما هم امیدواریم که در آن باشیم. این همیشه خوب است که چهره های جدیدی وارد باشگاه شوند."

لیورپول فصل جدید را با تساوی 1-1 مقابل ساندرلند و در آنفیلد بدست آورد و قرمزها در آخر همین هفته نیز با آرسنال در امارات دیدار خواهند کرد و مکسی میداند که یک شروع خوب میتواند فصل خوبی را برای دالگلیش رقم بزند.

او گفت: "من فکر نمیکنم شما بدانید که چه استرسی در هفته های اول فصل بر روی تیم است. اگر شما بتوانید خود را در هفته های آغازین لیگ در بالای جدول ببینید بسیار خوب است و این اعتماد به نفسی به شما میدهد که به عنوان یک تیم به پیشرفت خود ادامه دهید."

"همچنین این به این معنی است که شاید تیمهای حریف با نگرشی مختلف به آنفیلد بیایند. شاید زمانی که میخواهند با شما بازی کنند احترام بیشتری بگذارند. من فکر میکنم د هر فصل شما به پیروزی در لیگ و قهرمانی در آن فکر میکنید."

"اگر شما میتوانید آن را بدست آورید، سپس این حقیقت روشن میشود که برای دستیابی به آن مبارزه کرده اید و حداقل شما میتوانید به لیگ قهرمانان فصل بعد برسید. یک تیم مثل لیورپول برای مبارزه در آن سطح و آن نوع در این فصل آماده است."

در کوچه ها امشب
    ای ماجرای شعر و شب های جنون من
    اخر چگونه سر کنم بی ماجرا امشب؟
    میدانم آری نیستی اما نمیدانم
    بیهوده میگردم به دنبالت چرا امشب؟
    هر شب صدای پای تو می آمد از هر چیز
    حتی ز برگی هم نمی آید صدا امشب
    ها سایه ای دیدم شبیهت نیست اما حیف
    ای کاش میدیدم به چشمانم خطا امشب

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    په په رینا: لیورپول این فصل مدعی قهرمانی نیست

این دروازه بان باتجربه اسپانیایی اعلام کرد هدف این تیم در رقابت های این فصل، راهیابی به رقابت های لیگ قهرمانان است

سایت گل- په په رینا، دروازه بان لیورپول، اعلام کرد این باشگاه برای تبدیل شدن به مدعی قهرمانی در لیگ برتر باید کمی صبر کند.

این دروازه بان باتجربه اسپانیایی اعلام کرد هدف این تیم در رقابت های این فصل، راهیابی به رقابت های لیگ قهرمانان است و برای تبدیل شدن به مدعی قهرمانی باید تا فصل آینده صبر کنند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" قهرمانی در این فصل دشوار است زیرا ما مدتی طولانی است که از چنین شرایطی فاصله گرفته ایم. اولویت ما در این فصل، بازگشتن به جمع چهار تیم برتر است. بسیار مهم است که تیم به رقابت های اروپایی برگردد؛ پس از آن، به دنبال قهرمانی در رقابت های سال آینده خواهیم بود."

لیورپولی ها این فصل در رقابت های اروپایی حضور نخواهند داشت و رینا امیدوار است که این فصل بتوانند به رتبه بهتری در رقابت های لیگ برتر برسند.

" من همیشه در شرایطی قرار داشتم که باید در میانه هفته هم بازی می کردم. این شرایط برای من تازگی دارد. بعضی ها می گویند حضور نداشتن در رقابت های اروپایی مزایایی دارد. امیدوارم نداشتن یک برنامه فشرده به نفع ما باشد.
    فکر می کنم به خدمت گرفتن بازیکنانی که تجربه سال ها حضور در لیگ برتر دارند، به نفع ما خواهد بود."
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    په په رینا: اعتماد فرگوسن نشانه کیفیت بالای دخه آ است

رینا که در سال 2005 از ویارئال به لیورپول پیوست، خود در روزهای ابتدایی بازی های چندان خوبی ارائه نداد اما خیلی زود این دوران را پشت سر گذاشت

سایت گل- په په رینا، دروازه بان لیورپول، تاکید کرد که داوید دخه آ نمایش های درخشانی برای منچستریونایتد ارائه خواهد داد.

رینا که در سال 2005 از ویارئال به لیورپول پیوست، خود در روزهای ابتدایی بازی های چندان خوبی ارائه نداد اما خیلی زود این دوران را پشت سر گذاشت و اکنون بسیاری او را یکی از بهترین دروازه بان لیگ برتر در چند فصل اخیر می دانند.

او در گفتگو با ایستگاه رادیویی کوپه گفت:" وقتی اشتباهاتی می کنید، چنین انتقادات تند و تیزی طبیعی است. اما وقتی آقای فرگوسن با خرید او نشان داد که به او اعتماد دارد، منطقی است که در این تیم جا خواهد افتاد و یک خرید باکیفیت برای آنها خواهد بود."

دخه آ در دیدار کامیونیتی شیلد یک گل از راه از ادین ژکو دریافت کرد و در اولین دیدار فصل لیگ برتر نیز گل مشابهی از شین لانگ، بازیکن وست بروم دریافت کرد تا انتقادات از او شدت بگیرد.
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

اگر: سوآرز مي تواند بهترين بازيکن دنيا شود

مدافع ليورپول معتقد است مهاجم اروگوئه اي اين تيم مي تواند بهترين بازيکن جهان باشد.

دنی اگر مدافع لیورپول معتقد است هم تیمی اروگوئه ای اش می تواند بهترین بازیکن جهان باشد.

دنی اگر که در تمرینات لیورپول حسابی مقابل سوارس تسلیم شده معتقد است مهاجم اسبق آژاکس در حال حاضر بهترین مهاجم لیگ برتر است.

اگر می گوید:" به نظر من عملکرد بازیکنان خودش گویای همه چیز است. همه می بینند که او یک بازیکن در کلاس جهانی است. او واقعا خاص است. من مهاجم یا بازیکنی را نمی شناسم که شبیه او بازی کند."

" او جلوی دروازه صاحب توپ می شود و برای خوش موقعیت گل ایجاد می کند. به نظر من اگر او همین طور ادامه دهد بهترین بازیکن جهان خواهد شد."

" بازی مقابل او هر روز درتمرینات برای ما مدافعان بسیار سخت است. در رقابتهای لیگ برتر اگر نگاه کنید مدافعان هر هفته مقابل او به مشکل بر می خورند."

سوارس با 43 شوت به طرف دروازه تا به حال بیشترین شوت به سمت دروازه را در بین مهاجمان لیگ برتر داشته است اما کمی بدشانس بوده و تنها 4 گل برای لیورپول به ثمر رسانده است.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you