تایپیک مخصوص اخبار نقل وانتقالات
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 138 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1372

موضوع: تایپیک مخصوص اخبار نقل وانتقالات

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

تایپیک مخصوص اخبار نقل وانتقالات

از دوستان گلم خواهش میکنم همه اخبار مربوط به نقل انتقالات رو اینجا بزارید و برا هرکدوم تایپیک جداگانه نزنید
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 41 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (17th June 2013), mohammad6 (11th June 2013), 888 (24th May 2013), a:a (3rd June 2013), amir77 (21st May 2013), Arash 1990 (11th May 2013), A_MI_N (11th May 2013), ♥MEHRDAD.M♥ (19th May 2013), Behroozz (23rd June 2013), cr7&zizi (12th May 2013), emrah20062007 (25th June 2013), HaMeD 23 (11th June 2013), HAMID7 (30th June 2013), KhanoOmi (11th May 2013), mahshad72 (30th May 2013), Moh3nPerspoli30 (2nd June 2013), Mohammadreza (9th June 2013), payam sadeghian (17th June 2013), perspolys (16th May 2013), Queen (25th May 2013), RezaMelo (6th July 2013), salmonela (11th May 2013), San Iker (26th May 2013), SaRa-MoHsEn (11th May 2013), SEYEDHAMED (28th May 2013), Terminator2731 (11th May 2013), UniQue (2nd June 2013), معمار (11th May 2013), هوادار کریم (26th June 2013), V a H i D (8th July 2013), Vampires (7th July 2013), Ya3r (11th May 2013), yaghi (3rd June 2013), yalda88 (10th June 2013), Y♥aLd♥a (15th May 2013), سرخ دانه های زی (26th May 2013), شــب تاب کوچولو (11th May 2013), شاهزاده سرخ (1st June 2013), صادق مالمیر (9th June 2013), عشقه سرخ (1st June 2013), غلامرضا (30th May 2013)

نام واقعی
    هستـــی
    استاتوس
    :)
    شغل و حرفه
    ترولیست
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 5,985 بار در 1,556 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    برای هدایت پرسپولیس، رویانیان با مایلیکهن دیدار کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای هدایت این تیم با محمد مایلیکهن دیدار کرد.
    به گزارش 598 به نقل از
    خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس با مذاکره با گزینههای مختلف به دنبال انتخاب سرمربی تیم خود هستند. در همین راستا محمد رویانیان در دفتر خود با محمد مایلیکهن دیدار کرد.
    گفته میشود این دیدار در خصوص حضور مایلیکهن در پرسپولیس بوده و احتمال نزدیکی وی به نیمکت سرخ ها زیاد شده است.
    مایلیکهن و گلمحمدی دو مربی مد نظر محمد رویانیان برای فصل بعدی هستند.

یاد مــن بـاشـــــد
    فــردا دم صبــح جـور دیـگر بـاشــم
    بـد نگــویـم بـه هــوا,آب,زمیـن...مهـربان باشم با مـــردم شــهر
    خــانه دل بتـکانم از غــم و بـــه دستمـالی از جنــس گــذشــــت
    بـزدایــم دگـــر تـار کــدورت از دل,مشــت را بـاز کنــم تا کــه دسـتی گـردد
    و به لبـخندی خــوش
    دســت در دســـت زمــان بگـــذارم
    یــاد مـــن بـاشـــد
    ...

4. 9 کاربر مقابل از شــب تاب کوچولو عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6آتیشه (13th May 2013), aminjuve (16th May 2013), HaMeD 23 (20th June 2013), perspolys (16th May 2013), RaMiN (11th May 2013), SaRa-MoHsEn (11th May 2013), T@kT@k (14th May 2013), Terminator2731 (11th May 2013), THIAGO (30th June 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    خدا کنه یحیی بیاره

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

رویانیان: از مایلی کهن برنامه خواستهام/ گلمحمدی هنوز شانس دارد!

پرسپولیس نیوز : محمد رویانیان میگوید در یکی، دو روز آینده سرمربی پرسپولیس مشخص میشود.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نشست امروز خود با محمد مایلی کهن اظهار کرد: جلسه خوبی با هم داشتیم. من از مایلی کهن برنامه خواستم و نقطه نظرات او را برای فصل بعد جویا شدم. در این یکی، دو روزه تمام تلاش خود را میکنیم تا بهترین گزینه را برای پرسپولیس انتخاب کنیم.

وی درباره این شایعه که گفته میشود بعضی از بازیکنان پرسپولیس که مقابل تراکتورسازی به میدان نرفتند آمادگی داشتند اما نیامدند گفت: این گونه نیست. بازیکنان ما حرفهای هستند و من این بحث را قبول ندارم. ندیدم که بازیکنی خود را به تمارض زده باشد. گزارش مکتوب تهیه میکنیم که آنهایی که مصدوم بودهاند، شرایطشان چطور بوده است.

رویانیان با اشاره به اینکه گلمحمدی هنوز برای هدایت پرسپولیس در فصل بعد شانس دارد گفت: یحیی گزینهای است که من با مطالعه او را انتخاب کردم. اما فشارهایی که روی من وجود دارد برایم تعجبآور است. من دیدگاه برخی دوستان مثل دادگان را ارج مینهم.

وی گفت: امسال مربی پرسپولیس هرچه زودتر انتخاب میشود تا بازیکنان مورد نظر خود را جذب کند. فصل گذشته هم این طور نبود که ما اول بازیکنان را بخریم بعد سرمربی را بیاوریم. دنیزلی با ما قرارداد یک و نیم ساله داشت. بازیکنان را بر اساس فهرست او جذب کردیم اما او در دقیقه 90 ما را تنها گذاشت و رفت.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

7. 6 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirmahdi (4th July 2013), Arash 1990 (11th May 2013), perspolys (16th May 2013), RaMiN (11th May 2013), Terminator2731 (11th May 2013), شــب تاب کوچولو (13th May 2013)

نام واقعی
    یاســــر
    استاتوس
    راه ما جداست...
    شغل و حرفه
    برنامه نویس و گرافیست ، تازگی ها هم آپلودر
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 6,559 بار در 1,863 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 45 تاپیک
    مهم شد.
    اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي /// اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند
    اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست /// اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

----------------------------------------------------------------------------

ياد گرفتم، پيشنهاد ميکنم...

1... با احمق بحث نکنم و بگزارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند...

2... با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه ميکند...

3... با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خويش مي سنجد هم سطح خويش ميپندارد...

----------------------------------------------------------------------------

حتی اگه عمر دست خدا باشه ، عقلت دست خودته...

9. 3 کاربر مقابل از Ya3r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (11th May 2013), SaRa-MoHsEn (11th May 2013), Terminator2731 (11th May 2013)

نام واقعی
    كسري
    استاتوس
    عاشق پرسپوليس
    شغل و حرفه
    محصل
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Juventus | Italy
    تشکر شده 294 بار در 94 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

رويانيان: از مايلي کهن برنامه خواستهام

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره نشست امروز خود با محمد مايلي کهن اظهار کرد: جلسه خوبي با هم داشتيم. من از مايلي کهن برنامه خواستم و نقطه نظرات او را براي فصل بعد جويا شدم. در اين يکي، دو روزه تمام تلاش خود را ميکنيم تا بهترين گزينه را براي پرسپوليس انتخاب کنيم.

به گزارش ايسنا،وي درباره اين شايعه که گفته ميشود بعضي از بازيکنان پرسپوليس که مقابل تراکتورسازي به ميدان نرفتند آمادگي داشتند اما نيامدند گفت: اين گونه نيست. بازيکنان ما حرفهاي هستند و من اين بحث را قبول ندارم. نديدم که بازيکني خود را به تمارض زده باشد. گزارش مکتوب تهيه ميکنيم که آنهايي که مصدوم بودهاند، شرايطشان چطور بوده است.

رويانيان با اشاره به اينکه گلمحمدي هنوز براي هدايت پرسپوليس در فصل بعد شانس دارد گفت: يحيي گزينهاي است که من با مطالعه او را انتخاب کردم. اما فشارهايي که روي من وجود دارد برايم تعجبآور است. من ديدگاه برخي دوستان مثل دادگان را ارج مينهم.

وي گفت: امسال مربي پرسپوليس هرچه زودتر انتخاب ميشود تا بازيکنان مورد نظر خود را جذب کند. فصل گذشته هم اين طور نبود که ما اول بازيکنان را بخريم بعد سرمربي را بياوريم. دنيزلي با ما قرارداد يک و نيم ساله داشت. بازيکنان را بر اساس فهرست او جذب کرديم اما او در دقيقه 90 ما را تنها گذاشت و رفت.

11. 5 کاربر مقابل از perspolys عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (11th May 2013), RaMiN (11th May 2013), SaRa-MoHsEn (11th May 2013), Terminator2731 (11th May 2013), شــب تاب کوچولو (13th May 2013)

نام واقعی
    hadi
    استاتوس
    یا علی مدد
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 153 بار در 104 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فقط یحیی

13. کاربر مقابل از AK-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

perspolys (16th May 2013)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    یه خواهش دیگه اخباری رو بزارید که منبعشون موثق باشه تا ایجاد حاشیه نشه
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. 2 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

perspolys (16th May 2013), SaRa-MoHsEn (11th May 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

گلمحمدی: هواداران دوست داشتند به کارم در پرسپولیس ادامه دهم!

پرسپولیس نیوز : یحیی گلمحمدی با حضور در بیمارستان دی از همایون بهزادی، اسطوره باشگاه پرسپولیس عیادت کرد.
    سرمربی مستعفی پس از این ملاقات گفت: همایون بهزادی یکی از بزرگان و بنیانگذاران پرسپولیس است که همه اهالی فوتبال از صمیم قلب ایشان را دوست دارند. بهزادی در همه این سالها هیچگاه از تیم پرسپولیس و مربیانش انتقاد نکرده و در سختترین شرایط پشتیبان و حامی پرسپولیس و هواداران بوده است که این موضوع هرگز از ذهن هواداران پاک نخواهد شد.

وی افزود: بهزادی ثابت کرده که پرسپولیس را مثل فرزندانش دوست دارد. امروز هم جای امیدواری بود که دستگاه تنفس مصنوعی را برداشته بودند اما حال سرطلایی هواداران پرسپولیس چندان مساعد نبود و نمیتوانست صحبت کند. زمانی که به بیمارستان دی رفته بودم آتیلا حجازی و احتشامزاده کاپیتان اسبق تیم ملی تنیس روی میز نیز به عیادت همایون خان آمده بودند. در روزهای اخیر خیلیها سعی کردند با عیادت از بهزادی ایشان را تنها نگذارند. امیدوارم آقای بهزادی سلامتی خودشان را هر چه زودتر بدست بیاورند و سایهشان بالای سر پرسپولیس و هواداران باشد.

یحیی گلمحمدی درباره اظهارنظر دستیارش مجتبی حسینی درباره علی پروین گفت: مجتبی تحت فشار و ناراحتی این حرفها را زده و بنده مراتب ناراحتی خودم را از چنین مصاحبهای به خودش هم گفتم. در حال حاضر بنده سرمربی مستعفی پرسپولیس هستم اما احترام به علی پروین نه تنها به عنوان عضو هیأت مدیره و رئیس کمیته فنی بلکه به عنوان یکی از بزرگان فوتبال کشورمان بر همه ما واجب است و مجتبی حسینی هم بدون تعارف نباید اینگونه درباره علی آقا صحبت میکرد.

وی گفت: پرسپولیس را در رتبه دوازدهم جدول تحویل گرفتم. به هر حال وقتی پرطرفدارترین تیم آسیا در چنین جایگاهی قرار گیرد، طبیعی است که مشکلات فنی، روحی، روانی و حاشیهای زیادی به وجود آمده باشد. در آن شرایط به لطف خدا، حمایت هواداران و باشگاه و زحمات بازیکنان توانستیم در اولین گام تیم خوب ملوان را با شش گل شکست دهیم و در ادامه نیز با برتریهای پر گل مقابل نفت تهران و سایپا امید را به تیم برگردانیم.

وی ادامه داد: در دیدار برگشت مقابل سپاهان نیز بهترین بازی، عملکرد و نتیجه پرسپولیس در سالهای اخیر مقابل این تیم مدعی را رقم زدیم. در دربی برگشت مقابل استقلال هر چند پیروز نشدیم اما به گواه همه کارشناسان این پرسپولیس بود که بر توپ و میدان مسلط بود. به گفته چهار کارشناس داوری، سه پنالتی پرسپولیس نادیده گرفته شد. در جام حذفی علاوه بر برتری پر گل مقابل ملوان و نفت تهران توانستیم ذوبآهن و داماش را در خانه خودشان شکست دهیم. در مجموع و در شرایطی که پرسپولیس در نیم فصل اول 21 امتیاز کسب کرده بود، در دور برگشت 29 امتیاز گرفتیم و چهار بازی جام حذفی را هم بردیم.

گلمحمدی گفت: همه میدانند که در دور برگشت رقابتهای لیگ خیلی از بازیها را فدای جام حذفی کردیم و تمرکز و توان خود را روی جام حذفی گذاشته و در برخی بازیها در شرایطی در رقابتهای لیگ به میدان رفتیم که فکر و حواسمان به قهرمانی در جام حذفی بود و سعی کردیم توان بازیکنانمان را در جام حذفی نگه داریم.

وی خاطرنشان کرد: یک نگاه منطقی گواه بر این مدعاست که در دور برگشت رقابتهای لیگ به شدت از ناحیه داوری متضرر شدیم. پنالتیهایی که برای پرسپولیس گرفته نمیشد و یا موقعیتهای تک به تکی که به اشتباه آفساید اعلام میشد، کار را به جایی رسانده بود که بحث کنارهگیری پرسپولیس از رقابتهای لیگ برتر توسط مدیریت باشگاه و هیأت مدیره مطرح شد. بنابراین در رقابتهای لیگ میتوانستیم بیشتر از 29 امتیاز کسب کنیم.

سرمربی مستعفی پرسپولیس افزود: پرسپولیس به گواه آمار جزو تیمهایی است که در نیم فصل دوم بیشترین صعود و بیشترین افزایش امتیازات را نسبت به نیم فصل اول داشته است. قسمت و تقدیر ما هم این بود که پس از فینال جام حذفی انتقادات تند و فشارهای بسیار زیادی را تحمل کنیم. عیبی ندارد و من از کسی ناراحت نیستم. فقط ناراحت هواداران پرسپولیس هستم که لطف و محبتشان را هرگز از ما دریغ نکردند. خودم را شرمنده هواداران پرسپولیس میدانم و بار دیگر از آنها عذرخواهی میکنم و به خاطر درخواست مدیرعامل محترم باشگاه و حفظ حرمت پرسپولیس و هوادارانش به رغم استعفایی که داده بودم، بر حسب وظیفه به تبریز رفتم و در شرایطی که تیم انگیزه و رمقی برای مبارزه نداشت و بازیکنان بسیاری به علل مختلف غایب بودند تیم را هدایت کردم.

وی تصریح کرد: چند روزی بود پس از باخت از خانه بیرون نمیرفتم اما سفر به تبریز برای بنده یک ثمره بزرگ داشت و آن حس کردن دوباره لطفی بود که هواداران نسبت به ما داشتند. هرگز تصور نمیکردم در این روزهایی که پرسپولیس جام را از دست داده، هواداران پرسپولیس در فرودگاه و یا جاهای دیگر اینگونه با ما رفتار کنند.

گلمحمدی ادامه داد: شاید تصورم این بود که برخی هواداران پرسپولیس وقتی مرا میبینند حرفی بزنند و یا به ما کنایه بزنند، اما خدا را شاهد میگیرم که همه آنها در مواجهه با ما نهایت احترام را گذاشتند و حتی خیلیها طوری حرف میزدند که دوست داشتند ما به کارمان در پرسپولیس ادامه بدهیم. من از هواداران صمیمانه تشکر میکنم و از آنهایی که به واسطه باخت در فینال جام حذفی و یا هر موضوع دیگری از بنده ناراحت بوده و هستند عذرخواهی میکنم و از آنها حلالیت میطلبم. من تمام توانم را گذاشتم و آرزویم سربلندی پرسپولیس بود اما این اتفاق نیفتاد و من خودم را شرمنده این هواداران عزیز و با معرفت میدانم. امیدوارم که پرسپولیس فصل آینده بتواند این هواداران را سربلند و سرافراز کند و آرزو میکنم همه پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس هر گزینهای که باشگاه و کمیته فنی انتخاب میکند را با تمام وجود حمایت کنند تا این تیم به روزهای اوج خود بازگردد. پرسپولیس بزرگ است و همیشه بزرگ میماند و این فراز و نشیبها هرگز از بزرگی پرسپولیس کم نمیکند.

مگـ

17. 5 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (11th May 2013), perspolys (16th May 2013), RaMiN (11th May 2013), Terminator2731 (11th May 2013), شــب تاب کوچولو (13th May 2013)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

ابراهیمزاده: از اینکه گزینه پرسپولیس هستم خبر ندارم/ اولویتم حضور در نفت تهران است

پرسپولیس نیوز : سرمربی نفت تهران گفت: اولویتم حضور در نفت تهران است و هر جا بروم از مسئولان این تیم اجازه میگیرم.
    منصور ابراهیمزاده در مورد اینکه یکی از گزینه های تراکتورسازی تبریز است، گفت: ممکن است گزینه این تیم باشم اما هنوز هیچ خبری نشده و کسی با ما مذاکره نکرده است.

وی در مورد اینکه یکی از گزینههای پرسپولیس و سپاهان است عنوان کرد: در مورد پرسپولیس خبری ندارم، در مورد سپاهان هم هنوز هیچ چیز معلوم نیست.

سرمربی نفت تهران در مورد اینکه آیا ذوب آهن در لیگ برتر میماند، عنوان کرد: حتما ذوب آهن در لیگ برتر میماند و این آرزوی من است. ذوب آهن به کسان دیگری پیشنهاد داده و با من مذاکره نکرده است و اولویت من حضور در نفت تهران است و هر جا بروم ابتدا باید از مسئولان این تیم اجازه بگیرم.

مگـ

19. 6 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (11th May 2013), Behroozz (4th June 2013), perspolys (16th May 2013), RaMiN (11th May 2013), Terminator2731 (11th May 2013), شــب تاب کوچولو (13th May 2013)

صفحه 1 از 138 1231151101 ... آخرینآخرین