گل محمدی: به خاطر رویانیان به تبریز رفتم/ اگر می خواستم می توانستم در پرسپولیس بمانم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: گل محمدی: به خاطر رویانیان به تبریز رفتم/ اگر می خواستم می توانستم در پرسپولیس بمانم

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

گل محمدی: به خاطر رویانیان به تبریز رفتم/ اگر می خواستم می توانستم در پرسپولیس بمانم

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم پرسپولیس گفت:مگر من بد نتیجه گرفته ام که باید اینطور مورد انتقاد قرار بگیرم؟ یحیی گل محمدی در تماس تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره جدایی اش از پرسپولیس عنوان کرد: متاسفانه کمیته فنی باشگاه از افرادی تشکیل شده که همگی مخالفان من بودند. بعد از بازی با سپاهان هر حرفی خواستند زدند و هرچه خواستند گفتند. دلیلش را نمی دانم. اعلام کردند من در برنامه نود گفته ام بدترین تیم تاریخ پرسپولیس را تحویل گرفتم، آنقدر اصرار داشتند که خودم هم شک کردم و به عادل فردوسی پور زنگ زدم که او فیلم برنامه را بازبینی کرد و فهمیدیم گفته ام بحرانی ترین تیم تاریخ را در دست گرفتم. واقعیت هم همین بود.

وی ادامه داد: من تیمی را تحویل گرفتم که در رده دوازدهم جدول قرار داشت و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد. با لطف و عنایت خدا نتایج خوبی گرفتیم. می خواهم بگویم اگر در بازی با ملوان که 6 گل زدیم هم آبرومندانه می باختیم همه می گفتند آفرین اما ما خودمان انتظارات را از پرسپولیس بالا بردیم، امید را به هواداران برگرداندیم، سپاهان را شکست دادیم، با استقلال مساوی کردیم در حالی که می توانستیم پیروز شویم.

سرمربی پرسپولیس که امروز برای آخرین بار روی نیمکت این تیم می نشیند، خاطرنشان کرد: بازیکنان ما همه از اتفاقات ناراحتند. می گویند مگر ما چه کاری انجام دادیم؟ مگر ما بد نتیجه گرفتیم؟ برایم جای سوال دارد که نیلسون در کل فصل گل بد نخورده بود اما در بازی با سپاهان از زاویه بسته دو گل دریافت کرد.

او تصریح کرد: من در نیم فصل اول به عنوان کمک مربی کار می کردم و نیم فصل سختی برای ما بود. تجربه خوبی کسب کردیم و با این تجربه نقاط ضعف و قوت تیم را شناختم. با این شرایط می توانستم برای سال بعد باتجربه تر بشوم و نتایج بهتری بگیرم. من یک مربی جوان هستم و به کارم علاقه دارم. شما خودتان قضاوت کنید که بر اساس یک بازی چطور می شود معیار یک مربی را سنجید. اگر از اول به من می گفتند تیم را ببند و یک فصل هم به من فرصت می دادند آن موقع باید انتظار نتیجه گیری از من می داشتند. ناجوانمردانه قضاوت کردند. تیم ما در بازی فینال موقعیت های زیادی داشت و ما بهتر بودیم.

گل محمدی درباره اعتراض بازیکنان نیمکت نشین و ملایمت با آنها گفت: تیم ما در شرایط بسیار حساسی قرار داشت و فینال جام حذفی در پیش بود و اگر من برخورد جدی با آنها نکردم می دانستم این بازیکنان به نوعی می توانند به ما کمک کنند.

وی درباره حضورش در تبریز افزود: من استعفایم را اعلام کرده بودم ولی آقای رویانیان به من زنگ زدند و خواستند که در تبریز تیم را تنها نگذارم. من اگر می خواستم در پرسپولیس بمانم می توانستم. برنامه می دادم اما رویانیان در این صورت با کمیته فنی درگیر می شد تا مرا نگه دارد. نمی خواستم اتفاقی که برای استیلی رخ داد پیش بیاید و خواستم تیم بیشتر از این در حاشیه نرود چون قبلا پرسپولیس از این مسائل ضربه خورده بود. خواستم دست و بال رویانیان باز باشد و نسبت به من دغدغه ای نداشته باشد. من هم این فرصت طلایی را به دیگران دادم. دلخوری هایی دارم اما بعضی از پیشکسوتان کمی انتقاداتشان مناسب نیست.

سرمربی مستعفی پرسپولیس در پاسخ با این سوال که حاضر است به عنوان کمک مربی در پرسپولیس کار کند، گفت : مطمئنا این کار را نمی کنم. اگر با تیم به تبریز رفتم دلیلش این بود که رویانیان به من زنگ زد و خواست این کار را بکنم. او گفت جنبه خوبی ندارد تیم بدون سرمربی به تبریز برود. به خاطر پرسپولیس و اینکه در این بازی پرسپولیس بدون کادرفنی جلوی تراکتور بازی نکند، قبول کردم همراه تیم باشم ولی می دانید که برای این بازی مصدومان زیادی داریم و شرایط اصلا خوب نیست. نلسون، قاضی، کریمی، نوری و خیلی های دیگر را برای بازی امروز نداریم اما امیدوارم این بازی آخر را هم به خوبی تمام کنیم.

گل محمدی درباره خداحافظی کریمی تاکید کرد: من به کریمی زنگ زدم تا حالش را بپرسم و حتی پیامک هم به او دادم اما متاسفانه نتوانستم با اون صحبت کنم و خبری از کریمی ندارم.

وی در پایان گفت: از همه هواداران و عاشقان پرسپولیس و همچنین مسئولان می خواهم به پای مربی شان بایستند و این عدم ثبات خیلی برای پرسپولیس بد است که باعث شد سال بسیار سختی را پشت سر بگذاریم.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

2. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

red storm (10th May 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    حالا هی منت بزار ! ..

نام واقعی
    Morteza
    استاتوس
    غلامه آتــــیش پاره
    شغل و حرفه
    ...دانشجو...بال راست...
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 819 بار در 499 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    راست میگه بیچاره !
    حالا میرن یه مربی اتیغه میارن دوباره بعداز دوتا باخت حیاکن رها کن شروع میشه دوباره نیم فصل مربی عوض میکنیم و... همون قصه های همیشگی دیگه !
    JUST MESSI & KING GHOLAMREZA
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

. . . بـاغیـرت خــداحــافــظـ . . .

... کوروش کبیر آسوده بخواب، پرسپولیست رو نگه میدارم رو چشمام ...